Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата ми любимка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Новата ми любимка!

    Както бях споделил в друга тема /за кучешките храни/ в неделя дойде бебето!Чау Чау.2 месеца и 4 дни към днешна дата.Голяма сладурана.Родена на 10 ноември...Те я те.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190113_160353.jpg
Прегледи:1
Размер:333.1 КБ
ID:6153937

    Храна-Роял Канин джуниър,три пъти на ден.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Новият ми пес!

    Как се реши? Голяма красавица е!
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #3
      От: Новият ми пес!

      Честито! Дълги години да се гледате!

      Коментар


      • #4
        От: Новият ми пес!

        Епааа.....не издържах драмите на жена ми една година!Умря предишното тогаз.Аз не исках да влизам пак в такъв филм ама половинката гледа ТВ примерно и кат подфане някой кучешки филм /предаване по Нейчъръл/ и почва да подсмърча!Добре че я убедих да не взимаме същата порода.Старото беше Котон де Турлеар.
        А па и ся половинката ще седи една година в къщи ,баш до де порастне гадта!
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • #5
          От: Новият ми пес!

          Те я във вихъра на играта....

          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #6
            От: Новият ми пес!

            Сладурана, много е готина!
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Новият ми пес!

              Силно ти препоръчвам да смениш храната, в тази няма нищо за кучета:

              СЪСТАВ: дехидратирано птичи протеин, животински мазнини, царевица, дехидратирани протеини от свинско месо*, пшеница, цвеклова каша, пшеничено брашно, ориз, царевично брашно, хидролизирани животински протеини, изолат от растителен протеин*, царевичен глутен, рибено масло, дрожди, соево масло, минерали, фрукто-олигозахариди, хидролизирани дрожди (източник на мано-олиго-захариди), екстракт от тагетес (източник на лутеин).
              ;-)
              Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
              нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

              Коментар


              • #8
                От: Новият ми пес!

                Е коя е хубава храна за подрастващо куче!?!?Честно казано като отида в зоо магазин и ми хвалят всякакви...храни!Продавача ме убеждаваше че е захранена с Роял и да продължа със същата.Предишното го хранехме с консерви Карно,за тая порода чета че не било препоръчително да се набляга изключително на месни продукти.Ориза бил полезен за нея ама май е още малка....
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Новият ми пес!

                  Купих и БРИТ...за след двумесечни.
                  И понеже жената цъфти от как е при нас,а и на мен започна да ми влиза под кожата,да споделя още един момент...

                  Последно редактирано от traun; 16-01-19, 17:55.
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Новият ми пес!

                    Честито, да е жива и здрава дълги години.
                    Колега, не експериментирай с класа на храната, задължително Супер Премиум, поне докато порасне.
                    Брит не е супер премиум, а само премиум - демек ташак. БРИТ Кеър е супер премиум.
                    На пазара има над 100 марки , които са клас Супер Премиум, в магазините рядко ще намериш добри цени.
                    Пазари онлайн, емаг,зооплус имат добри оферти.
                    Роял Говнин е една от най-смотаните като състав Супер Премиум храни, а и при нас в България е прекомерно надценен.
                    Преди да вземеш някоя храна цял чувал, и вземи насипно от същата 1-2 кг., за да не стане изненада, че има и злояди и капризни кучета.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Новият ми пес!

                      Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                      Е коя е хубава храна за подрастващо куче!?!?Честно казано като отида в зоо магазин и ми хвалят всякакви...храни!Продавача ме убеждаваше че е захранена с Роял и да продължа със същата. ....
                      Чети състава на храните! Роял Канин е най-вече царевица и боклуци на достатъчно висока цена ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Новият ми пес!

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Чети състава на храните! Роял Канин е най-вече царевица и боклуци на достатъчно висока цена ...
                        А ако искаш ми се обади, за да те посъветвам подробно.
                        ;-)
                        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                        Коментар


                        • #13
                          От: Новият ми пес!

                          Първоначално публикуван от Quest Преглед на мнение
                          БРИТ Кеър е супер премиум.
                          .
                          Баш те такава е!!!!И се чувства идеално от нея!
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Новият ми пес!

                            Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
                            Силно ти препоръчвам да смениш храната, в тази няма нищо за кучета:
                            Подкрепям с две ръце.
                            роял канин е неповторим боклук, само рекламата им е голяма.
                            Мой приятел с Немска овчарка в началото почна да го мъчи с тая отрова, кученцето се разцепваше да дриска и все болно беше. Какво ли не опитах за да го убедя да престане и да поумнее. Викаше ми ''.... що бе, глей кви реклами пускат постоянно'' ''.......... Абе недей гледа рекламите бе, тъпир, виж кучето как реагира! Рекламите му били важни, пък кучето все болно и дриска.
                            Най-накрая, сигурно щото му писна да чисти, да мие и да му смърди къщата на обор, махна роял канина и рязко мина на Педигри , та вече е рахат.
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Новият ми пес!

                              Абре колеги бре!!!!
                              Смених го тоз Роял Канин Бре!!!
                              От БРИТа се чувства много добре.
                              Кат стане на една година ще мине на "Тест оф дъ уаилд"!
                              Гледах и Тундра,ама не Тойота а храна,твърдят че е канадска а на нея пише-германска!
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X