Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

    Хайлукси изпадат на прилична цена. Аз миналата година си взех едно Л200 пикап 2005 г. за 1000 паунда с дребни проблеми по него и доста мърляво вътре, ама го изчистих и оправих дреболиите и сега е чук. Само гледай внимателно шасито в задната част да не е изгнило, другото се оправя.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #17
      От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

      В БГ Ленд круйзъра започва от около 10-12 хиляди лева и това са цени за някакви древни екземпляри преди 95-та още. Колкото ще да е била добра тая Тойота като нова и дори като не толкова нова, цената е безумна за толкова стара машина. Супер надценена е. 25-годиша кола...дори и пазена, ще е близо до финала на ресурса си във всяко едно отношение.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

        Галопер виж ако ти падне
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

          По отношение на двигател, именно терано 2.7 е буквално катър.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            В БГ Ленд круйзъра започва от около 10-12 хиляди лева и това са цени за някакви древни екземпляри преди 95-та още. Колкото ще да е била добра тая Тойота като нова и дори като не толкова нова, цената е безумна за толкова стара машина. Супер надценена е. 25-годиша кола...дори и пазена, ще е близо до финала на ресурса си във всяко едно отношение.
            Така, нали знаеш че цената се определя от търсенето и предлагането, сега се запитай защо по дяволите един ленд круизър 70ка струва колкото два патрола от същата година .По целия свят където нямат пътища и условията са тежки(без Русия), там карат ленд круизър.И аз искам една 73ка, heavy duty изпълнение с яките мостове и 4 литров бензинов мотор, ама няма, може би не ми е било писано.

            Галопери тук няма много, аз не съм срещал.
            harley davidson-fan

            Коментар


            • #21
              От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

              Първоначално публикуван от джамал Преглед на мнение
              ...ама няма...
              Нямането зависи от парите, които си готов да дадеш.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

                Галопер тук и аз нямам спомен да съм виждал. Най-масови са Митсубиши-тата, което преполага повече предлагане и по-ниска цена на пазара за втора употреба. Има също и много Рейнджъри. Модела след 2003 мисля, че беше ми допада визуално, но като качества не знам как е и е бъкан с електроника и глезотии, което предполага хиляди дребни белички. Митсу-то, което карам е доволно просто и ремонтопригодно. Ако умееш да боравиш с инструменти няма нужда да ходиш по разни специализирани сервизи за щяло и нещяло. А за работна кола това според мен е съществено важно
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #23
                  От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Нямането зависи от парите, които си готов да дадеш.
                  Пари които аз за сега нямам, а когато ги имам свободни, 70ките ще са вече като 40ките сега, ако ме разбираш .Рейнджа не е решение, виж диското по-може.
                  harley davidson-fan

                  Коментар


                  • #24
                    От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

                    Първоначално публикуван от джамал Преглед на мнение
                    Пари които аз за сега нямам, а когато ги имам свободни, 70ките ще са вече като 40ките сега, ако ме разбираш
                    Разбирам те напълно. Просто не е като да няма, ама гроздето е кисело, еле пък за работен автомобил. То точно тоя модел, дето искаш, още от сега си е като 40ките.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

                      Първоначално публикуван от джамал Преглед на мнение
                      Пари които аз за сега нямам, а когато ги имам свободни, 70ките ще са вече като 40ките сега, ако ме разбираш .Рейнджа не е решение, виж диското по-може.
                      Диско-та под път и над път. Единствено ще трябва да намериш неизгнило на разумни пари, което е малко трудна задача, защото цената им пада чак когато са пропаднат на МОТ и ги мятат в калта или по фермите.
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #26
                        От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

                        Мота не ме притеснява, какви коли сме минавали...(да са живи и здрави поляците).Притеснява ме това че англичаните са си вандали на техниката.
                        harley davidson-fan

                        Коментар


                        • #27
                          От: Mitshubishi pajero sport vs nissan terrano след 2002ра

                          Не, че и тук няма полски сервизи, но предпочитам да си минавам МОТ легално. Вчера ми върнаха едната кола за изгнила спирачна тръбичка. Смених я и всъщност имаше още много живот в нея. но преди това през лятото ми изгърмяха и двете задни тръбички, а беше минала МОТ уж. Добре, че беше на двора пред къщата, че ако беше на магистралата щеше да е весело. За това, че са мизерници си прав. Работна кола и особено чужда никой не пази и не поддържа. Карат до умирачка и я хвърлят или я замаскират на две, на три и я пробутват на някой балък. Сума ти познати изгоряха с разни бракми. Два дена се занимавам с една Хонда със счупена помпа на съединителя, съквартиранта се бори с един Пасат вече две седмици. И двете коли са купени като за читави на добри пари .... Затова аз препоръчвам да се купи най-евтиното в задоволително състояние и да си го стегнеш. Поне аз така процедирам. Вектрата я купих за 200 паунда, налял съм още 300-400, но вече е перфектна технически. Пикапа го купих за 1000, налял съм около 300 и само едни задни амортисьори му трябват за 40 паунда и ще стане чук отвсякъде. Но аз си правя колите сам ...
                          Последно редактирано от kuzdov; 22-01-19, 18:39.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X