Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

    Като изпуска от изпарителя това са симптомите.Трудно палене на бензин.За ключа при BRC плюса през контаккт се взема от бензиновите дюзи.Просто моторната инсталация на автомобила изключва захранването след време.
    Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
    АСК Ален Мак

    Коментар


    • #47
      От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

      Така,последна проба от преди минути-инжекторите ги надух постепенно от нула до 1 бар налягане,мисля няма нужда от повече -не пускат.....обаче при 0,5 бара четирите изпускат отгоре-до конектора има едни малки дупки с метал подобно на винт без глава.Тва там какво е,в смисъл мога да ги запуша с Поксипол....Това дали са пущали оттам,ако да,щеше да мириша на газ,да губи мощност вероятно.Или по-вероятното е налягането до рейките да е по-малко от 0,5 бара....Както и да е,на първо четене ги запушвам с Поскипол,че да не ми сложат снимката на Енергото.

      Коментар


      • #48
        От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

        Ще изпуска през буксата.За смяна са оправия няма.Сигурно изпаритела е вдигнал високо налягане и ги е спукал.От двете страни на инж. има гумени мембрани те се пукат.
        Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
        АСК Ален Мак

        Коментар


        • #49
          От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

          Тези инжектори трудно пускат преди да спрат да работят, провери вакуума на изпарителя и ще откриеш топлата вода. Моето Соренто така го излекувах преди месец. А не е да не се занимавам професионално с газта.

          Коментар


          • #50
            От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

            Еми....проблема е открит,колеги-инжектори....120 кинта единия,баси...720 шестте.Да,ама не,поне засега.Нали сме българи и сме по "Побългаряването".Както по-горе казах,изпускат отгоре,и логично ги напълних с Поксипол....И о,чудеса...Всичко заработи перфектно,поне 20 пъти Старт и пали от раз,просто да не повярваш....Ше видим утре,ако съм жив де...Жената е наежена,че днеска било Свети Валентин,пък не съм и обърнал внимание,другите китки давали,пък аз с колата....

            Коментар


            • #51
              От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

              Сега очаквам и разхода на газ да падне наполовина,баси....Здравейте,колеги,задоволството от това да отремонтираме нещо сами ,и то с материал за 5 лева,било то даже и за недълъг период от време,си е голям кеф.Колко ще издържат така,един бог знае,но мотора взе да пали от раз,работи идеално.Колко ли газ е излизал оттам-ще разбера след няколко зареждания,но като гледах как четирите инжектора правят балончета във водата,си е било доста.Засега поздрави.
              Последно редактирано от Русефф; 15-02-19, 10:40.

              Коментар


              • #52
                От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

                Първоначално публикуван от Русефф Преглед на мнение
                Мерси за препоръките,полезни са.То е ясно,че ше се ходи при газаджия,пътувам често до Пловдив.Дайте ми човек,занимаващ се с БРЦ.Рейките мога да ги оправя и аз,ако проблема е там,правил съм го,но ми липсва време.Иначе системата работи перфектно,никакви други забележки няма.Ако има износени и неправилно работещи буталца,ще се отрази на работата на мотора,на Форда беше така.Всъщност само се опитвам да разсъждавам.Вчера например няколко пъти нарочно я прехвърлям на бензин,след минута работа я гася,после пали от раз.Та моля за газаджия на БРЦ в Пловдив.
                НЕ отивай никъде в Пловдив!

                Коментар


                • #53
                  От: Газовата стои под напрежение след изключване на двигателя

                  А,де да знам.Досега всичките ми газови,но не са били BRC, ги слагаха в Пловдив и не съм имал проблем.Всъщност да използвам коментара на колегата и да кажа,че системата работи много добре,слава богу,и разхода падна драстично.Преди средно даваше 20-21/100,сега съм около 16-17.И то без да съм ходил на компютър.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X