Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с палене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с палене

    Здравейте колеги , имам един проблем карам бус Ситроен джъмпер 2.8hdi намирам се в Белгия и не съм близо до сервиз та проблема е карам си онзи ден и гледам на таблото в ляво ми свети една червена лампичка аз спрях буса и когато пак дадох на контакт не можах да запаля и от тогава се мъча и се чудя какво става къде е проблема моля ако някой може да ме посъветва какво да правя няма мърдане от тук ако някой е имал същия проблем нека сподели мерси предварително

  • #2
    От: проблем с палене

    ОНИЯ ден?2 дни там стоиш?

    лампичката в ляво каква беше?Да не ровя аз на какво приличат таблата на Цицорена.

    Червена ясно ма налягане масло,температура,алтернатор........?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: проблем с палене

      Не че някой се избил да помага по теми тук, ама по спомени идеята за тая спешна помощ беше друга. Това преди да има амнайсе реклами във форума
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: проблем с палене

        Гледам, регистрирал си се заради проблема, но да беше оставил номер за връзка за да ти звънне някой, че малко след като си пуснал темата не си влизал, а имаме точният човек там.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: проблем с палене

          Темата е преместена в по-адекватно място.

          Коментар


          • #6
            От: проблем с палене

            Проблема ти е софтуерен и без оригинална Лексия нищо не можеш да хванеш на тия дръгели на ПСА . Характерното при тях е че ако едно нещо не е много в час не те пуска нататък .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: проблем с палене

              След като е вървял до последно добре, а сега не пали аз залагам на имобилаизер. Пробваи да го оставиш с откаачен акомулатор за един час и виж дали ще запали.
              0-

              Коментар


              • #8
                От: проблем с палене

                Явно Алфонсо не се интересува от отговорите, защото не е влизал във Форума след като е пуснал темата.

                P.S. ... и в тази връзка, трябва ли новорегистрирали се без нито един пост да могат да пускат теми навсякъде ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: проблем с палене

                  лампата прилича на нещо като душ някъкъв пръскач ли е незнам

                  Коментар


                  • #10
                    От: проблем с палене

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Явно Алфонсо не се интересува от отговорите, защото не е влизал във Форума след като е пуснал темата.

                    P.S. ... и в тази връзка, трябва ли новорегистрирали се без нито един пост да могат да пускат теми навсякъде ?
                    приятел не съм влизал защото търся решение как да се оправя

                    Коментар


                    • #11
                      От: проблем с палене

                      Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
                      След като е вървял до последно добре, а сега не пали аз залагам на имобилаизер. Пробваи да го оставиш с откаачен акомулатор за един час и виж дали ще запали.
                      пробвах и не само час ами цяла нощ и нищо

                      Коментар


                      • #12
                        От: проблем с палене

                        Първоначално публикуван от Алфонсо Преглед на мнение
                        приятел не съм влизал защото търся решение как да се оправя
                        Остави номер за връзка да го дам на човек от Форума който работи във Фирмен сервиз на Фиат-Крайслер в Белгия, за да ти реши проблема.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: проблем с палене

                          колеги буса го запалих по чудо но чек лампата ми още свети и неиска да угасне някоя грешка в компа ли е лампата е червена показда дуза която распръсква нафта от каде ли е проблема дали трябва да я закача на диягностикада се истрие грешката и ако има някои които знае каде и е буксата обд2 и вообще имали такава или е друга и каде се намира търсих и нищо не намерих благодаря предварително

                          Коментар


                          • #14
                            От: проблем с палене

                            https://mensbible.bg/%D0%B0%D0%B2%D0...8%D0%BD%D0%B8/
                            Виж дали тук няма такива лампички като светналите при теб.Не е лошо да пооправиш малко правописа.На какъв режим се кара буса ?

                            Коментар


                            • #15
                              От: проблем с палене

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Гледам, регистрирал си се заради проблема, но да беше оставил номер за връзка за да ти звънне някой, че малко след като си пуснал темата не си влизал, а имаме точният човек там.
                              "Точният" човек е твърде вероятно да е видял това, но също е твърде вероятно да не се "напряга". Има експирианс с подобни работи. Съвсем нов участник е писалият.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X