Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hyundai Santa FE III - изпукване отзад

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hyundai Santa FE III - изпукване отзад

    Здравейте,

    Наскоро си докарах от Германия едно бижу - Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI 2013г.
    Като цяло колата е в перфектно състояние, но по време на пътуването към БГ забелязах, че след продължително каране по магистрала, като намаля скоростта до 20-30 км./ч или спра напълно се чува едно или две изпуквания отзад. Звукът наподобява този, който се чува когато се напомпва гума на вулканизатор. Няма никакви други индикации за проблем отзад. Не знам дали е нормално, сякаш освобождава някакво налягане. Имам чувството, че колкото по-висока е била скоростта, толкова по-силен в звукът. Като карам сега в града забелязах, че или не се чува такова изпукване при спиране или се чува съвсем слабо.

    Благодаря предварително.

  • #2
    От: Hyundai Santa FE III - изпукване отзад

    Като гледам никой нищо не знае за твоят проблем, ти реши ли го ? Ще е полезно ако сподешиш развитието на проблема.
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      От: Hyundai Santa FE III - изпукване отзад

      Здравей,

      Не съм решил проблема, но получих що-годе резонно обяснение. Шумът се чуваше предимно в студените месец и е вероятно да се чува, при охлаждане на ауспуха, след като е бил нагорещен при продължително шофиране. В действителност сега, когато е по-топло това изпукване почти не го чувам или е съвсем слабо.

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Hyundai Santa FE III - изпукване отзад

        Колега, ако го има още това виж първо тампоните на ауспуха и ако не са от там, вече към ходова част-тампони заден мост.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X