Обява

Свий
Няма добавени обяви.

MicroUSB удължителче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: MicroUSB удължителче

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    не разбрах какво точно искаш да постигнеш, но я пробвай с USB HUB в гугъл картинки
    Искам да си включа флашката в телефона с кабела с който се зарежда, като не искам да купувам други джади с които това може да стане, и за това си търся точно конектор с две женски USB-та.
    Благодаря все пак !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: MicroUSB удължителче

      Търси си кабел USB OTG - със съответните куплунзи. Това, че е OTG,е ключът за бараката.
      Примерно такъв, какъвто е посочил Чавдар, чудесно ще ти свърши работа - единия край в телефона, другия - флашката.

      На виндвариор това няма да му свърши работа, защото захранването на видеорекордера е микроUSB, и трябва да влезе там, където се слага флашката - в по-голямата дупка, един вид, а и OTG cable с микроУСБ от двете страни няма - няма и смисъл, де.

      За решението на проблема има поне десетина начина, особено, като се има предвид, че на това микроUSB вървят само + и -, иначе с пълен кабел рекордера влиза в режим mass storage.
      Ако 5 сантиметровото удължителче върши работа като дължина - бива, но тези неща обикновено са с качество, доста под минималното.

      Коментар


      • #18
        От: MicroUSB удължителче

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Искам да си включа флашката в телефона с кабела с който се зарежда, като не искам да купувам други джади с които това може да стане, и за това си търся точно конектор с две женски USB-та.
        Благодаря все пак !
        ми казвайте ги тез неща бре кой да се сети че за телефон питаш
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #19
          От: MicroUSB удължителче

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          ми казвайте ги тез неща бре кой да се сети че за телефон питаш
          Те го, те, споделил съм.

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          ...
          Трябва ми преход с две женски USB-та за да мога да включвам флашка на кабела за зареждане и данни.
          ...
          ...

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Търси си кабел USB OTG - със съответните куплунзи. Това, че е OTG,е ключът за бараката.
          Примерно такъв, какъвто е посочил Чавдар, чудесно ще ти свърши работа - единия край в телефона, другия - флашката.
          ...
          И аз това си помислих, ма да видим кво ше изскочи.

          Тенкю !
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: MicroUSB удължителче

            Има всичко при китайците, само чакането е много... Този е като за уинда:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:microusb-male-female.jpg
Прегледи:1
Размер:55.4 КБ
ID:5806322

            Коментар


            • #21
              От: MicroUSB удължителче

              Първоначално публикуван от pecix Преглед на мнение
              Има всичко при китайците, само чакането е много... Този е като за уинда:
              [ATTACH=CONFIG]978768[/ATTACH]
              Мерси, може ли линк
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #22
                От: MicroUSB удължителче

                Препоръчвам този доставчик, или някой друг - кой да е друг, защото продаването на ниска цена и висока цена на шипинг не говори добре за търговеца.

                С търсене в али-енци по критерий "micro usb f to micro usb m" може да си избереш и други - тоя е първия, който ми попадна.

                Ако споделиш какъв точно е дерта, вероятно ще имаш по-бързо и лесно решение.

                Пък и не пречи да се похвалиш какъв DOD си си взел.

                Коментар


                • #23
                  От: MicroUSB удължителче

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Препоръчвам този доставчик, или някой друг - кой да е друг, защото продаването на ниска цена и висока цена на шипинг не говори добре за търговеца.

                  С търсене в али-енци по критерий "micro usb f to micro usb m" може да си избереш и други - тоя е първия, който ми попадна.

                  Ако споделиш какъв точно е дерта, вероятно ще имаш по-бързо и лесно решение.

                  Пък и не пречи да се похвалиш какъв DOD си си взел.
                  Дерта е елементарен Камерата е на доста неудобно място - зад огледалото, за да не ми пречи на видимостта. Съответно захранващи кабел го включвам опипом, защото нямам пряка видимост към порта за включване (другия вариант е да свалям камерата всеки път).

                  Та идеята е въпросното удължителче да стои постоянно включено в камерата, като женската букса вече ще ми е на видимо и удобно място, и ще мога в нея да включвам оригиналния зарежда кабел. Постоянно окабеляване би било по елегантно то решение, както са посочили няколко човека по горе, но при мен не е опция.

                  ДОД-а е Ls475w. Засега съм доволен
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • #24
                    От: MicroUSB удължителче

                    А защо не вземеш едно обикновено зарядно за кола. Отваряш го и му запояваш две кабелчета за + и - . След което вадиш плафона мериш с мултицета ( търсиш си къде има напрежение след като си дал на контакт ) . Свързваш двете кабелчета там. Набутваш кабела под тавана така, че да излезне от към стъклото и си готов. Остава да натъпчеш всичко зад плафона и да го върнеш на мястото. До сега имам 5-6 такива връзвания няколко за видеорегистратор и няколко за GPS приемник.

                    Коментар


                    • #25
                      От: MicroUSB удължителче

                      Колата е служебна и лизингова и не искам да бърникам из нея.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • #26
                        От: MicroUSB удължителче

                        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                        ...
                        ДОД-а е Ls475w. Засега съм доволен
                        На няколко места беше подхвърлена идеята за монтаж на захранващия кабел под тапицерията на тавана. Това всъщност е и доброто и дискретно решение.

                        Ако му пуснеш едно коремче на тоя кабел, който е триметров, и няма начин да не ти стигне, ще имаш доброто решение на въпроса - в колата няма да ти пречи, ще ти е лесно да го включваш и изключваш, и проблема ще е решен.

                        Имай предвид, обаче, че рекордерите от тая марка са много, ама много чувстителни
                        към околната температура - в смисъл - склонни са към прегряване, респ. блокиране на работата им.

                        Та мястото на поставяне може да се наложи да се промени, особено през топлите месеци. ОПита ми точно с един ДОД започна с търсене на подходящо място, после мястото трябваше да е под струята на климатика, после и с допълнително охлаждане на основните чипове вътре, после с принудително охлаждане, и после си умря кротко. Като камилата от вица.

                        Това не е само мое впечатление, а и от доста потребители на DOD по разни форуми.

                        Та - имай предвид дължината на коремчето - да можеш да варираш с мястото на регистратора.

                        Иначе - качествена играчка е, но новата играчка ми е Xiaomi.

                        Честито!

                        Коментар


                        • #27
                          От: MicroUSB удължителче

                          Амин. Това ми е четвърти рекордер от трета различна марка - всички си греят безобразно. Да видим.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X