Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на rav4 2004г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на rav4 2004г.

    Привет и от мен. Преди 2 дни си закупих Тойота рав4 2.0 d4d ,116к.с. 2004г. Колата е от Сан Марино. Ходих с майстор да я гледаме, мнението му беше позитивно и каза, че двигателя работи хубаво. Маслото беше сменено , още е бистро. Та регистрирах я онзи ден и навръщане от КАТ Монтана се появи един звук като жулене и чукане в двигателя. СПрях, огасих двигателя , погледнах маслото беше си както преди. Запалих пак и този шум се чуваше откъм страната на ремъците и ролките. Докарах един майстор , запалих я и той каза , че шума е от двигателя и му я оставих да я погледне. Днес ми се обади и каза , че най-вероятно е смешало горивото с маслото и че трябва да си търся нов двигател, тъй като най-вероятно и коляновият вал ще е за смяна( каза , че не са я отваряли , за да каже със сигурност). Въпросът ми е някой имал ли е подобен проблем и дайте съвети .

  • #2
    От: Ремонт на rav4 2004г.

    Не бързайте с генералните изводи. Закарайте я при майстор, който разбира и да отворят капаците от страната на ангренажа.
    Много често при обслужването избягват смяната на водната помпа(единия модел е затруднено отвиването на гайките от шпилките),а тя е и конзола за ГНП. Може просто да иска бързо цялостно обслужване на ангренажа.

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на rav4 2004г.

      Е..ти майстора!
      8)

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на rav4 2004г.

        Я намери истински майстор и тогава пиши пак.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X