Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за форд бронко 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Мнения за форд бронко 2

    Не бе просто малко прецизирахме нещата относно легендарността.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #17
      От: Мнения за форд бронко 2

      Е къде е,разлика почти няма,като между мен и Майк Тайсън - все пак и аз съм слагал ръкавици.

      Майтап да няма,Бронко 1 е легенда,уважават го много и се цени........това горе може някой заблуден в Европа да му се кефи защото е различно ма чак пък легенда да е не съм съгласен.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Мнения за форд бронко 2

        Първоначално публикуван от Светльо Петров Преглед на мнение
        Ебати драмата стана, че изказах мнение. Десет човека се втурнаха да ме убеждават колко греша. Някъде в поста си по-горе да съм написал Бронко 2 или 2.9 или години? Къде е Монтана къде е Сан Диего, Калифорния ? Въпросът ми беше риторичен!? За мен Бронко е икона за отминала епоха, какво повече да кажа. Не визирам първа, пета ..емнайста генерация или двигател, нито претендирам че е здрав или с топ офроуд възможности... What so ever....
        Що им се връзваш бе човек? Дали е голямото Бронко , Бронко- 1 или Бронко - 2 тези машини винаги ще будат бъзхищение.
        0877 877 297

        Коментар


        • #19
          От: Мнения за форд бронко 2

          .........у някои

          Иначе като всичко друго - не е важното на мен,а на ТЕБ какво ти харесва
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Мнения за форд бронко 2

            Аз па като един от малкото дето са имали реално такова Бронко и са го вкарвали в гората, мога да кажа че машината е глупакоустойчива и много проходима заради свесовете, които хич не са зле фабрично, приличния двигател който има доста мощност на лекото купе, комфортна за возия заради окачването отпред, което не е на цял мост, неубиваем заден мост 8.8 на форд..........ми кво друго
            Моя беше тръгнал да ръждясва по купето, но за 3-4 години които го имах нищо сериозно не се случи.
            Части се намират сравнително лесно. Двигателя ти е слаган и на Форд Скорпио Джиа. В рокауто има всичко за него, отделно има доста мнения хо форумите в щатите.
            Когато я продадох, не бях я палил една година, беше хванала плесен на двигателя, но запали от първи път.
            Гледай двигателя да ти е наред, хъбовете отпред са автоматични и ако не работят, има решение при Митака в Божурище, което вече е проиграно.
            Предния мост може да бъде сменен с такъв от Експлорер от същите години, който е малко по-здрав.

            Изобщо няма да обсъждам насладата, която носи тази кола като красота и фън. Звука на двигателя, нищо че е шестак е прекрасен. Форд са направили малка и красива джипка.
            Повечето тук разбира се харесват Бронко фул сайз, който е с осмак двигател, ама надали някога са го карали по шосе, камо ли по черни пътища за да видят колко не е създаден в стоков вариант за това
            Бронко 2 с 300 лева за подложки поема с лекота 31-инчови гуми, които са му напълно достатъчни за да минава в гората.
            А да, може и да лети........аз лично съм го пробвал с двама дебелаци като мен, само счупихме хъбовете при приземяването


            Цък на първия тест, някъде в нета има и клип с полета, беше някъде из Плана планина в едно тресавище.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gp08...-Ta5A&index=25


            Така, намерих още клипове от младините ми, ето ги да придобиеш представа реално кво може, без да е в добра кондиция.

            https://www.youtube.com/watch?v=E-DIH4S583w


            https://www.youtube.com/watch?v=r3VJ3H9Wzac

            https://www.youtube.com/watch?v=2DC79U7MnbQ
            Последно редактирано от kok4o1; 30-12-18, 12:17.

            Коментар


            • #21
              От: Мнения за форд бронко 2

              Първоначално публикуван от Кърнаре - 75 Преглед на мнение
              Що им се връзваш бе човек? Дали е голямото Бронко , Бронко- 1 или Бронко - 2 тези машини винаги ще будат бъзхищение.
              Така е, харесвани машини са. Аз лично в последно време няколко пъти видях едно бяло, повдигнато и май осмак. Харесва ми.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #22
                От: Мнения за форд бронко 2

                Появи се човека значи

                Реален въпрос тогава - реално ако трябва да избираш между 1 и 2 кое избираш,е така за всеки ден,за горичка,за кеф,за морето........за каквото се сетиш?

                Размера,че има значени е ясно,не винаги помага,НО ако ти сложат двете едно до друго кое взимаш?
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Мнения за форд бронко 2

                  Аз лично дедо попе бих взел и двете.
                  И двете съм ги карал, малкото е като оса, фул сайза е като танк. Нямат никаква база за сравнение.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Мнения за форд бронко 2

                    Няма и двете,или само един или нищо,ходиш пеша
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Мнения за форд бронко 2

                      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                      Аз лично дедо попе бих взел и двете.
                      И двете съм ги карал, малкото е като оса, фул сайза е като танк. Нямат никаква база за сравнение.
                      На кое казваш фул сайз, на осмака нали?
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #26
                        От: Мнения за форд бронко 2

                        https://www.youtube.com/watch?v=rP6STcI1XqM

                        Ето това е фул сайз. С двигател 5 литра и 5.8 е. Размера е огромен.



                        https://www.youtube.com/watch?v=6zAi2GbmXHQ


                        Ето това е Бронко 2, то е само с двигател 2.9 кубика.

                        Иначе да кажа за Боса, ще взема фул сайза. Щото душичката ми само към осмака гледа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Мнения за форд бронко 2

                          Кокич, твоето Бронко ли отиде при Марто? Или взе от друг?
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • #28
                            От: Мнения за форд бронко 2

                            Моето замина при Марто, а сега мисля че е при някакъв негов приятел, който го ползва за лов........или кокошарник, не запомних точно

                            Коментар


                            • #29
                              От: Мнения за форд бронко 2

                              Значи се уточнихме за Бронко 2, че е леген -да , а легенда - не.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X