Резултати 1 до 4 от 4

Тема: Регистрация в Агенция Митници

Публикации
    320
    Точки (при гласуване)
    6

По подразбиране Регистрация в Агенция Митници

Здравейте
    От 4 дена се опитвам да направя профил в агенция митници за икономически оператор!
    Там са 3 стъпки. Минал съм ги и трите и имам имейл за края на трета стъпка а именно:
    Очаквайте потвърждаване или отхърляне на Вашата заявка!
    Имам номер на заявка. И... чакам... чакам...
    На телефоните не дигат.На servicedesk също писах.Регистрира питането и... толкоз.
    Мисля че всичко ми работи всичко е направено правилно..просто отсреща няма митничар който да чукна на компа или да обработи заявката.
    Дайте някакъв акъл че вече става лошо.

Място
    Варна
    Публикации
    377
    Точки (при гласуване)
    7

По подразбиране От: Регистрация в Агенция Митници

В момента там е хаос - имат нова система от 7.1.2019 , която беше въведена без гратисен срок за преход . Поне при нас ( корабна агенция ) трябваше сами да намерим капана при манифестирането на товар ( контейнери ) от кораб , да им поднесем информацията за проблема ( не приема манифест с повече от 130 контейнера ) и след 2 дена получихме емейл за успешно решение. Общо взето хвърля се нещо на потребителя и се чакат обратните реакции за решаване на проблемите - нещо като опитни мишлета - ша ги боцнем и ша видим кво ще стане. Самите редови митничари са "ни при чьом" - сичко работи действайте . 1 ден стоя кораб пред Бургас да си оправят тъпия софт .

Място
    София
    Публикации
    125
    Точки (при гласуване)
    13

Цитат Мнение на mishomishev Преглед на публикациите
    Здравейте
    От 4 дена се опитвам да направя профил в агенция митници за икономически оператор!
    Там са 3 стъпки. Минал съм ги и трите и имам имейл за края на трета стъпка а именно:
    Очаквайте потвърждаване или отхърляне на Вашата заявка!
    Имам номер на заявка. И... чакам... чакам...
    На телефоните не дигат.На servicedesk също писах.Регистрира питането и... толкоз.
    Мисля че всичко ми работи всичко е направено правилно..просто отсреща няма митничар който да чукна на компа или да обработи заявката.
    Дайте някакъв акъл че вече става лошо.
    Всяка година по това време митниците въвеждат нещо без да са го тествали.
    Вземи един лаптоп и отиди локално да ги питаш какво става и да окажат съдействие.

Публикации
    2,944
    Точки (при гласуване)
    17

Дам... @:-6-!$+?!!

Това се отрази и на някои доставки на някои медикаменти, та планираната терапия на 3-ма онкоболни само при мен се отложи с около десетина дена, и с по неколкостотин излишни километра...

Сходни теми

1. Агенция митници - Създавате заявка за упълномощаване за пряко представителство
    От icerunner във форум Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология
    Отговори: 34
    Последно мнение: 06-12-18, 15:10
  2. Трафик митници.
    От petroffbg във форум Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи
    Отговори: 15
    Последно мнение: 23-08-17, 15:06
  3. Система... митници...автомобил
    От FBravo във форум Икономика, наука, философия, изкуство, общество и екология
    Отговори: 6
    Последно мнение: 08-02-12, 07:53
  4. Внос на Автомобили от САЩ, ЕВРО4 и митници
    От quadra във форум Финанси, мита, цени, данъци, МПС и разходи
    Отговори: 31
    Последно мнение: 21-03-07, 21:54

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •