Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

    SRT 8 може би.Поне има и спирачки а като откачиш ремаркето и става и за кеф.
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • #62
      От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

      SRT-то няма бавни Пък и май не му даваха да тегли - сигурно ремаркетата не издържали на ускорението
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #63
        От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

        Предавателните числа не да смятани там май за тегач,за спирачки има някакви.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #64
          От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

          Там е съвсем друга раздатка... И машинката е правена да 'бяга', а не да тегли (по едно време бе 'най-бързият' СУВ) Не се знае дали ще издържи по въртящ момент ако се натовари допълнително - мощността е сериозна...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • #65
            От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

            Темата за ключ.Колеги, благодаря много на всички, които се включиха! Получих това от, което имах нужда, като информация с ваша помощ! За сега аз спирам да следя и пиша в тази тема,защото нямам повече нужда от нея.Ако модератор прецени,че е ценна и е добре такава дискусия да продължи може да я остави-нямам нищо против.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #66
              От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Там е съвсем друга раздатка... И машинката е правена да 'бяга', а не да тегли (по едно време бе 'най-бързият' СУВ) Не се знае дали ще издържи по въртящ момент ако се натовари допълнително - мощността е сериозна...
              Той продължава да е най бързия сув.Пък и не се сещам за такъв друг с ланчконтрол.
              Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

              Коментар


              • #67
                От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                Темата за ключ.Колеги, благодаря много на всички, които се включиха! Получих това от, което имах нужда, като информация с ваша помощ! За сега аз спирам да следя и пиша в тази тема,защото нямам повече нужда от нея.Ако модератор прецени,че е ценна и е добре такава дискусия да продължи може да я остави-нямам нищо против.
                То хубаво, но ако си се спрял на Гранда, е добре да се насочи дискусията към това кой баш двигател би бил най-подходящ.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #68
                  От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

                  Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                  С водещ преден мост незнам да ли има СУВ, който да му дават да тегли повече от 2 тона. А и 3 тона без никъкъв проблем с междуосие 2.80-90м.! 3 тона ремарке са сериозни килограми, особено над 90-100 км.ч., като влезе в коловозите си е опасно.
                  2500 му дават да тегли на моя при наклон до 12% и 2800 до 8%, но практиката показва, че без замисляне тегли претоварена автоплатформа... Никакви проблеми с управляемостта - все пак празен тежи 2200кг. Естествено с такъв товар на баира не се дава пълна газ - караш 80-90, на равното ако щеш и 120... Не се товари мотора кой знае колко.

                  В Зап. Европа са манияци на тема лодки и каравани - тия до 2 тона ги теглят и с леки коли - на най-обикновения пасат комби му дават 1800кг да дърпа... и си ги дърпа по магистралата като стой, та гледай!
                  В случая един МЛ или Туарег ще върши чудесна работа...
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #69
                    От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

                    С 120 и 3 тона влезеш ли в коловоз не ми се мисли. На Пасат 2 тона? Кво пише на евротабелата? Точно в западна европа са доста стриктни за претоварванията. Само на Мерцедес и Шаран съм виждал по табела и документи 1800кг. да тегли, това за леки коли имам предвид.
                    8)

                    Коментар


                    • #70
                      От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

                      Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                      ... На Пасат 2 тона? ...
                      1800 беше на пасата по спомен... Кадито е 1500кг - при него с въпросните 3 тона наистина трябва да се внимава над 90-100...
                      Никой не казва да караш в коловоз със 120 - ти ако искаш и през бордюр пробвай
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #71
                        От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

                        В Бг почти няма път - магистрала без коловози.
                        8)

                        Коментар


                        • #72
                          От: Бензинов след 2015 с бавни и блокаж на централен диф -кои са възмножностите?

                          Да не се намесвам,че всеки си знае ма и аз съм теглил дълъг Патрул със Субару Джъсти в снега до Драгалевци,но да ме питаш дали е нормално и безопастно е друга тема.

                          И тате може и бате може ма козата и пръча.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X