Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на СУВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Помощ за избор на СУВ

    Баси дараците тоя помпа,ония бутала,третото верига

    Сори ма не се сдържах,тия са изроди
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Помощ за избор на СУВ

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Баси дараците тоя помпа,ония бутала,третото верига

      Сори ма не се сдържах,тия са изроди
      Е как се печелят милиарди? Платиха в САщ солена глоба, оставиха нови коли в пустинята ииии си го преместиха в другият крачол.

      Коментар


      • #18
        От: Помощ за избор на СУВ

        Аз пък не ми е ясно мл-а какво общо има с другите модели от търсеното по горе ?
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • #19
          От: Помощ за избор на СУВ

          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
          Аз пък не ми е ясно мл-а какво общо има с другите модели от търсеното по горе ?
          Ами общото е цената за придобиване и външните размери. Също така ми харесва като визия и функционалност.

          Коментар


          • #20
            От: Помощ за избор на СУВ

            Хайде и моите 5ст. по темата. Подкрепям с две ръце Андро. Хонда и изборът от към качество-цена. Безобразно здрав автомобил, за ежедневно ползване из софийският офроуд. Жената 8 години се опитва д аго счупи ама то хайванчето се държи...Но в крайна сметка каквото ви е на сърце.

            Коментар


            • #21
              От: Помощ за избор на СУВ

              Първоначално публикуван от Fipa Преглед на мнение
              Хайде и моите 5ст. по темата. Подкрепям с две ръце Андро. Хонда и изборът от към качество-цена. Безобразно здрав автомобил, за ежедневно ползване из софийският офроуд. Жената 8 години се опитва д аго счупи ама то хайванчето се държи...Но в крайна сметка каквото ви е на сърце.
              Явно не си схванАл Андро, щото той тъкмо обратното казва че Хонда и дизел не става.

              Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
              Хондата не случайно е най изгодна - дизелов ДВГ и Хонда!
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • #22
                От: Помощ за избор на СУВ

                Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                Хонда и дизел не става.
                Колко дизелови хонди си карал?
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #23
                  От: Помощ за избор на СУВ

                  Първоначално публикуван от nicknamexxx Преглед на мнение
                  Ами общото е цената за придобиване и външните размери. Също така ми харесва като визия и функционалност.
                  Почти си готов значи.
                  Ако успееш да си намериш читав скачай.По възможност швейцарски.А колко се развалят и скъпите ремонти са малко митове и легенди които важът за много уморените по пазара.
                  Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                  Коментар


                  • #24
                    От: Помощ за избор на СУВ

                    Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                    Колко дизелови хонди си карал?
                    Николко, но:


                    1. Вярвам безусловно на Андро и не искам да се изопачават мненията му че Андро бил харесвал хондите на дизел;
                    2. Вярвам на очите си от четено в какви ли не форуми и ревюта за дизеловите ЦРВ-та
                    3. Още от първото си мнение съм казАл че Хонда ЦРВ в това поколение ми е отчайващо грозна и за мен е конкуренция само на Санг Йонг грозотиите и фиат Мултипла
                    4. Чета и си правя заключение че японските марки нямат един свестен модерен последно поколение дизелов мотор, за справка Исузу Трупър, Тойота Д4Д и подобни, неслучайно последни навлязоха в територията на тези мотори и първи се отказаха. Това е много показателно.
                    5. Цените на вторичния пазар най ясно го показват - каква е разликата между бензинови модели и дизелови за Хонда и ВАГ груп примерно
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Помощ за избор на СУВ

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Баси дараците тоя помпа,ония бутала,третото верига

                      Сори ма не се сдържах,тия са изроди
                      Аз им се чудя кой си го причинява това с... Ауди... тия нямат нещо дето да не се троши и то скъпо. Един мотор здрав нямат, да не говорим за ск. кутии и окачвания- РЕЗИЛ!

                      Колегата да яхва бавареца или мерцедеса и да не се занимава с глупости.
                      Real Recognize Real

                      Коментар


                      • #26
                        От: Помощ за избор на СУВ

                        Най-добре се "премерете" и което ВИ залепне него вземайте. В края на краищата не се жените за каруцата. Новите в близък ценови клас са близки и по качество.
                        По лесно и евтино е обслужването на 4 цилиндровия агрегат и на ремъчния ангренаж. Горивните им системи са идентични, както и проблемите с тях.
                        Приказките за по,по най,не се покриват при експлоатация и всички влизат в бокса за обслужване и ремонт.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Помощ за избор на СУВ

                          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                          Тойота Д4Д и подобни, неслучайно последни навлязоха в територията на тези мотори и първи се отказаха. Това е много показателно.
                          Пробвай още един път!
                          Жокерче , товарен автомобил Хино!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Помощ за избор на СУВ

                            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
                            Пробвай още един път!
                            Жокерче , товарен автомобил Хино!
                            Хехехе Товарни автомобили, ако искаш може и корабните дизели да обсъдим а?


                            В темата се обсъждат леки автомобили.


                            Кажи ми примерно за Субару и техните нескопосани боксери дизел със спукани глави?
                            Land Rover Discovery II, V8 4.0
                            VW Golf VI variant
                            Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Помощ за избор на СУВ

                              Субару дизела къса колянови валове, не глави.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Помощ за избор на СУВ

                                А в реалния живот този двигател на Хонда е един от най-добрите като надеждност, динамика и разход. И за да не започнат полемики - говоря за баланс и за среден клас автомобили!) Не знам какви форуми четете, но сменявайте източниците. Колкото до моя съвет към автора - отговорът се крие в приоритета, както е при избора на всякакъв тип автомобил. Ако се търси лукс и комфорт - МЛ, ако се търси надеждност и еврдидей движение - CRV. Голям фен съм на Волвото, за мен е най-красивото, но не съм сигурен дали подръжката му е по джоба на всеки. И най-вече хората, които са специалисти. Ауди хейтър съм, така че не го и коментирам. Аз лично при тези опции бих избрал Хондата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X