Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

    Първоначално публикуван от CARPERA Преглед на мнение
    https://www.coxmotorparts.co.uk/hond...ery-2003-2008/
    Ето ти оригиналния да си избереш твоята
    Тази фирма ще ти го доставят, а може да имат налични и важно е че ще има гаранция.
    http://hondaparts.bg/

    мисля този ще ти пасне
    [ATTACH=CONFIG]978784[/ATTACH]
    Благодаря колега,ще ги погледна
    Хонда CR-V 2.4 IVTEC

    Коментар


    • #17
      От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

      Банер има 45ца със стартов ток 390ампера в този размер. Хубав акумулатор, на реномирана марка.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #18
        От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

        Айде стига вече с тия линкове.

        Коментар


        • #19
          От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
          Банер има 45ца със стартов ток но 390 А в този размер. Хубав акумулатор, на реномирана марка.
          Точно такъв беше акумулатора ми,но 360 А с него купих колата , издържа 4 години ,по думите на германския агент са го сложили нов преди да взема колата ,но ми направи впечатление още тогава два месеца след като я взех колата, брат ми забрави фаровете и за час и половина беше паднал акумулатора.Оттогава безпроблемно я карах,но всяка зима при падане около нулата ,усещах че по мъчно пали и знаете как е-светлинките по таблото повечко мигат като върти стартера ...а бе усеща се че му идва слабичък сякаш...може пък да е бил стар акумулатора ,да са ме метнали малко,знам ли, затова търся малко по мощен да е сега.
          Има едни 48ah и пусков ток над 400А ,но не знам откъде да ги открия...а вчера в нета попадна и на един 54 ah с размерите на 45 ah ,но е американски в американски сайт за съжаление.
          Някой може ли да ме насочи откъде да открия 48ah
          Последно редактирано от milenzh; 11-01-19, 08:55.
          Хонда CR-V 2.4 IVTEC

          Коментар


          • #20
            От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

            YUASA 48Ah YBX5057
            Изпиши това в гугъл и ще ти излезе,че не дават да постваме линкове.
            48ah 430A стартов ток е
            Мисля че Тех-ко Варна бяха представители на марката може да питаш дали ще ти го доставят
            Последно редактирано от CARPERA; 11-01-19, 08:56.

            Коментар


            • #21
              От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

              Първоначално публикуван от CARPERA Преглед на мнение
              YUASA 48Ah YBX5057
              Изпиши това в гугъл и ще ти излезе,че не дават да постваме линкове.
              48ah 430A стартов ток е
              Благодаря
              Хонда CR-V 2.4 IVTEC

              Коментар


              • #22
                От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
                Точно такъв беше акумулатора ми,но 360 А с него купих колата , издържа 4 години ,по думите на германския агент са го сложили нов преди да взема колата ,но ми направи впечатление още тогава два месеца след като я взех колата, брат ми забрави фаровете и за час и половина беше паднал акумулатора.Оттогава безпроблемно я карах,но всяка зима при падане около нулата ,усещах че по мъчно пали и знаете как е-светлинките по таблото повечко мигат като върти стартера ...а бе усеща се че му идва слабичък сякаш...може пък да е бил стар акумулатора ,да са ме метнали малко,знам ли, затова търся малко по мощен да е сега.
                Има едни 48ah и пусков ток над 400А ,но не знам откъде да ги открия...а вчера в нета попадна и на един 54 ah с размерите на 45 ah ,но е американски в американски сайт за съжаление.
                Някой може ли да ме насочи откъде да открия 48ah
                Тоя интернет ви е разбъркал мозъка !

                Толкова ли не можеш да намериш магазин във Варна САМО за акумулатори ?!
                Нормален магазин, не интернет такъв ! Просто влизаш, избираш, плащаш, монтират ти го, заверяват ти гаранцията и си тръгваш.
                Затваряй компа, тъпчи кеш пара по джобовете и отивай да се возиш, сЕ на някое кюше ше пише с големи букви "АКУМУЛАТОРИ".
                Баси драмата !
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Тоя интернет ви е разбъркал мозъка !

