Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за седалка на болгар тк80

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за седалка на болгар тк80

    Здравейте, днес махнах седалка на болгара тъй като е в укаяно състояние и се чудех какво да правя, да я дам за претапициране или да търся от др.модел кола, трактор,камион ако може някой ми даде някаква идея негова как е направена ще съм му много благодарен.Ето я https://imgur.com/a/LribguA

  • #2
    От: Помощ за седалка на болгар тк80

    Моята не е хич за показване,по понеже все няма време за нея,е облицована с едно цяло парче дунапрен сгънато в средата.Отгоре хавлия привързана с лента от плат в пъти по-удобно е от завдоската и понеже имам доста бракувани хавлии под ръка,като се изцапа,хвърлям я за парцали и следващата.Преди време бях гледал в клипче как един юнак приспособява седалка на въздух от камион,но се наложи да намали облегалката и да я претапицира,за мен това е най-правилния избор.С седалка от лека кола,ако е твърдо закрепена,жестоко ще проклинаш трактора при всяко друсване.

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за седалка на болгар тк80

      Тя топлата вода е отдавна открита:
      https://www.olx.bg/ad/sedalka-za-tra...tml#671ffd0c27
      Последно редактирано от santaclash; 12-01-19, 13:06.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за седалка на болгар тк80

        Моята е подобна като тази от горния линк. По-удобна е от въздушната на класа ми и от механичната на кейса. Оригиналната няма смисъл да се оправя, най-лесно е да се изхвърли и да се монтира нова.
        Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
        Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за седалка на болгар тк80

          Дали ще пасне?

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за седалка на болгар тк80

            Пасва, тя се води универсална за трактор.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за седалка на болгар тк80

              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
              С седалка от лека кола,ако е твърдо закрепена,жестоко ще проклинаш трактора при всяко друсване.
              Жестоко се бъркаш,много по-удобно се седи на стацоинарна седалка,от колкото на добита оригинална без амортисьор.Не случайно на Т-тката има "пранги" със които да я стационираш за пода.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за седалка на болгар тк80

                Честно казано на моя не съм пробвал,карал съм за малко чужд трактор с заварена седалка от нещо си и не беше чудно преживяване по чудния ни път.Сигурно по време на работа като се кара бавно,ще е доста по-удобно,но на мен ми трябваше за транспорт.

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за седалка на болгар тк80

                  Не съм съгласен за стационарната седалка. Карам Т-150 от 5 години ,седалката съм я заключвал веднъж и повече няма и да го повторя.В краткосрочен план се усеща по-добре ,че не те люшка нагоре надолу ,но вечерта всяка вибрация и удар се усеща в тялото.При Т-то окачването е на ресор и на амортисьор и удари твърди там дори почти няма. При болгара да сложиш твърда седалка е чист мазохизъм ,при положение ,че има руски за по 600 лева и продукти на китайско-руско-украинската дружба с каквато съм аз на болгара за 450 лева и няма грешка.Хем е ниска като оригиналната хем е на амортисьори и то твърди.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Помощ за седалка на болгар тк80

                    Аз на т-то съм със заварена, но го използвам само за транспорт и ремаркето тежи на задницата. Особено, когато е натоварено, вози много меко. Ако ми падне някоя седалка от автобус или камион с възглавница, веднага я отнасям.
                    Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                    Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                    Коментар


                    • #11
                      От: Помощ за седалка на болгар тк80

                      Автобусната седалка е с висока облегалка-няма да виждаш назад.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ за седалка на болгар тк80

                        Руснаците слагаха на мтз то седалка от мерцедес спринтер (но е с висока облегалка)

                        https://www.youtube.com/watch?v=IMCBlaKrtr4

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X