Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за проблем с електрически седалки на Чероки/Либерти '02

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за проблем с електрически седалки на Чероки/Либерти '02

    Здравейте колеги!
    От няколко дни съм собственик на едно Чероки 3.7. Машинката не е идеална, но за цената си е добре. Има някои дребни неща за отстраняване, но нищо сериозно. Най-много ме дразни и притеснява факта, че не работи електрическия реглаж на предните седалки. Намерих схеми на предпазителите, но понеже не съм много на ТИ с английския, не можах да се ориентирам кой е за там. Затова проверих всичките и се оказа, че няма изгорели. Някой да е имал такъв проблем и евентуално да знаете къде да търся решението му? Че е кофти като не стигам педалите!

  • #2
    От: Помощ за проблем с електрически седалки на Чероки/Либерти '02

    Здрасти, ето линк с доста информация - https://www.drive2.ru/l/457007061356511561/
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за проблем с електрически седалки на Чероки/Либерти '02

      Преди да започваш някакви велики прозвънявания на ел.схеми,пробвай да раздвижиш ключето интензивно във всички посоки,може да пръснеш някакъв контактен спрей.
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за проблем с електрически седалки на Чероки/Либерти '02

        А може някой да е наскубал куплунзите на седалките. Има ли подгрев на седалките и ако има работи ли?
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за проблем с електрически седалки на Чероки/Либерти '02

          Благодаря за идеите, колеги!
          Относно ключетата(копчетата) за управление: ръчках ги във всички посоки, но нищо не се получава и нищо не се промени. За контактен спрей ще мога да пръсна, след като сваля седалките, за да мога да стигна до вътрешностите им.
          Относно подгрева - имат подгрев, но не съм пробвал, дали работи. Като цъкам копчетата, светват лампичките. Не съм чакал, за да видя дали стопля.
          Относно буксите - всички букси под седалките са си включени по местата си.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X