                  Толкова ли не можеш да намериш магазин във Варна САМО за акумулатори ?!
                  Нормален магазин, не интернет такъв ! Просто влизаш, избираш, плащаш, монтират ти го, заверяват ти гаранцията и си тръгваш.
                  Затваряй компа, тъпчи кеш пара по джобовете и отивай да се возиш, сЕ на някое кюше ше пише с големи букви "АКУМУЛАТОРИ".
                  Баси драмата !
                  То е ясно това и не е драма ,а съм си патил от любимите ти гаражни магазинчета с надпис "ХакумулатОри" и гаранции да се занимавам с постоянно ходене гаранционно... Затова просто поисках съвет от колеги, които евентуално имат опит с даден вид акумулатор, защото ако си забелязал ,събирам се в параметри малко по-рядко намиращи се акумулатори."Баси" мнението изказа...
                  ..."комп" отдавна не ползвам ,а едно нЯщо "смартфон"...все пак Благодаря за безполезния съвет
                  Живи и здрави
                  Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                  Коментар


                  • #24
                    От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                    Имам предвид магазин в който се продават само акумулатори, който се занимава и със заверка и гаранционно обслужване, а не магазинче за всякакви авточасти.
                    Имах желание да съм ти полезен.

                    P.S. Ето ти читав акумулатор, а може да минеш и от тук.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Имам предвид магазин в който се продават само акумулатори, който се занимава и със заверка и гаранционно обслужване, а не магазинче за всякакви авточасти.
                      Имах желание да съм ти полезен.

                      P.S. Ето ти читав акумулатор, а може да минеш и от тук.
                      Благодарско колега
                      Ще проверя
                      Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                      Коментар


                      • #26
                        От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                        .S.*Ето*ти читав акумулатор, а може да минеш и от*тук.

                        ОМ602->Tremec
                        Е точно този с най слабите характеристики да сложи, колегата е написал че иска да е над 360 стартов ток.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                          Първоначално публикуван от milenzh Преглед на мнение
                          Благодаря колеги... трябва да побера височина около 200-215 , което е ок,но ширината е 129-130 и не толкова кутията в която лежи(мога да я махна ),но стягащата скоба отгоре е точно за 130 мм направена,а самите и дупки където минават шините за затягане са на 160 мм разстояние...така че трябва и там да влизам в размерите,а следващата ширина след 45 ah е 175 мм...има обаче едни 48 ah пусков ток 400 до 430 А ...такъв ще търся ,иначе трябва и скоба друга да търся...има ли някой идея какъв 48 ah има,че май са по редки...такива с ширина до 130 ММ
                          Благодаря ви
                          Никакви нерви или поне не са сериозни - има ли място слагам най-големия,е наложи се на сменя кутията,клемите,скобата за закрепване и да удържа малко силовия кабел ма па сега над 1000 стартови на 120 ампера AGM морска батерия която кога да я разреждам доста повечко от чисто стартовата.

                          Не ми хареса цената само,но с добрите неща обикновенно така ми става.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                            Ама в тоз жълтърник става и акумулатор и от истински автомобил, просто мериш колко е най-големият и висок който може да се събере. Нефелното закрепване със щпилцици се замества съвсем спокойно с колан с тресчотка (от мъничките)
                            После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                            Коментар


                            • #29
                              От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                              Първоначално публикуван от CARPERA Преглед на мнение
                              Е точно този с най слабите характеристики да сложи, колегата е написал че иска да е над 360 стартов ток.
                              Показал съм му къде има избор, а когато акумулатора е читав малкото повече стартов ток е без значение, особено за тоя мотор. От Хонда са си го измислили.
                              Ако колегата иска акумулатор с по-голям капацитет, ще трябва да си преправи стойката, както и Боса му е обяснил по-горе, но след това ако кара със скапан (с който ще пали без проблем), щото по-големите са и по-скъпи, ще трябва да сменя и алтернатора с по-голям, и т.н., и т.н.

                              Просто трябва да си купи нов акумулатор с гаранция за стотина лева и в следващите 4-5г ще забрави за проблема, а след тях може да е забравил и за този автомобил.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #30
                                От: Относно смяна на акумулатор Хонда ЦРВ

                                Благодаря колеги ,48 ah е възможно най- големия , който открих на два-три производителя съответно с 400-430 пусков ток.Някой има ли наблюдения за акумулатор PROCRAFT ,как са ?
                                Хонда CR-V 2.4 IVTEC

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X