Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е IFA Multicar 25 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Що е IFA Multicar 25 ?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    То за дърва може и с тия:

    [ATTACH=CONFIG]979681[/ATTACH]
    Пиацата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0042.jpg
Прегледи:1
Размер:477.3 КБ
ID:5806972
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #47
      От: Що е IFA Multicar 25 ?

      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
      След Трабант няма ГДР
      Имам предвид, след конструирането на Трабант.

      Коментар


      • #48
        От: Що е IFA Multicar 25 ?

        Хора не бъркаите мултикарчето с трактор, просто не е за гората. За разкарване на куфари на летище, или на пратки или насипни товари из асфалтирани тесни улички и паркови алеи си е супер. Просто не е за курсове по дълги от да кажем 10 километра. А за товарене, товари бая стига да не е обемист товар. Тон и половина цимент съм виждал многократно да влачи...
        0-

        Коментар


        • #49
          От: Що е IFA Multicar 25 ?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ама не струва колкото ифата.
          Тя е беззценна толкова ядове и мъки с пари не можеш да си купиш Това чудо десетина години ми беше на разположение и колкото пъти съм се опитвал да си свърша някаква работа с него съм се проклинал за решението си . На подхода пред работилницата с половин лиген чакъл назад не може да се качи изключва му задната както и да го засилваш . За да стане нещо от него му насадих радиатор от Москвич с електрическа перка ; спирачна помпа от УАЗ ; джантите ги срязах и им насадих обръчи от джанти 14 цола джанти че 13 цола товарни гуми отдавна няма или и да намериш са с дот от времето на фюрера и струват повече от гума на болид от Ф1 Това чудо е правено за вътрешно заводски транспорт и обслужващи комунални дейности поддържане на паркове и градинки . Има много богата гама прикачен инвентар навремето посолството на ГДР имаха едно такова с гребло за сняг отпред и устройство за разхвърляне на пясък отзад . По наследство премина вече в единна Германия където го караха още няколко години и после просто изчезна .
          Последно редактирано от sek.1; 23-01-19, 04:09.
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #50
            От: Що е IFA Multicar 25 ?

            Много благодаря за мненията.

            Коментар


            • #51
              От: Що е IFA Multicar 25 ?

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Тя е беззценна толкова ядове и мъки с пари не можеш да си купиш Това чудо десетина години ми беше на разположение и колкото пъти съм се опитвал да си свърша някаква работа с него съм се проклинал за решението си . На подхода пред работилницата с половин лиген чакъл назад не може да се качи изключва му задната както и да го засилваш . За да стане нещо от него му насадих радиатор от Москвич с електрическа перка ; спирачна помпа от УАЗ ; джантите ги срязах и им насадих обръчи от джанти 14 цола джанти че 13 цола товарни гуми отдавна няма или и да намериш са с дот от времето на фюрера и струват повече от гума на болид от Ф1 ....
              Те такова чудо имаше кума ми, зелено на цвят естествено, и съм го ползвал по времето когато строях и то в Драгалевци!
              Единствено спирачната помпа беше различна от оригиналната комплектация. Основно съм го ползвал за насипни разни и си вършеше работата. Проблем е като е празен защото ход на окачването нулев и по нашите улички редовно си висваше и боксуваше, но пък с блокажа /фабричен/ се решава проблема. Вярно че бавен, тромав, труден за маневра ама най-големият проблем е лятото, с тоя джам отпред ти се опичат топките особено ако си с кратки гащи.
              пс. А товарни, многопластови и 13 и 12 цолови си имаше, има и сега само да знаеш кой ги внася.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #52
                От: Що е IFA Multicar 25 ?

                А това нещо как стига до пътя? Имам предвид с каква винетка се кара,ГО, брой ГТП и въобще общи разходи?

                Коментар


                • #53
                  От: Що е IFA Multicar 25 ?

                  То си е лека кола. N1 с две места.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Що е IFA Multicar 25 ?

                    Мии, не би трябвало да стига до винетка... Кар за вътрешно заводски транспорт /аналог с ДВГ на нашия платформен електрокар/ и комунални работи, концепция отпреди Московската олимпиада. Движи се и работи по алеи и малки улички, асфалт или паваж, трябва му добра видимост /стария модел е с открита платформа за оператора вместо кабина/ и що годе маневреност. Никой не го е мислил за високи скорости, извинете. Сега, след 30 или 40 години някой ако мисли да го ползва за бизнес, значи машинката си е заслужавала някога...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X