Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Газель 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Газель 4х4

    Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
    .Макар,че това е бюджетен рамен автомобил,и няма как да го сравняваме със мерцедес и ивеко.
    Два пъти по-евтин от новата Газела Мерцедес Спринтер втора употреба при мен мина 300 хил. километра само със смяна на консумативи и един преден ресор за 6 години. Така, че има как да се сравнява.
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: Газель 4х4

      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
      Два пъти по-евтин от новата Газела Мерцедес Спринтер втора употреба при мен мина 300 хил. километра само със смяна на консумативи и един преден ресор за 6 години. Така, че има как да се сравнява.
      Какво съвпадение в това отношение,имах пътническа 2003 г,купих я през 2010,на 330 хил.,и аз смених само преден ресор,по-точно само един счупен лист,и я продадох през 2013,на ход,защото смених дейноста,и си купих товарна.Значи все-пак има какво да се сравнява.

      Коментар


      • #18
        От: Газель 4х4

        Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
        Какво съвпадение в това отношение,имах пътническа 2003 г,купих я през 2010,на 330 хил.,и аз смених само преден ресор,по-точно само един счупен лист,и я продадох през 2013,на ход,защото смених дейноста,и си купих товарна.Значи все-пак има какво да се сравнява.
        Колега много се радвам, че така ти върви с руските машини. Явно аз не съм бил късметлия. Дано и по-нататък те слушат и не се чупят.
        יעבור
        «И това ще мине»

        Коментар


        • #19
          От: Газель 4х4

          Лично аз счупих вратата на една такава маршрутка в София преди години... качих се дръпнах да я затворя и падна като талпа на земята. Добре че нямаше бордюр да строши джама. Шофйора само и тегли една закрепихме я на ключалката и с един колан и си замина да бачка
          0-

          Коментар


          • #20
            От: Газель 4х4

            оффтоп.... добре, че се не похвали каква жена имаш )) че ......

            иначе по темата при нас в ДАПа, /гр.Роман/ още е жива една газела, която надживя два ситроена джъмпера 2.2сди 2002г и едно ивеко 35с10. Да ръждясала е, ама я правят и се движи, а се движи по маршрута с 15км в една посока насипан, чакълен път. Т.е. 30км оффроуд всеки ден. 2.5 тд Щаер двигател и реално не е чупила нещо, което да струва пари / освен дизелната система със скипите клапани/ и да натовари бюджета на общинското предприятие, за разлика от ситроените, при които ходовата част, при това упражнение е доста чест и скъп консуматив.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #21
              От: Газель 4х4

              Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
              оффтоп.... добре, че се не похвали каква жена имаш )) че ......

              иначе по темата при нас в ДАПа, /гр.Роман/ още е жива една газела, която надживя два ситроена джъмпера 2.2сди 2002г и едно ивеко 35с10. Да ръждясала е, ама я правят и се движи, а се движи по маршрута с 15км в една посока насипан, чакълен път. Т.е. 30км оффроуд всеки ден. 2.5 тд Щаер двигател и реално не е чупила нещо, което да струва пари / освен дизелната система със скипите клапани/ и да натовари бюджета на общинското предприятие, за разлика от ситроените, при които ходовата част, при това упражнение е доста чест и скъп консуматив.
              Това с ,,оффтопа,,не го разбрах,ако съм сбъркал в писането извинявам се,относно тази при вас с щаер мотора,се учудвам,че е доживяла до сега,това е най-калпавият дизел който познавам,и е 2.1 ТД,90 к.с,помпа-дюза,чак не ми се вярваше когато имах такава,как може австрийски мотор да умре на 120 хил.км,те и затова не ги слагат отдавна.

              Коментар


              • #22
                От: Газель 4х4

                Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                оффтоп.... добре, че се не похвали каква жена имаш )) че ......

