Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата ми любимка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Новият ми пес!

    Нашият "звер" ще стане на 1г. скоро и го храним само с N&D Farmina - не е от евтините храни, но съставът е отличен, мога да я препоръчам.

    https://zoomagazin.eu/bg/kategorii/n-d-27327

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fefe.jpg
Прегледи:1
Размер:30.5 КБ
ID:5808108

    Коментар


    • #17
      От: Новият ми пес!

      Благодаря!Ще го имам внапредвид!!!
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • #18
        От: Новият ми пес!

        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
        ...
        Кат стане на една година ще мине на "Тест оф дъ уаилд"! ...
        Taste of the wild бива, обаче на моменти може да има проблем с наличността.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Новият ми пес!

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Taste of the wild бива, обаче на моменти може да има проблем с наличността.
          Ааа,тук при мен в Младост 4 във Фантастико,ама старото отвори зоо магазин читав!Имат я,няма проблем.Поне по техни думи де.
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #20
            От: Новият ми пес!

            Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
            ... Имат я,няма проблем.Поне по техни думи де.
            То има, докато свърши контейнерът. После отнямва за едно известно време. Същата работа и с Ориджен и Акана.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #21
              От: Новият ми пес!

              Растем...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190209_150037.jpg
Прегледи:1
Размер:643.1 КБ
ID:5808775
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #22
                От: Новият ми пес!

                Според мен истината е в остатъците от нашите манджи, в тях има разнообразие. Гранули за допълване, да си има там в една паничка, като огладнее .
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #23
                  От: Новият ми пес!

                  Нашите манджи и по-конкретно подправките в тях са сериозен проблем за песовете.
                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  Според мен истината е в остатъците от нашите манджи, в тях има разнообразие. Гранули за допълване, да си има там в една паничка, като огладнее .
                  42

                  Коментар


                  • #24
                    От: Новият ми пес!

                    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                    Според мен истината е в остатъците от нашите манджи, в тях има разнообразие. Гранули за допълване, да си има там в една паничка, като огладнее .
                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Нашите манджи и по-конкретно подправките в тях са сериозен проблем за песовете.
                    Само да допълня slaf4u че и подчертаното не е добра идея за повечето кучета, според мен. Гранули се сипват и ако не ги изяде веднага се прибират.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Новият ми пес!

                      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                      Според мен истината е в остатъците от нашите манджи, в тях има разнообразие. ...
                      С "остатъците от нашите манджи" като основна храна не е добра идея да се хранят даже прасета.

                      Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                      Само да допълня slaf4u че и подчертаното не е добра идея за повечето кучета, според мен. Гранули се сипват и ако не ги изяде веднага се прибират.
                      Потвърждавам. Кучето не е котка да му стои постоянно пълна купата.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Новият ми пес!

                        Хехееее.......
                        Гранулите ги унищожава немедленно!!!Трябва да яде по 240 грама дневно!Даваме три пъти по 80 грама!Даже купИх домакински кантар от Технополис!Жената ма ошашави за таз покупка ама аз тъпо и упорито си и меря по 80 грама сутрин,обед и вечер!
                        Отделно-много лакома бре!
                        Яде мандарини,банани,телешко варено,фъстъци,тиквени и слънчогледови печени семки,обелени естествено,салата айсберг,вАрени моркови......
                        Абе квот падне се унищожава.....
                        Ваксинирана с трета ваксина и обезпаразитена тотално!!!На 10,02,2019 напрай три месеца!
                        Дадоха и за обезпаразитяване Нексгард!
                        Много мощно обезпаразитяващо,действа на всичко живо!
                        Само че у ветеринарницата ми обЕсняват че требвАло всеки месец!!!!
                        А намирам все повече информация че това апче е читаво но не е за ежемесечно!Товари черния дроб!!!!!
                        Включително и щерката ме разубеди за повторно даване!А тя е кучкарка невероятна,освен това мед.лице,лаборант!
                        Та споделям........
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Новият ми пес!

                          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                          ... а аз тъпо и упорито си и меря по 80 грама сутрин,обед и вечер!
                          ...
                          Дадоха и за обезпаразитяване Нексгард!
                          Много мощно обезпаразитяващо,действа на всичко живо!
                          Само че у ветеринарницата ми обЕсняват че требвАло всеки месец!!!!
                          А намирам все повече информация че това апче е читаво но не е за ежемесечно!Товари черния дроб!!!!!
                          Включително и щерката ме разубеди за повторно даване!А тя е кучкарка невероятна,освен това мед.лице,лаборант!
                          Та споделям........
                          Вземи си някоя подходяща съдинка, премери си дажбата и виж докъде се пълни и после не си играй с кантари. Просто гребваш на око около мярката. Чак такава прецизност в грамажа не ти трябва.

                          А хапове против вътрешни паразити аз давам на 3 месеца. Ветеринарите да си гледат работата, когато го играят и продавачи на такива стоки. Между другото, при тях нещата обикновено са бая по-скъпи, отколкото от ветеринарна аптека.
                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-05-19, 06:37.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Новият ми пес!

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Вземи си някоя подходяща съдинка, премери си дажбата и виж докъде се пълни и после не си играй с кантари. Просто гребваш на около около мярката. Чак такава прецизност в грамажа не ти трябва.

                            А хапове против вътрешни паразити аз давам на 3 месеца. Ветеринарите да си гледат работата, когато го играят и продавачи на такива стоки. Между другото, при тях нещата обикновено са бая по-скъпи, отколкото от ветеринарна аптека.


                            Абе влезнА ми под кожата туй песле!!!!
                            Не исках определено да влизам в тоя филм ама ся кат са прибера от работа /път/ и кат ми врътне опашка и аз са разтапвам!!!!
                            Подминах жената!!!!
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Новият ми пес!

                              По мои наблюдения на две кучета гледани от бебета, когато от малко винаги има гранули хич не ги поглежда, докато не огладнее съвсем. И никога не им се нахвърлт лакомо, просто си знае, че винаги има. Това зради бабата, понеже постоянно им долива, което не може да се избегне. Съответно се радват на манджичка, кокалче, мръвка. Немската овчарка скоро ще стане на 10г и няма здравословни проблеми .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #30
                                От: Новият ми пес!

                                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                                Яде мандарини,банани,телешко варено,фъстъци,тиквени и слънчогледови печени семки,обелени естествено,салата айсберг,вАрени моркови......
                                Абе квот падне се унищожава.......
                                Няма лошо да яде разнообразна храна, стига да няма много подправки.
                                Като бях малък имахме дакел, е той ядеше почти всичко (кренвирши и наденици много рядко, че всички знаем какво има в тях) но плодове, зеленчуци, че даже и шоколадови бисквити.
                                Живя си 17г, на края беше побелял като дядо. Другите двама разбойници ги видя. Каракачанеца яде всичко, с няколко години ядеше бракувани (да не се бърка с развалени) бъргъри, в тях и салата и маслини и зеленчуци и какво ли няма, и кокали похапва. Хъскито малко повече капризничи, но и той яде предимно готвени неща и рядко гранули, мандарини обича, пък за сурови лешници напрво на челна стойка застава, а за десерт получава по някое и друго парче пушено рагу.
                                Та давай си му и нормална храна, и плодове и зеленчуци щом ги хапва.
                                Гранулите сигурно са хубаво нещо, ама я си представи ти да дъвчеш някакъв силаж с вкус на свинска пържола... други си е истинската пържолка на скарата нали [emoji1]

                                Малко извън темата- какво стана със сатъра? Преди 2-3 дни и аз намерих един захвърлен та скоро ще го почвам....
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X