Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Dodge Nitro 2.8CRD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Dodge Nitro 2.8CRD

    Здравейте,
    Като нов във форума искам да попитам ,какво е мнението ви за Dodge Nitro 2,8 CRD автомобила ще се използва предимно в града и зимата за ходене на ски.
    Трябва да ходя да гледам един такъв на 270000 реални километри 2009г.,не съм карал за сега джип/този ако го взема ще е първият ми/.
    -Какво да гледам като отида на оглед,има ли слаби места,на какво да обърна внимание.
    Всякаква информация ще ми бъде от полза.
    Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Dodge Nitro 2.8CRD

    Защо се спряхте точно на този модел, та чак да "трябва" да го гледате?

    Коментар


    • #3
      От: Dodge Nitro 2.8CRD

      Първоначално публикуван от zarrick Преглед на мнение
      Защо се спряхте точно на този модел, та чак да "трябва" да го гледате?
      Заради външния вид, предполагам.
      Въпрос на вкус, но за мен това е най-красивият автомобил... за съжаление - в много кофти и неподходяща за българските условия комплектация.
      Това нещо е винаги и само part-time 4х4 Т.е. може да се кара само на задно и ... в кал, сняг... на 4х4, като не е ясно с тази недемонтируема (не съм проверявал лично, но така съм чел) ниска престилка отпред, как изобщо ще влезе в калта и по-дълбокия сняг.
      Иначе е брат на Jeep KK Cherokee / Liberty, от което оплаквания няма. Проблемът е само в раздатката - колата е за гъзария и за американски пътища, не за off-road.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X