Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам Шкода 1203

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам Шкода 1203

    Здравеите колеги,Честита Коледа!Което ви е на сърце, това да ви е в ръце! Търся си микробус Шкода 1203/TAZ Trnava/,като студент карах такъв в Софииски пощи, нещо ме е захапала носталгията. Този беше товарен вариант,има и с прозорци, има и камионче. Ако някъде по вили, навеси,паланки видите нещо, моля пишете,имам интересен проект за версия 4x4. Поздрави и успехи през Новата година!

  • #2
    От: Купувам Шкода 1203

    Колега в София в квартал Гевгелийски гние едно такова май е било линеика.
    0-

    Коментар


    • #3
      От: Купувам Шкода 1203


      https://bazar.bg/obava-23797962/skoda-feliciafan

      https://bazar.bg/obiava-23646303/lincoln-town-car


      Симо, Вальо от Сливен продава две такива Шкоди 1203 - освен тия, имаше и други обяви с повече снимки. Звънни му, бусовете изфлеждат читави. На втората обява има повече снимки.

      1203 съм мяркал една във Велинград зарязана, имаше и един колега от Шкода клуб с бивша линейка (даже съм я карал 2009г). Из София щъка бивша линейкка, ама тя все едно е видяла години тормоз в бърза помощ. Тия на Вальо изглеждат обаче най-добра оферта. Не са били линейки и са точно товарни каквато и ти си карал някога. Червената май беше на нови номера, синята е със стари.

      Коментар


      • #4
        От: Купувам Шкода 1203

        В София се кара една такава, товарна. Човека я ползва да кара стока по разни малки магазинчета с нея. Боядисана е, но стои една такава крива...абе видимо е изтормозена и на предела на силите си.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • #5
          От: Купувам Шкода 1203

          ЧНГ на всички, Момчиле, благодаря за инфото! "Продължаваме търсенето."Поздрави !

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X