Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение на раздатка за дискавъри 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение на раздатка за дискавъри 2

    Здравейте приятели, ако можете да ми помогнете със следния избор.
    Въпроса ми е моята раздатка няма изхода да си пускам блокажа ръчно как най безболезнено и най добре ще стане да я направя? Да си взема друга раздатка от д2 което има. Има кит който може да се поръча и да се преправи но той струва доста пари, и последния да взема раздатка от някой друг ленд роувър да си пастнат без много преправяния. Кой от всичките тея варианти е най подходящ за в гората, колата е Дискавъри 2 тд5 2002 година. Благодаря за отделеното време.

  • #2
    Re: Мнение на раздатка за дискавъри 2

    Първоначално публикуван от Huku85 Преглед на мнение
    Здравейте приятели, ако можете да ми помогнете със следния избор.
    Въпроса ми е моята раздатка няма изхода да си пускам блокажа ръчно как най безболезнено и най добре ще стане да я направя? Да си взема друга раздатка от д2 което има. Има кит който може да се поръча и да се преправи но той струва доста пари, и последния да взема раздатка от някой друг ленд роувър да си пастнат без много преправяния. Кой от всичките тея варианти е най подходящ за в гората, колата е Дискавъри 2 тд5 2002 година. Благодаря за отделеното време.
    Може да сложиш раздтака од РР класик - borgwarner. тои си има аутоматски блокаж със виско муфа. пасва дирекнто на р380 скоростна кутия, ръчна спирачка пасва, само ти трибва и преден кардан од РР класик.
    o89 sedem sedem 33 986

    Коментар


    • #3
      От: Мнение на раздатка за дискавъри 2

      Вземай раздатка от дискавъри, обслужи я и я слагай. Само потърси информация с кой номер ърябва да е че са два вида (къса и дълга).

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X