Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова година- Нов SUV-

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нова година- Нов SUV-

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Моя човек мислеше за Супърб повече от година преди да го вземе, като в началото на лятото остана без кола и почна спешно да търси. Гледа в Еуратек върнати, но му изпадна от фирма която на 5г си подменя Супърбите с нови, и въпреки, че беше към 200К и по-скъп, го предпочете, защото го беше карал само шефа и то само на дълги разстояния, като основният маршрут е бил София-Истанбул, и вътре си е като нов.
    Двигателят е 2.0 170 коня със 6-скоростна DSG, която си работи много добре.
    Лятото се разхождахме по мои работи, и разхода беше около 7 с климатик и поне 140 по магистралата.
    И сега малко субективизъм: Вътре ми е дървено. Да беше Фобия или Фелацио, щях да го приема, но Супърба е най-високият клас на Шкода, който трябва да е по-добре изпълнен дори само от имиджова гледна точка. Може би бенвеист би се чувствал добре, но аз съм фен на една друга немска марка, и комфорта за мен е важен.

    P.S. Приятелят ми се беше огледал в 4х4, та в продължение на месеци му обяснявах, че няма нужда да дава повече пари за нещо което е с по-скъпа поддръжка и по-голям разход, при положение, че въобще няма да му трябва, и добре, че го беше осмислил, та си взе само с предно.
    Благодаря, събирам всякакви мнения, че работата е ...Иначе аз гледам само бензинови бараки, та избора съвсем намаля.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #32
      От: Нова година- Нов SUV-

      Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
      Благодаря, събирам всякакви мнения, че работата е ...Иначе аз гледам само бензинови бараки, та избора съвсем намаля.
      С VAG от тия години забравяш за газ на бензиновите мотори.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #33
        От: Нова година- Нов SUV-

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        Двигателят е 2.0 170 коня със 6-скоростна DSG, която си работи много добре.
        : Вътре ми е дървено. .
        Точно такъв карам сега.Викаш дървено?! Какво точно е дървеното!?
        Питам понеже според мен точно вътрешния интериор е отличен.Мека пластмаса не старее няма скърцане няма напуквания.В същото време няма нищо претрупано и има плавни линии.Почти изчистено.Бих казал стилно. Виждам на много маркови имиджови коли далеч по зле.Например надраскани пластмаси.Дръжката на вратата хлопа.Изтъркани копчета - още не мога да разбера как така ще се изтъркат.
        Та какво точно е дървеното?

        Коментар


        • #34
          От: Нова година- Нов SUV-

          Супърб да не скърца ...., стига с вицовете!
          Кое не скърца? Таблото ли, корите ли? Кое е мекото в целият интериор? Само седалките са. Единственото хубаво е двигателя че върви, но не е от най- безпроблемните.

          Коментар


          • #35
            От: Нова година- Нов SUV-

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Благодаря, събирам всякакви мнения, че работата е ...Иначе аз гледам само бензинови бараки, та избора съвсем намаля.
            Ако мога да съм полезен с още някакво инфо, свиркай.

            Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
            Точно такъв карам сега.Викаш дървено?! Какво точно е дървеното!?
            Питам понеже според мен точно вътрешния интериор е отличен.Мека пластмаса не старее няма скърцане няма напуквания.В същото време няма нищо претрупано и има плавни линии.Почти изчистено.Бих казал стилно. Виждам на много маркови имиджови коли далеч по зле.Например надраскани пластмаси.Дръжката на вратата хлопа.Изтъркани копчета - още не мога да разбера как така ще се изтъркат.
            Та какво точно е дървеното?
            Колега, написал съм, че моето мнение е субективно, но пък е безпристрастно.
            Нямам за цел да те засягам, и за да си спокоен, мойто МПС изглежда по-зле от твоя Супърб.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Нова година- Нов SUV-

              Лошата за мен новина е, че от тия години всичките бензинки са тегави за газ, и май ще трябва да се прежаля да карам на бензин. Скоро май ще пусна тема за избор на нова кошница, че съм до никъде. За първи път нямам идея какво искам.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #37
                От: Нова година- Нов SUV-

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                P.S. Приятелят ми се беше огледал в 4х4, та в продължение на месеци му обяснявах, че няма нужда да дава повече пари за нещо което е с по-скъпа поддръжка и по-голям разход, при положение, че въобще няма да му трябва, и добре, че го беше осмислил, та си взе само с предно.
                ??? кое по-скъпо на подръжката и колко е разликата в разхода... 4х4 има полза дори при потегляне на сухо, а какво остава за мокро, сняг и лед...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  От: Нова година- Нов SUV-

                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                  ??? кое по-скъпо на подръжката и колко е разликата в разхода... 4х4 има полза дори при потегляне на сухо, а какво остава за мокро, сняг и лед...
                  Така е, но ако през деня си със служебна кола, живееш в София, караш нормално щото си с малко дете и ако леко настъпиш газта жена ти ти бие един зад врата, и веднъж годишно, през лятото, ходиш на море където е малко вероятно да има лед, 4х4 ти е абсолютно излишно, и точно поради тази причина му препоръчах разликата в парите за 4х4 да я инвестира в по-нов и по-запазен екземпляр.
                  И понеже ме интересува дали съм бил прав в този случай, постоянно го анкетирам дали има проблем на сняг и лед. С нови зимни гуми е, и каза, че до момента никъде не е имал проблем.
                  По-късно ще сме заедно и пак ще го питам как е, щото в момента е някъде по Искърското дефиле и предполагам, че днес там си е лъзгавица.
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 06-01-19, 12:12.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Нова година- Нов SUV-

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ... постоянно го анкетирам дали има проблем на сняг и лед ...
                    4х4 има голям проблем на сняг/лед - тръгва 2 пъти по-бързо, а спира колкото 4х2
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #40
                      От: Нова година- Нов SUV-

                      В момента гледам едно GLA 250 4 Matic - много приятна кола, 6.6 с/100км 7.5 л/100 доста екстри, прекрасна возия, приличен просвет, чудесно 4х4 задвижване... абе много съм се запалил, да видим дали ще устискам

                      Коментар


                      • #41
                        От: Нова година- Нов SUV-

                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                        4х4 има голям проблем на сняг/лед - тръгва 2 пъти по-бързо, а спира колкото 4х2
                        В предният си пост се опитах да обясня, че това не го интересува.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X