Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

    Той алтернатора се скапва от малки батерийки, не от големи... ма те ондъ са го измислили, къ да си пазаруваш.
    После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

    Коментар


    • #32
      От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Показал съм му къде има избор, а когато акумулатора е читав малкото повече стартов ток е без значение, особено за тоя мотор. От Хонда са си го измислили.
      Ако колегата иска акумулатор с по-голям капацитет, ще трябва да си преправи стойката, както и Боса му е обяснил по-горе, но след това ако кара със скапан (с който ще пали без проблем), щото по-големите са и по-скъпи, ще трябва да сменя и алтернатора с по-голям, и т.н., и т.н.

      Просто трябва да си купи нов акумулатор с гаранция за стотина лева и в следващите 4-5г ще забрави за проблема, а след тях може да е забравил и за този автомобил.
      Точно този стартов ток зимата е от голямо значение както е написал колегата с 390А е въртяла тегаво.Кола Хонда ЦРВ 166 КС,2.4 бензин, 2008 автоматик. с толкова екстри и електроника едва ли ще издържи с 45ah 330A доста дълго.
      Педложения от мен YUASA 48Ah YBX5048 Ah Пусков ток 430 A (EN) нещо не хареса на колегата 189лв не са по бюджета ли,при върнат стар винаги правят отстъпка,с 20 лв по-скъп ще си вземеш и оригиналния.Ако ни осветли какви пари е отделил.
      И какво ти пречи да махнеш кутията ако се отваря място планката нали остава която фиксира батерията.
      Последно редактирано от CARPERA; 11-01-19, 22:27.

      Коментар


      • #33
        От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

        Първоначално публикуван от CARPERA Преглед на мнение
        Точно този стартов ток зимата е от голямо значение както е написал колегата с 390А е въртяла тегаво.Кола Хонда ЦРВ 166 КС,2.4 бензин, 2008 автоматик. с толкова екстри и електроника едва ли ще издържи с 45ah 330A даста дълго.
        Педложения от мен YUASA 48Ah YBX5048 Ah Пусков ток 430 A (EN) нещо не хареса на колегата 189лв не са по буджета ли,при върнат стар винаги правят отстъпка,с 20 лв по скъп ще си вземеш и оригиналния.Ако ни осветли какви пари е отделил.
        И какво ти пречи да махнеш кутията ако се отваря място планката нали остава която фиксира батерията.
        Колега, не знам каква/и кола/и обслужваш, но ти ще дадеш ли 200лв за киселинен акумулатор 45Ah ?!

        За 100 кинта монбатският ти го носят безплатно у вас, поне в София.
        Иначе има и по-скъпи, и по-евтини.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

          Има универсални кутии за смяна на оригиналните,15на долара беше моята,нови планки за закрепване около 10,коланче за целта е 3 кутии цигари
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

            Колега, не знам каква/и кола/и обслужваш, но ти ще дадеш ли 200лв за акумулатор 45Ah ?!
            Колега кола за 20хил Хонда ЦРВ 166 КС,2.4 бензин, 2008 автоматик,мисля че може да се отдели 200лв за акумулатор.
            На твоя въпрос да ще дам някой ден като взема 3ген Хонда,карам в момента с YUASA.

            За 100 кинта монбатският ти го носят безплатно у вас, поне в София.
            това и подарък да ми го дадат няма да го сложа в колата.
            Последно редактирано от CARPERA; 11-01-19, 22:43.

