Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

    Вече идва ред да погледнеш и декомпресора.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #17
      От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

      Декомпресора не работи ли по един и същи начин на студен и топъл двигател?Ако е износен би трябвало и топъл да пали трудно.

      Коментар


      • #18
        От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

        Сам си си отговорил, какво още се чудиш?
        С акумулатор от кола върти като пералня, с неговия си не иска. Сменяй акумулатора.

        Коментар


        • #19
          От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

          Чудя се защото акумулатора от колата е пет пъти по силен от тоя на мотора.Няма къде да намеря акумулатор за мотор с 600А стартов ток.А тоя го закупих лично и не съм жалил пари,дори е малко по силен от този,който излиза по каталог.Не,че не може и нов акумулатор да окаже дефект,но е малко вероятно.

          Коментар


          • #20
            От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

            Първоначално публикуван от titko Преглед на мнение
            Декомпресора не работи ли по един и същи начин на студен и топъл двигател?Ако е износен би трябвало и топъл да пали трудно.
            Хускварна 510 /с ръчен декомпресор/ , на студен двигател върти трудно и не пали без декомпресор , на топъл двигател пали без декомпресор. При твоя мотор е напълно възможно топлината да оказва влияние на декомпресора. Освен това студения двигател винаги се върти по-трудно от топлия двигател. Та според мен , ако си сигурен , че акумулатора е изправен /пробвай го на друг мотор/ , трябва да провериш работата на декомпресора.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • #21
              От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

              Презапоих всички клеми и букси и мотора запали.Ще изчакам няколко дни да видя как ще пали(може да е било случайност) и после ще ревизирам и декомпресора.Благодаря.

              Коментар


              • #22
                От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

                Мотора пали когато си поиска студен и винаги топъл.Веднъж запали с пипането,друг път върти върти и не иска.Пробите ги правя при +1 градус.Та съмненията ми за хлабината на клапаните отпадат.За декомпресора също(освен ако нещо не засяда).Сега се чудя дали има хол датчик и къде се намира.Имам съмнение ,че е отляво при генератора но е книга изтрита схемата от менуала ,който имам и не мога хубаво да видя.Знае ли някой дали има хол датчик този мотор, и евентуално под какво име се продава по магазините за да си го търся.

                Коментар


                • #23
                  От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

                  Мотора пали когато си поиска студен и винаги топъл.Веднъж запали с пипането,друг път върти върти и не иска.Пробите ги правя при +1 градус.Та съмненията ми за хлабината на клапаните отпадат.За декомпресора също(освен ако нещо не засяда).Сега се чудя дали има хол датчик и къде се намира.Имам съмнение ,че е отляво при генератора но е книга изтрита схемата от менуала ,който имам и не мога хубаво да видя.Знае ли някой дали има хол датчик този мотор, и евентуално под какво име се продава по магазините за да си го търся.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

                    Това не е фолксваген.
                    Има импулсен датчик,а не датчик на Хол.
                    Намира се при генератора, в масло е. И не прави проблеми.
                    Мисля си, че е време да го заведеш на доктор, който си разбира от работата.
                    Напиши в профила си от кой град си, за да те насочим.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Има ли декомпресор Сузуки Фрииуинд XF 650 '98?

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      Това не е фолксваген.
                      Има импулсен датчик,а не датчик на Хол.
                      Намира се при генератора, в масло е. И не прави проблеми.
                      ...
                      Не е като да не прави проблем съвсем.
                      Смених такъв лани понеже при загряване си променяше параметрите дотолкова, че мотора гаснеше.
                      Това обаче го установих след доста псуване и накрая с уред в раницата.
                      Вероятно не такъв е проблемът в случая но тая бобина дето я няма при гоуфО също не е 100% нечуплив детайл... Се оказа [emoji8]
                      Враг усраине

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X