                иначе по темата при нас в ДАПа, /гр.Роман/ още е жива една газела, която надживя два ситроена джъмпера 2.2сди 2002г и едно ивеко 35с10. Да ръждясала е, ама я правят и се движи, а се движи по маршрута с 15км в една посока насипан, чакълен път. Т.е. 30км оффроуд всеки ден. 2.5 тд Щаер двигател и реално не е чупила нещо, което да струва пари / освен дизелната система със скипите клапани/ и да натовари бюджета на общинското предприятие, за разлика от ситроените, при които ходовата част, при това упражнение е доста чест и скъп консуматив.
                Последно редактирано от budrow; 09-01-19, 15:40.

                Коментар


                • #23
                  От: Газель 4х4

                  Споко човека за мен е едно от тези:

                  1. Мазохист притежаващ едновременно Газела и Уаз Патриот

                  2. Рекламно лице на вносителя на тези руски гробници.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Газель 4х4

                    Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                    Споко човека за мен е едно от тези:

                    1. Мазохист притежаващ едновременно Газела и Уаз Патриот

                    2. Рекламно лице на вносителя на тези руски гробници.
                    Благодаря Ви,разбрах доста за себе си от първата точка от вашето мнение!А и не разбрах,кое точно е реклама!Точно и ясно съм написал в темата,че искам да разбера има ли и други които притежават такава кола,и не съм карал никой насила да чете!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Газель 4х4

                      Ми тва е оффроуд-форум, хората тук са общо взето над средното равнище за страната, карат хубави джипове, поддържайки ги с хубави пари и от тази камбанария, спокойно могат да квалифицират хората както си преценят .....

                      Нещо като в тийнеджърска компания, на деца от семейства над средното ниво, извадили по масата айфони 7-8, твоето дете да издвади леново за 100лв. Иди обеснявай после, че и това е телефон и, че нямаш сестра. Така, че спокойно. Да обидиш едни човек ...... безценно.
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • #26
                        От: Газель 4х4

                        Даа,май си много прав,еех де да имаше по-сиромашки сайт,или форум

                        Коментар


                        • #27
                          От: Газель 4х4

                          Първоначално публикуван от budrow Преглед на мнение
                          Даа,май си много прав,еех де да имаше по-сиромашки сайт,или форум
                          Има - руските форуми не са чак по-сиромашки, но са много по-цивилизовани от нашите. Ако искаш да научиш нещо полезно, регистрирай се там.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #28
                            От: Газель 4х4

                            Да,много точно го каза-,,много по-цивилизовани,,регистрации имам отдавна,и в много сайтове и форуми,но все си мислех,че малко сме надраснали,,ориенталския манталитет,,.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Газель 4х4

                              Извинете форума е с основна цел - среща на съмишленици по определени теми.Взаимопомощ и т.н.

                              Темата на колегата е точно Газел 4х4. И си е написал точно човека какво го интересува - "Привет на всички колеги!От доста време се чудя дали да пусна тема,и накрая се престраших.Разбрах,че има любители на руската 4х4 техника,но искам да разбера и,има ли колеги с такава като моята?Доколкото този тип автомобил не е много известен,и едва ли не се смята за екзотика,ми е интересно има ли и други в сайта".

                              Мисля,че нападения срещу създалия темата е неуместна.

                              По въпроса относно качествата на ГАЗЕЛ 4х4 не мога да дам становище - не съм притежавал такъв автомобил.


                              only 4 x 4,sim AWD

                              Коментар


                              • #30
                                От: Газель 4х4

                                Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                                Извинете форума е с основна цел - среща на съмишленици по определени теми.Взаимопомощ и т.н.

                                Темата на колегата е точно Газел 4х4. И си е написал точно човека какво го интересува - "Привет на всички колеги!От доста време се чудя дали да пусна тема,и накрая се престраших.Разбрах,че има любители на руската 4х4 техника,но искам да разбера и,има ли колеги с такава като моята?Доколкото този тип автомобил не е много известен,и едва ли не се смята за екзотика,ми е интересно има ли и други в сайта".

                                Мисля,че нападения срещу създалия темата е неуместна.

                                По въпроса относно качествата на ГАЗЕЛ 4х4 не мога да дам становище - не съм притежавал такъв автомобил.


                                Да колега,точно си разбрал за какво е темата,просто исках да знам има ли други ,,газелисти,,.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X