Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki XL-7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki XL-7

    Привет Колеги.

    След дълго търсене се спрях на въпросният модел на Сузуки с мотор 2.7 с ръчни скорости.Ще се радвам да споделите впечатления за конкретният автомобил.
    Също така съм отворен и към конкретни оферти

    Благодаря Ви.

    Поздрави Антон Пинтев

  • #2
    От: Suzuki XL-7

    Колегата Антон Донев от Сливен,има такава и я продава,сменил е проблемните неща.Влез във фейса и го намери,нямам му телефона.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #3
      От: Suzuki XL-7

      Нямам фейс...но в мобиле мисля че беше видях тази обява,джипа изглежда много добре..но малко е направен като за офф роуд...а ние си търсим предимно за асфалт и и зимата да нямаме проблеми до къщата ни

      Коментар


      • #4
        От: Suzuki XL-7

        Здрасти колега !
        Обади се и ще ти кажа каквото те интересува .

        Иначе без лифт джипката изглежда като комби ,или имаш уж голям и дълъг джип ,пък с гуми като на най-малката и къса Витара .Такъв е диаметъра на оригиналните гуми .
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #5
          От: Suzuki XL-7

          Всеки автомобил има характеристики,от които собственика иска да се ползва.Моята е автоматик,с десен волан/от Англия си я взех/ и е седем местна. Газифицирана с 80 л. бутилка.Търсех автомобил който да ми предлага повече места за пътниците/една голяма група ходим по планините/;лесно се трансформира и събира доста багаж;позната марка автомобил с много резервни части;лесни ремонти/с изключение на двигателя/ но той пък да не се чупи всеки ден;възможност за повдигане;бавни предавки;два вида гориво което ми дава голяма автономност;добра динамика;комфортен при дълги пътувания;когато сме двама задната част се обособява като спална зона и др.Разхода при пътуването из Алпите бе не повече от 14 л./100 км. газ.За сравнение, предишната Витара с 1.6 16V ми даде 11 л./100 км. газ.Не правя реклама на автомобила.Към момента когато е купуван това бе за мен добър избор.Нямам оплаквания за сега.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • #6
            От: Suzuki XL-7

            Има и версия с 2.0 ХДИ на Пежо-според мен заслужава внимание-при каране с добро гориво е дълговечен, икономичен и безпроблемен. В-6 на Сузуки не се славят с надеждност и обслужването им е по-скъпо.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #7
              От: Suzuki XL-7

              Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
              Има и версия с 2.0 ХДИ на Пежо-според мен заслужава внимание-при каране с добро гориво е дълговечен, икономичен и безпроблемен. В-6 на Сузуки не се славят с надеждност и обслужването им е по-скъпо.
              Вероятно това е по-добрия избор по отношение на двигателя.И аз ги оглеждах,но когато купувах моята нямаше подходящи оферти.Незнам с динамиката как е,но щом ги произвеждат,значи върви и с дизела.
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • #8
                От: Suzuki XL-7

                Благодаря Ви колеги за отзивите.Свързах се и с Антон от Сливен,благодаря и на него за отделеното време за да ми обясни нещата свързани с този модел Дизеловият мотор не е ли прекалено слаб за това купе..все пак си е голям джип???

                Коментар


                • #9
                  От: Suzuki XL-7

                  Първоначално публикуван от Пинтев Преглед на мнение
                  Благодаря Ви колеги за отзивите.Свързах се и с Антон от Сливен,благодаря и на него за отделеното време за да ми обясни нещата свързани с този модел Дизеловият мотор не е ли прекалено слаб за това купе..все пак си е голям джип???
                  Тойота Лендкрузер е доста по-"голям джип", а има модели /малко по-стари/ дето са 85кс... Г-класа също
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    От: Suzuki XL-7

                    Той колегата търси изцяло шосеен джип ,говорихме по телефона .Даже моя ХЛ 7 му се вижда много "офроудски " с малко по -големи гуми /сигурно 30-ски / и минимален лифт на окачването ,нищо друго .

                    Иначе имаме баничарка Берлинго с дизеловия мотор и върви добре ,но то тежи 1200 кг .Ако е същия мотор ХЛ -а е с 90 к.с. и 205 Нм .
                    Не ,че е кой знае каква разликата ,но за сравнение бензиновия 2,7 е с ъс 173 к.с. и 230 Нм .

                    А джипката тежи 1660 кг .
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X