Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Андроид емулатор и Viber на лаптоп?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Андроид емулатор и Viber на лаптоп?

    Здравейте.
    Опитвам да инсталирам Вайбър на лаптоп, но удрям на камък още при инсталацията на емулатора на Андроид.
    Примерно "Andy" ми дава, че не може да намери сторидж дивайс. И от там нататък всичко се обезсмисля.
    Не мога да подкаам и други емулатори.
    Въпроса вероятно опира до: Има ли емулатори, които са съвместими с WinXP 32b? Andy уж пише че е съвместим.
    И за самия Вайбър ще тряба ли по-нова версия Windows, макр че работи през Андроид?
    Въобще каузата предварително ли е загубена?

  • #2
    От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

    Да има го. Но ме пита имам ли вайбър на мобилно устройство. А аз нямам.
    Заради това следя някакви инструкции из нета, в които се казва, че първо трябва да излъжа Вайбъра, през емулирано мобилно устойство на компа, и след това да мина на комютърната версия.
    Нямам смартфон под ръка, за номера със смяната на СИМа съм чел. Но в тази връзка, ако се наложи този вариант, да питам, Всички смартфони с микро СИМ карта ли са?

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

      Да, чувал съм за баркода.
      Значи ще се търси стар смартфон, ако някой не каже някаква хитрина

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

        Нямаш смартфон или нямаш втори смартфон? Защото аз съм с клониран втори вайбър на телефона си.

        Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
        Марин Райковски

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

          Абе,не ползвам смартфон

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

            Май няма тогава вариант или аз не знам. Дано се включат по- запознати!

            Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
            Марин Райковски

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

              Някога май е имло, защото попаднах на една таква инструкция, но Вайбърът е изпращал СМС, до колкото схванах.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                Да, това ще е крайният вариант.
                Само че картата ми е от големите, та трябва и такъв смартфон да се търси.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                  Има и такива , стария ми самсунгХковер беше с "голяма", миникарта .(след това са микро и нано)тук
                  По-рано наистина пращаше смс - сега си иска сканиране на бар код .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                    Може ли някой да каже,защо не тръгва Вайбър на уин 7 на два лаптопа.На трети работи без проблем.Инсталационния диск на Уиндоус е един и същ
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                      Сигурно има ограничение на колко десктопа може да се инсталира, освен на мобилното устройство, което е основното.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                        По една случайност,преди два часа преинсталирах единия,ползвах същия Уиндоус,само че 64 битовата версия,преди това,незнам защо съм сложил някога 32 бита.
                        Инсталирах Вайбър и тръгна без проблем.В момента работи на два лаптопа?За последните няколко месеца,съм опитвал десетки пъти да инсталирам,не се получи нито веднъж?

                        п.п току гледам Едуард Сноудън
                        Последно редактирано от Roninn; 20-01-19, 21:40.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                          И това приложение ще му таковат таковата, като скайп спорттракер и разни други .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                            Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                            Някога май е имло, защото попаднах на една таква инструкция, но Вайбърът е изпращал СМС, до колкото схванах.
                            Това с СМС-ите го махнаха май отпреди над година. Вайбър е вързан към телефонен номер, т.е. към определена СИМ-карта и трябва да го имаш инсталиран на мобилно устройство. Някои функции работят само на това устройство, но не и на РС.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Проблем с Андроиед емулатор и Viber на лаптоп?

                              Надявам се поне функцията за разговори да я има.
                              Но имам още едно потане.
                              Моята СИМ карта, която ще използвам за регистриране на Вайбър през някакъв смартфон, трябва ли да има активиран интернет достъп, или смартфона може да се свърже и през някой рутър? Защото картата ми има абонамент само за телефонни разговори.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X