Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов пикап?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бензинов пикап?

    Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
    Заглеждам се напоследък по пикапите и ми се въртят някакви мисли в главата но за бензинов пикап. Има ли такова животно, без да броим великата стена, който всъщност много ми харесва но цените нещо не падат?
    В сайтовете за продажба излизат само дизел.
    нищо не казваш за бюджет и колко стари гледаш.............. аз имам стар /93-та/ американски пикап, но при мен е само за fun и не ми е евридейка
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      От: Бензинов пикап?

      Бюджета според зависи, евридейка си имам, джип за в гората също си имам поради тази причина бюджета е ограничен 5-7, искам нещо с което да си прекарам понякога нещо по обемисто без да се налага да пускам седалките на комбито и зимата да го ползвам като резервна кола, когато снегът е по голям, затова задължително двойно и бавни. Зимата ползвам Терано за евридейка и идеята ми е да го сменя с пикап.

      Още не съм си изяснил какво искам, затова и пуснах темата.
      Половинката не иска да се разделя с Тераното, но пък 4 коли ще ми станат множко, дилемата е голяма.
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #18
        От: Бензинов пикап?

        4ка с бавни пикапесто за 7,че и за 10 не се сещам.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Бензинов пикап?

          за тея пари ще е по-дърто и от моя.......... то и бездруго бензин има смисъл само ако е V8
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #20
            От: Бензинов пикап?

            Колега, в този бюджет, нищо няма да намериш.
            Има няколко десни Л200, които са 7-9 К лв. като цена, но имат доста гнилоч, да не говорим, че някои от тях няма да могат да се регистрират,
            понеже не се чете рамата.
            За читаво Л200 дясно дизел си приготви минимум 9К лв., по-вероятно 10-11.
            Тойотите са прекалено скъпи, шанс по-добър имаш с форд рейнджърите ама пак поне 8-9 к лв.
            Американски под 20 к лв. няма шанс.

            Коментар


            • #21
              От: Бензинов пикап?

              Първоначално публикуван от teao Преглед на мнение
              Зависи колко пари имаш и закво ти е... ама всичко хубаво там е американско. Сега чакам да скочи някой надъхан привърженик на япоснкия минимализъм и твърдите седалки и да ми обясни колко върви 2.2 ам 16 клапана
              Успех!

              Аз не съм привърженик на япоския мимимализъм но пък мога да ти кажа че твъдението ти ""всичко хубаво там е американско "" е пълна заблуда и мит.
              Може да видиш къде живея и с къкво се занимавам- базирано на това - Всичко хубаво при големите и средните пикапи е японско.
              Уточвам все пак- колите са от ЕДНА И СЪЩА КАТЕГОРИЯ .
              Излишно е да се сравнява дали куче и кон могат да теглят 2 тона талига например.

              Тука в родината на пикапите - и ГМ, и ФОРД И Краислеските пикапи са по скапани и винаги по ефтиния от СЪЩАТА категория -да подчетрат пак -същата категория- японски.
              И при така наречените full size и при middle size.

              Коментар


              • #22
                От: Бензинов пикап?

                [QUOTE=Quest;3416544]Колега, в този бюджет, нищо няма да намериш.
                Има няколко десни Л200, които са 7-9 К лв. като цена, но имат доста гнилоч, да не говорим, че някои от тях няма да могат да се

                Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение

                Аз не съм привърженик на япоския мимимализъм но пък мога да ти кажа че твъдението ти ""всичко хубаво там е американско "" е пълна заблуда и мит.
                Може да видиш къде живея и с къкво се занимавам- базирано на това - Всичко хубаво при големите и средните пикапи е японско.
                Уточвам все пак- колите са от ЕДНА И СЪЩА КАТЕГОРИЯ .
                Излишно е да се сравнява дали куче и кон могат да теглят 2 тона талига например.

                Тука в родината на пикапите - и ГМ, и ФОРД И Краислеските пикапи са по скапани и винаги по ефтиния от СЪЩАТА категория -да подчетрат пак -същата категория- японски.
                И при така наречените full size и при middle size.
                Браво!
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #23
                  От: Бензинов пикап?

                  А какво му е на Great wall?На мен лично ми харесва,но никога не съм се возил или карал.Ходих да купувам един Форд Рейнджър и след като покарах 200 метра реших ,че такъв камион няма да купя.Дрънчене, виене и вибрации,нечувани в лек автомобил.Може би за някой който ходи по гори и планини е добре,но за движение по асфалта е безумие.
                  И аз се оглеждам за пикап, бензин ( ГИ) за да обслужвам пчелин ,но няма.
                  И някой знае ли дали хардтоп от друг пикап пасва на Great wall?

                  Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бензинов пикап?

                    Аз пък искам да имам.... ма не искам да плащам.
                    Щот нали да е пикап.... ама да е бинзин щот газификацията нали..... и щот дъ е ефтинко..... ама да е най-най-най.
                    Ей тъй съм аз. Най, най, най.
                    Ма понякога..... нанай.
                    GPS системи https://www.easytracking.bg/
                    Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бензинов пикап?

                      Пусто,че няма газ тук,да съм се газирал на минутката
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бензинов пикап?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Пусто,че няма газ тук,да съм се газирал на минутката
                        Кофти! Нема си гъзар брато.
                        GPS системи https://www.easytracking.bg/
                        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бензинов пикап?

                          Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                          Кофти! Нема си гъзар брато.
                          Пак ли,все не съм у газарията аз ма па имам място 2 на 2 един вид под пода,махам гумата и няма какво да сложа там,да имаше една яка газова,да и перна една броня под и зад нея и ГАААЗ........ма няма,и дизел няма,има на Форд ма то по-добре да го няма
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бензинов пикап?

                            При Форд има оферти с газ. Предположих, че все някъде си имате. Щото иначе явно са се целили в европейския пазар за F-150. Не че много им се получава макар да са приятни колици.
                            GPS системи https://www.easytracking.bg/
                            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бензинов пикап?

                              Аз си я гледам тая тема....гледам, гледам, па я да видя в обявите какви бензинови пикапи се продават...
                              Ми то е страшно, бре младежи! Марки и модели, на които сигурно филтъра за маслото е с месец доставка от щатите. И от какъв зор тоя филм? Ако е само за газта, определено не си заслужава.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бензинов пикап?

                                Тук си в пълна заблуда! Филтри има налични за всичко.

                                Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q6 LTE с помощта на Tapatalk
                                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X