Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мигрираща обява за кола - какво е обяснението?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мигрираща обява за кола - какво е обяснението?

    Първоначално публикуван от wildwildwest5 Преглед на мнение
    Питането беше само от любопитство, аз вече се сдобих със Самурай, както се вижда от аватара ми. Сега ми стана ясно каква може да е причината. Представям си за колко са я взели тази кола, щом се предлагаше тук между 5500 и 2800 лв
    Не са я плащали - подарили са им я заради покупка на 3-4 други и, за да допълни автовоза,
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      От: Мигрираща обява за кола - какво е обяснението?

      Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
      Много я харесах на аватар и затова исках да я видя на голямо.
      Супер изглежда. Много стоков вид на ламарини и брони. От бг ли е взимана? Отвори една тема и разкажи какво що.
      От тук я взех, от едно момче, което се беше грижило за колата като цяло. Боята не е баш както изглежда на снимката, но е в приличен външен вид, има дребни ръждички тук там, които ще гледам да пооправя през лятото, сега съм ги запечатал само с ръждопреобразувател. Проблемът е, че има места, където няма как да се реши проблема лесно, около пантите на вратите например и около пантите и болтовете им на задната врата.
      Самурая е със сменен карбуратор, така я взех, с такъв от лада самара. След като я покарах няколко пъти на черно се убедих, че бавните и не са достатъчно бавни, особено с тези гуми които са 31'', и с помощта на Миро Иванов сменихме раздатката с бавна 4.16 от тези, които тук се модифицират. Колата се преобрази, на бързи стана видимо по-пъргава и приятна за каране, въпреки че не вдигна оборотите значимо. На бавни промяната е потресаваща, сега да ти е кеф да караш по каменист склон нагоре Препоръчвам ъпгрейда на всеки, който има самурай и го кара по черни пътища, баири и дерета. Сега предстои да и сложим лебедка, най-малката и лека 6000lb на известна тук марка китайски лебедки, като ще се опитаме да я вкараме над номера с леко зарязване на предната броня, за да не се налага местене на номера върху ръба на предния капак, което ме отвращава като го видя. Няма да е супер силна, но като за всеки случай ще върши работа, а с полиспаст и двойна линия ще работи и при нужда от повече натоварване. За сметка на това е компактна и тежи 15 кг !
      Явор
      yavor.nikolov@gmail.com

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X