Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за форд бронко 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за форд бронко 2

    Здравейте колеги изпада ми форд бронко 2ка от познат много ми харесва джипа 2.9 в6 мотора е доста добре се поема и в кал и баири кажете си мненията и ако случайно имам проблеми с диференцяли тн има ли оправия

  • #2
    От: Колеги мнения за форд бронко 2

    Ако покажеш някоя друга снимка ще ти кажа всичко което те интересува
    0877 877 297

    Коментар


    • #3
      От: Колеги мнения за форд бронко 2

      в момента нямам снимка ще кача примерна снимка интересува ме само части намират ли се и ако примерно се счупи прозорец нещо или диференцяли

      Коментар


      • #4
        От: Колеги мнения за форд бронко 2

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:98ff7a3e348e6fead7c17ddbec323383.jpg
Прегледи:1
Размер:592.4 КБ
ID:5805729 за този модел става дума

        Коментар


        • #5
          От: Колеги мнения за форд бронко 2

          Любоф от пръв поглед, нали? (Колко харчи? ) Аз първо бих погледнал за утечки на масло и за цвета на пушеците през ауспуха. Второ, ръжда, ама навсякъде. След това питай защо го продават с нови гуми.

          Коментар


          • #6
            От: Колеги мнения за форд бронко 2

            Нещо което ще го тормозиш трябва да е ремонтнопригодно и да се намират части за него сравнително лесно.

            Това горе трябва да го спретнеш като това горе и да е с броня за пред кафето.

            По въпроса - ми не е като единицата,малко е и сравнително кекаво,а и вече на години та шанса да не го папка ръждата е почти никакъв.

            За пред кафето става
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Колеги мнения за форд бронко 2

              Потърси малко из форума. Имаше един такъв мъртвец дет го съживяваха.. не зная какво стана на финала

              Коментар


              • #8
                От: Колеги мнения за форд бронко 2

                Една от сериите на "Да продадеш колата" си по Дискавери беше точно за Бронко .Страшна ръжда купето и част от шасито почти ги нямаше.

                Коментар


                • #9
                  От: Колеги мнения за форд бронко 2

                  Колега, Бронко се купува със сърце, не с питане по форуми. Бронко е една легенда, за която трябва да имаш добри финансови възможности, за да я поддържаш.
                  TLC LJ70 2LT
                  Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

                  Коментар


                  • #10
                    От: Колеги мнения за форд бронко 2

                    Първоначално публикуван от Светльо Петров Преглед на мнение
                    Колега, Бронко се купува със сърце, не с питане по форуми. Бронко е една легенда, за която трябва да имаш добри финансови възможности, за да я поддържаш.
                    Колко пък да е легенда бронко 2 и то 2.9?
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнения за форд бронко 2

                      Легенда е Бронко ама 60-70 години модел. По новото Бронко 1 е двойно на размер и е съвсем различна машина. Ако го търсиш за ежедневна кола ... или джип... потърси другаде. Не си мисли че тук писалите ти завиждат.. по скоро ти спестяват придобиването на паметник.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнения за форд бронко 2

                        Колко Бронко виждате по улиците да движат в рамките на седмица, а за месец? Май не са много? Разбира се, че е легенда Бронко.
                        TLC LJ70 2LT
                        Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнения за форд бронко 2

                          Да, легендарен е Бронко 1 с 5.0 моторетка, но още повече в Европа ако има живи и неизгнили, цифрата е като за колекционери...Бронко 2 с 2.9 Форд си е вече компромисна кола и нищо интересно, а корозията значима....
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнения за форд бронко 2

                            Първоначално публикуван от Светльо Петров Преглед на мнение
                            Колко Бронко виждате по улиците да движат в рамките на седмица, а за месец? Май не са много? Разбира се, че е легенда Бронко.
                            Колко от тия искаш да ти снимам?

                            прави разлика между 1 и 2,все едно да сравняваш Хамър 1 с квадратното китайско Шеви 2
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнения за форд бронко 2

                              Ебати драмата стана, че изказах мнение. Десет човека се втурнаха да ме убеждават колко греша. Някъде в поста си по-горе да съм написал Бронко 2 или 2.9 или години? Къде е Монтана къде е Сан Диего, Калифорния ? Въпросът ми беше риторичен!? За мен Бронко е икона за отминала епоха, какво повече да кажа. Не визирам първа, пета ..емнайста генерация или двигател, нито претендирам че е здрав или с топ офроуд възможности... What so ever....
                              TLC LJ70 2LT
                              Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X