Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за заводска рама - максимално лека?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за заводска рама - максимално лека?

    Търся съвет за заводска рама.
    На кое МПС рамата е максимално лека?
    Намерих данните за рамата на ГАЗ-69 - 125 кг, и УАЗ-469 - 112 кг.
    Нещо по-леко дали може да се намери?
    Може и триколка да е.

  • #2
    От: Съвет за заводска рама - максимално лека?

    Вартбург 353

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за заводска рама - максимално лека?

      ФВ Голф Кънтри, рамата е тръбна и едва ли тежи повече от 100 кг.
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за заводска рама - максимално лека?

        При положение, че има китайски машини, които са със сертификат и могат да се регистрират, не виждам защо се мъчиш с това...
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за заводска рама - максимално лека?

          Благодаря!
          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          При положение, че има китайски машини, които са със сертификат и могат да се регистрират, не виждам защо се мъчиш с това...
          Защото, освен други причини, здравият ми разум няма допирни точки с днешния живот.
          Цитат:
          "Средният полезен товар, транспортиран в европейските градове, тежи по-малко от 100 kg и има обем по-малък от 1 m3. От 1 900 микробуса и камиони, които влизат всеки ден в град Бреда в Холандия, по-малко от 10% от доставените товари изискват микробус или камион, а 40% от доставките включват само една кутия."
          https://www.lowtechmagazine.com/2012/09/jobs-of-the-future-cargo-cyclist.html?fbclid=IwAR2X-vgprrPsZyuqWu3hYi6Xs4IWPKKigR4C01yBaTCWXskloYD8UJuoEXg

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за заводска рама - максимално лека?

            Във връзка и с другата тема на автора, искам да споделя. Преди година редовно засичах трабант в София, преправен на електричка. Беше си с редовни номера. Не знам дали е на рама, но със сигурност е лек...

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за заводска рама - максимално лека?

              Виж piaggio ape.

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за заводска рама - максимално лека?

                Проблемите на град Бреда нямат никаква връзка с родната действителност. Тука имаме:
                -министър на икономиката - формална длъжност, поверявана по традиция или на значим политик от управляващата партия, или ако управлява коалиция-по правило запазена за коалиционния партньор.
                -министър на вътрешните работи - някакъв от управялващата партия, най-често хванат от улицата, който обикновено едва успява да си събере екип, с който да подкара мандата. Заради пълната неспособност на министрите да управляват ведомството, то дефекто се управялва от кадри в сянка, имащи явно влечение към най-мракобесните времена на НМ.

                С тая действителност ще трябва да се бориш. Не с холандската. Това са хората, дето ти определят правилата.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X