            Коментар


            • #36
              От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

              Питам те, щото на приказки и на писане сички са арабии, особено ако и друг трябва да плаща, а когато те трябва да го правят, всеки иска възможно нааай-тънкото.
              От хилядите (не преувеличавам) хора с които съм контактувал, само по-малко от 5 човека винаги купуват най-съпото (и то пак поради тънки сметки) когато ще трябва да го правят, независимо за кво иде реч, а цял живот се занимавам основно с търговия.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                Пробвай някакъде да пъхнеш нещо по-голямо, друго си е да има ток винаги.
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • #38
                  От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                  Първоначално публикуван от CARPERA Преглед на мнение
                  Точно този стартов ток зимата е от голямо значение както е написал колегата с 390А е въртяла тегаво.Кола Хонда ЦРВ 166 КС,2.4 бензин, 2008 автоматик. с толкова екстри и електроника едва ли ще издържи с 45ah 330A доста дълго.
                  Педложения от мен YUASA 48Ah YBX5048 Ah Пусков ток 430 A (EN) нещо не хареса на колегата 189лв не са по бюджета ли,при върнат стар винаги правят отстъпка,с 20 лв по-скъп ще си вземеш и оригиналния.Ако ни осветли какви пари е отделил.
                  И какво ти пречи да махнеш кутията ако се отваря място планката нали остава която фиксира батерията.
                  360 А е пусковият ток на стария,объркал съм се и зимата винаги мъчно палеше.Бюджета ми е малко стеснен,иначе съм съгласен че Yuasa звучи перфектно.Оригинална Хонда батерия от официалния ли се взема?Не е проблем кутията ,а първо самата скоба отгоре дупките и са на 160 мм разстояние ,а и при втори оглед ,175 мм широка батерия едва ли ще се пъхне..и ако влезе ще опира от двете страни.
                  Благодаря колега
                  Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                  Коментар


                  • #39
                    От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                    Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
                    360 А е пусковият ток на стария,объркал съм се и зимата винаги мъчно палеше.Бюджета ми е малко стеснен,иначе съм съгласен че Yuasa звучи перфектно.Оригинална Хонда батерия от официалния ли се взема?Не е проблем кутията ,а първо самата скоба отгоре дупките и са на 160 мм разстояние ,а и при втори оглед ,175 мм широка батерия едва ли ще се пъхне..и ако влезе ще опира от двете страни.
                    Благодаря колега
                    Разходи се до Бултрако и виж какво ще ти предложи,офицялния както каза от моите контакти с тях незнаеха дори какъв е цвета на антифриза оригиналния на хонда едва ли ще са в час за батериите, и ако ти незнаеш какво да гледаш ще ти дадат някоя там от склада .Дадох ти фирма която пак може да ти я достави ще искаш да е с нова дата на производство,но щом Yuasa не ти е по джоба защо говорим изобщо за Хонда батерията.


                    Така като не казваш тоя секретен бюджет и ще получаваш всякъкви предложения.


                    ]360 А е пусковият ток на стария,объркал съм се и зимата винаги мъчно палеше.
                    Каквото и да вземеш с този ток или по-малко след година две пак ще си в това състояние да търсиш нов,така че знаеш кое ще ти свърши работа това да не е така.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                      Първоначално публикуван от CARPERA Преглед на мнение
                      Разходи се до Бултрако и виж какво ще ти предложи,офицялния както каза от моите контакти с тях незнаеха дори какъв е цвета на антифриза оригиналния на хонда едва ли ще са в час за батериите, и ако ти незнаеш какво да гледаш ще ти дадат някоя там от склада .Дадох ти фирма която пак може да ти я достави ще искаш да е с нова дата на производство,но щом Yuasa не ти е по джоба защо говорим изобщо за Хонда батерията.


                      Така като не казваш тоя секретен бюджет и ще получаваш всякъкви предложения.



                      Каквото и да вземеш с този ток или по-малко след година две пак ще си в това състояние да търсиш нов,така че знаеш кое ще ти свърши работа това да не е така.
                      Бюджет до 130 лв

                      Попаднах на този VEGA...540 пусков ток при 45 ah ...да не би да е грешка ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2019_0112_084807.png
Прегледи:1
Размер:125.7 КБ
ID:5806388
                      Последно редактирано от milenzh; 12-01-19, 07:56.
                      Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                      Коментар


                      • #41
                        От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                        Попаднах на този VEGA...540 пусков ток при 45 ah .
                        Мисля че е малко пресилен пусковия ток но ето сам реши въпроса си и съм сигурен че във Варна го имат.Мой приятел е с такъв на хондата от две години никакъв проблем но се грижи за него като го сваля и го дозарежда зимния период.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                          Първоначално публикуван от CARPERA Преглед на мнение
                          Мисля че е малко пресилен пусковия ток но ето сам реши въпроса си и съм сигурен че във Варна го имат.Мой приятел е с такъв на хондата от две години никакъв проблем но се грижи за него като го сваля и го дозарежда зимния период.
                          Ясно,ок
                          Благодаря
                          Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X