Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

    А отзад блокаж имаш ли? Щото от там е редно да се започне.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      А отзад блокаж имаш ли? Щото от там е редно да се започне.
      Грешка.
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #18
        От: Здравейте Какво е raight lock шпер или е блокаж с компресор и от каде мога да си

        Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
        Варианта ти е китайски блокаж.
        И при мен се породи интерес.....
        Може ли линк колега?
        Поздрави!
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • #19
          От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

          Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
          Грешка.
          И кое му е грешката? Да сложиш блокаж на по-слабия мост преди да си сложил такъв на по-здравия ли е правилното?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            И кое му е грешката? Да сложиш блокаж на по-слабия мост преди да си сложил такъв на по-здравия ли е правилното?
            Да.
            VITARA, SAMURAI
            FIAT PANDA 4x4 CABRIO
            RENAULT ESPACE QUADRA
            ...и едно сивикче за града...

            Коментар


            • #21
              От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

              Не мога да дам линк, но мога да кажа кой ги продава. Данчо от Стара Загора(продава терейн теймър) и Денислав с пауъруинч. Цените, мисля че им са почти същите. Със сигурност и други търговци ги предлагат, но аз знам тези двамата.


              Коментар


              • #22
                От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

                Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
                Да.
                Защо? За да натовариш повече и без друго по-слабия преден диф, по-слабите му полуоски и каретата върху тях?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

                  Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                  Не мога да дам линк, но мога да кажа кой ги продава. Данчо от Стара Загора(продава терейн теймър) и Денислав с пауъруинч. Цените, мисля че им са почти същите. Със сигурност и други търговци ги предлагат, но аз знам тези двамата.
                  я и аз да попитам случайно някой в БГ продава ли локери тип Torsen ?
                  нещо от тоя тип:
                  http://www.drivetrainshop.com/Detroi...at-912a553.htm

                  едит:
                  даже руснаците си имат касети тип Торсен (самоблокирующийся винтовой дифференциал) за ниви, уаз-ки и прочие селскостопанска техника ама нещо в европа не успях да намеря такъв магазин.
                  http://www.val-racing.ru/shop/folder...differentsiala
                  Последно редактирано от Arntor; 17-02-19, 18:41.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какво е right lock шпер или е блокаж с компресор и от къде мога да си взема

                    Първоначално публикуван от Arntor Преглед на мнение
                    я и аз да попитам случайно някой в БГ продава ли локери тип Torsen ?
                    нещо от тоя тип:
                    http://www.drivetrainshop.com/Detroi...at-912a553.htm

                    едит:
                    даже руснаците си имат касети тип Торсен (самоблокирующийся винтовой дифференциал) за ниви, уаз-ки и прочие селскостопанска техника ама нещо в европа не успях да намеря такъв магазин.
                    http://www.val-racing.ru/shop/folder...differentsiala
                    Руското не е тип Torsen, а тип Quaife.

                    Дребната подробност е че Quaife се продава с доживотна гаранция и реално си я удържа, докато поне за нивовите руски копия някога нямаше твърде ласкави отзиви.

                    Quaife безгрижно се пазарува директно от сайта им. Транспорта с Гъбко по 2.20лв на кило, тоест на фона на цената на самия диф (неприятна е) цената на транспорта е капка в морето.

                    ...но това не е блокаж, а по-скоро LSD. Да, по-добро е от класическото LSD, но не е и пълен блокаж.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X