Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Къса ЖиПка - за кеф, разходки и ...резервна!

Място
    Сливен --Твърдица
    Публикации
    242
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране Къса ЖиПка - за кеф, разходки и ...резервна!

Колеги, търся за закупуване "малка ЖиПка" - за около 5 000 лв.
    1.Ще се използва основно "за кеф" - влизане в гора, около язовири и..., без "хард" изълнения, когато е възможно. Принципа ми е бил, ако мога да мога да мина без да се набутам в калта, това е О'К.
    2.Ще се ползва и като "градски автомобил на село", както и за резервна, ако се наложи. Т.е. автомобила трябва да е без проблеми с регистрацията, в добро техническо състояние.
    3.Предпочитанията ми са към бензинов двигател - ако ще поддържам стар автомобил, по-добре да е бензинов. Това не изключва дизела - двигател със сравнително лека поддръжка и в добро състояние може да ми свърши работа.
    4.Не ми се занимава с изкърпване,а от там....колкото по-малко ръжда,толкова по-добре! Не се интересувам от наличие на екстри тип "климатик" и т.н.
    5.Насочил съм се главно към "Витара", но може да свърши работа дори и някой "Самурай". Това за ориентация, не изключвам други марки/модели.

6.Преди около 4 години пусках подобна тема и след дълго търсене на "Витара" и подобни...попаднах на "Маверик" - 1993г., бензин, 2,4. Автомобила бе в добро техн. състояние и за около 2г. и половина навъртях с него малко повече от 40к. км. Ползвах го обаче основно като автомобил за ходене на работа, т.е. повече по "нормални пътища". Затова, сега търся нещо което да е по-пригодно основно за влизане в гора и ...т.е. ПО-ЛЕКО или с ПОВЕЧЕ ВЪРТЯЩ МОМЕНТ, ама да не е по-дълго.

Цена - около 5 000лв.
    Намирам се в района Сливен-Твърдица-Нова Загора. При добра оферта бих обмислил и оглед на по-отдалечено място,но очаквам подробна информация,а по възможност и снимки.
    За контакти: 0888 42 49 72(МТел), 0878 42 49 72(Вива) - Христо. Ако не отговоря на позвъняване, не е проблем да се опита по-късно (често не мога да ползвам телефон, поради служ. ангажименти).
    Последно редактиран от hhris08 ; 13-01-19 в 20:00 Причина: допълване

Място
    Дупница
    Публикации
    5,951
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    22

По подразбиране От: Къса ЖиПка - за кеф, разходки и ...резервна!

5000 само за закупуване ли?
    Да се има предвид, че Витарите, както и по-голямата част от японските жиПки за тия пари, гният като за световно. Особено ако НЕ СА италианки.
    Между Витара и Самурай за офроуд-твърдо Самурай.
    Your conscience is all you can take to your grave.

Място
    Сливен --Твърдица
    Публикации
    242
    Точки (при гласуване)
    10

Цената която съм посочил е за закупуване. Опитал съм се да си поставя финансова рамка, за да не се "изхвърлям" излишно. Ако се появи конкретно предложение, което си заслужава парите, вероятно ще дам и повече, но не прекалено.
    Личното ми мнение е, че се намират автомобили в прилично състояние и на подобна цени - поддържани, реставрирани. Продават се поради различни причини причини - нужда от пари в момента (аз така продадох Маверика), идея за друг автомобил, преминала необходимост, или просто му е омръзнал на собственика и иска нещо различно... .

Място
    София
    Публикации
    1,276
    Точки (при гласуване)
    13

Сходни теми

1. И моята ,, жипка,, почна да расте
    От baiando във форум DAEWOO KIA
    Отговори: 11
    Последно мнение: 02-02-15, 19:11
  2. Направи си сам - тиха 'жипка
    От djivotno във форум Технологии, теория, конструкции по автомобила
    Отговори: 11
    Последно мнение: 20-02-11, 22:00
  3. Отговори: 30
    Последно мнение: 23-06-10, 09:34
  4. Чия е тази 'жипка?
    От Георги-trimata във форум Спам, чат дискусии, всичко което не е за останалите форуми!
    Отговори: 8
    Последно мнение: 03-10-08, 16:27
  5. Това да го броиме ли за жипка? (JEEP)
    От Александър Вълков - Outback във форум JEEP
    Отговори: 36
    Последно мнение: 14-10-06, 21:32

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •