Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MicroUSB удължителче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MicroUSB удължителче

    Купих си нова камера за колата, но единственото смислено място на стъклото, на което мога да я поставя ми е супер тегаво да и включвам захранващия кабел (микро УСБ).

    Та търся късо кабелче (~10 см) в единия край с мъжко микро УСБ (ще стои постоянно включено в камерата), а в другия край с женско микро УСБ - в него ще включвам/изключвам мъжкото на зарядното но ще ми е на по удобно място.

    Питах в няколко магазина - гледат ме като кротък луд... Някакви идеи?

    П.С. Постоянно окабеляване не е опция, колата е лизингова и в гаранция и не искам да ръчкам по инсталацията
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

  • #2
    От: MicroUSB удължителче

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Купих си нова камера за колата, но единственото смислено място на стъклото, на което мога да я поставя ми е супер тегаво да и включвам захранващия кабел (микро УСБ).

    Та търся късо кабелче (~10 см) в единия край с мъжко микро УСБ (ще стои постоянно включено в камерата), а в другия край с женско микро УСБ - в него ще включвам/изключвам мъжкото на зарядното но ще ми е на по удобно място.

    Питах в няколко магазина - гледат ме като кротък луд... Някакви идеи?
    Освен да си вземеш адаптор за кола с "женски" изход за нормално USB, пълно е с такива и да търсиш дъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъ-ъг кабел "мъжко-мъжко" USB-Micro USB.
    Аз па за пръв път чувам за камера с "micro USB", да не е "mini USB" ?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: MicroUSB удължителче

      Микро УСБ 2.0 е, като на мобилен телефон. ДОД е камерата.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #4
        От: MicroUSB удължителче

        https://www.amazon.com/StarTech-com-...9QEwBHoECAYQBQ

        Такову ли се търси?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: MicroUSB удължителче

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          А, баш. Някъде в бг дали ще се намери?
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • #6
            От: MicroUSB удължителче

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Микро УСБ 2.0 е, като на мобилен телефон. ДОД е камерата.
            Па тия имат доста дълги захранващи кабели. Дан`си си купѝл лимузина неква, че не стига ?
            Камерата близо до огледалото (централното), кабела - горе зад сенника на пътника до водача (може да се промуши така, че при свален сенник да не пада), надолу по ръба на колонката на вратата (може при голямо желание да се вкара под облицовката - обикновено тя е на два винта), после през жабката (просто поставен защипан при пантите от капака ѝ, като го отвориш, кабелът не изпада) и хоп - адапторът е на позиция гнездото на централната конзола...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: MicroUSB удължителче

              Аз преди време отново за лизингова кола бях питал подобно.
              Както и ме посъветваха, успях без никакви интервенции или инструменти и разглобяване, културно да подпъхна кабела между стъклото и тапицерията на тавана, после при колонката по същия начин, след това под жабката, зад пластмасата при скоростния лост и до запалката (при мен е чак след ръчната до подлакътника). Не можеш да го видиш никъде, работи си винаги като запаля, спира си сама и т.н. И мога да го сваля по всяко време без никакви следи да останат.
              Не разбирам защо искаш такива схеми с преходници.
              Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
              Seat Leon 2007 1.9 TDI

              Коментар


              • #8
                От: MicroUSB удължителче

                https://www.speedcomputers.biz/adapt...F-black-17135/
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: MicroUSB удължителче

                  Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                  Аз преди време отново за лизингова кола бях питал подобно.
                  Както и ме посъветваха, успях без никакви интервенции или инструменти и разглобяване, културно да подпъхна кабела между стъклото и тапицерията на тавана, после при колонката по същия начин, след това под жабката, зад пластмасата при скоростния лост и до запалката (при мен е чак след ръчната до подлакътника). Не можеш да го видиш никъде, работи си винаги като запаля, спира си сама и т.н. И мога да го сваля по всяко време без никакви следи да останат.
                  Не разбирам защо искаш такива схеми с преходници.
                  На 4 коли съм така и съм правил поне още 3 ма всеки си знае, реално една плоска отвертка да набиваш кабела под тавана и 3 метра кабел с 15 минутки работа е целия фифел,даваш контакт и тръгва,някои са ми вързани и за вьзглавниците - отваряш вратата и се включва,не трябва и да палиш даже.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: MicroUSB удължителче

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    За чий хуй служи тая джиджавка? Ше ми удължи нещОто с 5 сантиметра примерно. Не ми трябва със сигурност (щото има кабели, дето може и да ми дойдат по-дълги от необходимото даже), ама ми е любопитно.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: MicroUSB удължителче

                      Пет сантиметра на нещото никак не е зле
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: MicroUSB удължителче

                        Женски мечти!
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: MicroUSB удължителче

                          Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                          А, баш. Някъде в бг дали ще се намери?
                          https://www.cable.bg/kabel.php?cPath...ts_id=21007487
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #14
                            От: MicroUSB удължителче

                            Дано Жоро не се разсърди, но ще му ползвам темата да попитам за един преход, че не мога да го намеря,
                            а би трябвало да има такъв.
                            Трябва ми преход с две женски USB-та за да мога да включвам флашка на кабела за зареждане и данни.
                            Някой ако има нещо предвид да сподели, или поне кажете как точно се води този вид USB ?
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: MicroUSB удължителче

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Дано Жоро не се разсърди, но ще му ползвам темата да попитам за един преход, че не мога да го намеря,
                              а би трябвало да има такъв.
                              Трябва ми преход с две женски USB-та за да мога да включвам флашка на кабела за зареждане и данни.
                              Някой ако има нещо предвид да сподели, или поне кажете как точно се води този вид USB ?
                              не разбрах какво точно искаш да постигнеш, но я пробвай с USB HUB в гугъл картинки
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X