Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати 21 до 27 от 27

Тема: MicroUSB удължителче

Място
    София
    Публикации
    4,956
    Точки (при гласуване)
    23

По подразбиране От: MicroUSB удължителче

Цитат Мнение на pecix Преглед на публикациите
    Има всичко при китайците, само чакането е много... Този е като за уинда:
    Прикачен 978768
    Мерси, може ли линк
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Място
    Пловдив
    Публикации
    8,442
    Блог Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    32

Препоръчвам този доставчик, или някой друг - кой да е друг, защото продаването на ниска цена и висока цена на шипинг не говори добре за търговеца.

С търсене в али-енци по критерий "micro usb f to micro usb m" може да си избереш и други - тоя е първия, който ми попадна.

Ако споделиш какъв точно е дерта, вероятно ще имаш по-бързо и лесно решение.

Пък и не пречи да се похвалиш какъв DOD си си взел.
    Driving experience - since 1976.
    Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.

Място
    София
    Публикации
    4,956
    Точки (при гласуване)
    23

Цитат Мнение на Veni1 Преглед на публикациите
    Препоръчвам този доставчик, или някой друг - кой да е друг, защото продаването на ниска цена и висока цена на шипинг не говори добре за търговеца.

С търсене в али-енци по критерий "micro usb f to micro usb m" може да си избереш и други - тоя е първия, който ми попадна.

Ако споделиш какъв точно е дерта, вероятно ще имаш по-бързо и лесно решение.

Пък и не пречи да се похвалиш какъв DOD си си взел.
    Дерта е елементарен Камерата е на доста неудобно място - зад огледалото, за да не ми пречи на видимостта. Съответно захранващи кабел го включвам опипом, защото нямам пряка видимост към порта за включване (другия вариант е да свалям камерата всеки път).

Та идеята е въпросното удължителче да стои постоянно включено в камерата, като женската букса вече ще ми е на видимо и удобно място, и ще мога в нея да включвам оригиналния зарежда кабел. Постоянно окабеляване би било по елегантно то решение, както са посочили няколко човека по горе, но при мен не е опция.

ДОД-а е Ls475w. Засега съм доволен
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Публикации
    776
    Точки (при гласуване)
    11

А защо не вземеш едно обикновено зарядно за кола. Отваряш го и му запояваш две кабелчета за + и - . След което вадиш плафона мериш с мултицета ( търсиш си къде има напрежение след като си дал на контакт ) . Свързваш двете кабелчета там. Набутваш кабела под тавана така, че да излезне от към стъклото и си готов. Остава да натъпчеш всичко зад плафона и да го върнеш на мястото. До сега имам 5-6 такива връзвания няколко за видеорегистратор и няколко за GPS приемник.

Място
    София
    Публикации
    4,956
    Точки (при гласуване)
    23

Колата е служебна и лизингова и не искам да бърникам из нея.

Място
    Пловдив
    Публикации
    8,442
    Блог Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на windwarrior Преглед на публикациите
    ...
    ДОД-а е Ls475w. Засега съм доволен
    На няколко места беше подхвърлена идеята за монтаж на захранващия кабел под тапицерията на тавана. Това всъщност е и доброто и дискретно решение.

Ако му пуснеш едно коремче на тоя кабел, който е триметров, и няма начин да не ти стигне, ще имаш доброто решение на въпроса - в колата няма да ти пречи, ще ти е лесно да го включваш и изключваш, и проблема ще е решен.

Имай предвид, обаче, че рекордерите от тая марка са много, ама много чувстителни
    към околната температура - в смисъл - склонни са към прегряване, респ. блокиране на работата им.

Та мястото на поставяне може да се наложи да се промени, особено през топлите месеци. ОПита ми точно с един ДОД започна с търсене на подходящо място, после мястото трябваше да е под струята на климатика, после и с допълнително охлаждане на основните чипове вътре, после с принудително охлаждане, и после си умря кротко. Като камилата от вица.

Това не е само мое впечатление, а и от доста потребители на DOD по разни форуми.

Та - имай предвид дължината на коремчето - да можеш да варираш с мястото на регистратора.

Иначе - качествена играчка е, но новата играчка ми е Xiaomi.

Честито!
    Driving experience - since 1976.
    Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.

Място
    София
    Публикации
    4,956
    Точки (при гласуване)
    23

Амин. Това ми е четвърти рекордер от трета различна марка - всички си греят безобразно. Да видим.

Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Сходни теми

1. удължител за инверторен електрожен
    От renovod във форум Заваряване - технологии, прибори и сведения
    Отговори: 18
    Последно мнение: 17-02-18, 19:30
  2. Купувам: Удължител
    От evelin d във форум Архив
    Отговори: 1
    Последно мнение: 10-02-11, 23:01

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми