Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв джип да си купя за целта ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв джип да си купя за целта ?!

    Здравейте на всички.За мн години,бъдете живи и здрави най-вече,останалото само се нарежда. Знам,че много е изписано по темата,уверявам ви,че съм изчел абсолютно всичко,но все пак пресните мнения са най-добри.
    Та...Искам да закупя джип като основно превозно средство. Ще се кара предимно по асфалт,около 20 000км годишно,зимата ще има шофиране по непочистени улици,а от пролетта до късна есен,риболов по реките - Тунджа,Марица и Дунав. Знаем,че има места,които не са за леки автомобили,а за нещо по проходимо (неравности,кал,естествено не прекалено тежки терени).
    Бюджета ми е между 4 и 6 хиляди лева,като десния волан също е възможност. Все пак ако е нов внос,регистрации и прочее. Обслужването мога да си го правя сам,след като си закупя консумативите.
    Благодарен съм на всички,които биха изказали мнение.
    П.С. Изключвам автоматичните като вариант,понеже съм си привърженик на ръчната скоростна кутия.
    Поздрави

  • #2
    От: Какъв джип да си купя за целта ?!

    Ако парите са само за закупуване, Кия Спортидж1



    Хюндай Галопер.

    С десен волан може и да излезе някое Мицубиши Паджеро.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • #3
      От: Какъв джип да си купя за целта ?!

      А нещо за Хюндай Теракан,Киа Соренто?!
      Имал съм МЛ,вършеше работа,но беше преди време и си замина. Разгледах спортидж, но с тия новите закони за евро категории и години на колата...

      Коментар


      • #4
        От: Какъв джип да си купя за целта ?!

        За тия пари толкова!
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #5
          От: Какъв джип да си купя за целта ?!

          Въпросните,които съм посочил са също в този ценови диапазон. Говорим за 2003-2004г.. Знам,че бюджета не е кой знае колко,но това е за в момента. Благодаря ви.
          Поздрави

          Коментар


          • #6
            От: Какъв джип да си купя за целта ?!

            Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
            А нещо за Хюндай Теракан,Киа Соренто?!
            .
            За тия пари ако си вземеш такова ще ти излезе минимум два пъти по-скъпо.
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #7
              От: Какъв джип да си купя за целта ?!

              Щом ще е за основно превозно може да се погледне и Хонда ЦРВ.

              Коментар


              • #8
                От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                Да,загледах се и по хондите, 2ра генерация - десен волан..2.0 150 к.с. бензин и 2.2 140 мисля дизел..не са никак лоши,но нз за пътищата около реките как са.в сняг съм виждал,че са доста способни.
                Skorpion , благодаря за съвета.

                Коментар


                • #9
                  От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                  Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                  За тия пари ако си вземеш такова ще ти излезе минимум два пъти по-скъпо.
                  Дамм...дюзи, компресор, съединител- горе-долу толкова.
                  Животът е харизан кон според мен...

                  Теди

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                    За тия пари не съм сигурен дали има читав паркетник, че и Е4.
                    Виж, някакъв дърт позагнил туч с разход 20/100 и 300 лева данъци...е по-вероятно.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                      За тия пари и условия Рав4 първата. Спортиджа е пак в бюджета ама не е много за основна кола...
                      Hyundai Galloper 3.0 V6

                      0885 44 60 16

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                        За евро 3 става дума,до 2004а мисля е така. Четох отзиви за хонда црв 2ра генерация 2.0 i-vtec 150к.с. и не е лоша според мен. Десен волан е в този бюджет,багажник задоволяващ нуждите ми,в сняг върви,в кал нз как ще се държи,знам че не е офф автомобил. Рав 4 ,не първата,а следващата я дават май повече като кола,спортидж 1 ми идва прекалено грозна. Бюджета е ограничен,но все пак не е нищо. Виждам в подписите какви машини карате,но за в момента стягам къща,за която отива почти всичко и да кажем 6000лв съм заделил максимум за джип, като в тези пари влиза и евентуално регистрация.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                          С десни волани не се занимавай. Това е мизерна работа. Карал съм преди много години такова нещо. Бях се хванал на работа като студент при един идиот, който освен идиот беше и мизерник и всичките служебни коли бяха с десни волани, случайно да не даде 400-500 марки (тогава още имаше марки) за нормална кола. Това при положение, че осигурената работа никога не е падала под 3-4 месеца напред. Десетки пъти съм бил на косъм да се пребия с тия английски кочини по пътищата.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                            Първоначално публикуван от Anarchy66 Преглед на мнение
                            хонда црв 2ра генерация 2.0 i-vtec 150к.с.
                            Това с Тунджа ,Марица и Дунав не се връзва ,ако няма чакъл навсякъде де.
                            Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                            Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                            Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                            0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какъв джип да си купя за целта ?!

                              То ако има чакъл може и с Гоуфо да дойда аз.


                              Иначе по темаата разгледай и някое неръждиво Диско 1, гледам по вашия край се карат такива.


                              Това има най юзер френдли система 4х4 и в стоков вид бие по проходимост всичко предложено.


                              Дизелака не върви особено ама е сравнително икономичен и се кара с всичко.


                              За ентусиастите има и 2 литра бензин дето е още по зле откъм вървене ама носи газ.
                              Land Rover Discovery II, V8 4.0
                              VW Golf VI variant
                              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X