Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с палене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: проблем с палене

    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
    "Точният" човек е твърде вероятно да е видял това, но също е твърде вероятно да не се "напряга". Има експирианс с подобни работи. Съвсем нов участник е писалият.
    То "Точният човек" май спря и да чете, та едва ли е погледнал това, но ако Алфонсо беше оставил номер за връзка можеше и да си реши проблема който явно не е по неговите възможности.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: проблем с палене

      здравеи те но не че невлизам и не търся решение на проблема си ровя се от три дни по биса и не вдявам защо не пали но днес имам малко късмет запалих го по чудо и аз незнам как но запали смених един бушон рових се по букси и знам ли исчистих ваздушния филтар и някак запали но чек лампата свети и не гасне ако се каза чек лама де поне колкото се рових по нета така го водят пренудих се днес намерих от каде да си купя OBD2 адаптер за диягностика на коли така ма аз ненамерих букса такава на буса и се чудя явно е с друга диягностична букса знам ли ако има някои които знае кадее или кал да вклуча обд2 кам буса ще сам ви мн благодарен а ето и номера ми 0032466471613

      Коментар


      • #18
        От: проблем с палене

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        https://mensbible.bg/%D0%B0%D0%B2%D0...8%D0%BD%D0%B8/
        Виж дали тук няма такива лампички като светналите при теб.Не е лошо да пооправиш малко правописа.На какъв режим се кара буса ?
        прегледах сайта няма като мойта лампа

        Коментар


        • #19
          От: проблем с палене

          https://www.outilsobdfacile.com/loca...troen-jumper-3

          Коментар


          • #20
            От: проблем с палене

            Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
            мерси мн но първото буса нее този модел и проверих и там махнах и кората няма баце моите бушони са в жабката и одоло под жабката имам релета и там рових но ядец няма и до лоста проверих и отпред до въздушния филтер пак няма

            Коментар


            • #21
              От: проблем с палене

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              "Точният" човек е твърде вероятно да е видял това, но също е твърде вероятно да не се "напряга". Има експирианс с подобни работи. Съвсем нов участник е писалият.
              ... и не знам дали знаеш, но "Точният човек" е филолог по образование, та ако е погледнал темата ще му избЕга мерака за квото и да било.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #22
                От: проблем с палене

                Шо са не весеите другари мои
                Щото Ви обичам
                По Коleda stavat ЧУДЕСА
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #23
                  От: проблем с палене

                  Като гледам който и да пише без диагностика и то добра няма да мине. А едно приятелче беше с подобен проблем на ц класа, само лампа дето нямаше. Оказаха се дюзи. Палеше когато си поиска... а веднъж запалил работеше добре.
                  0-

                  Коментар


                  • #24
                    От: проблем с палене

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Шо са не весеите другари мои
                    Щото Ви обичам
                    По Коleda stavat ЧУДЕСА
                    ЦЪ-цЪ-цЪ, а си филолог !

                    Ракията явно не само на Гагич не прощава !

                    Я се прибирай за празниците, да поскучаем заедно !
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: проблем с палене

                      Първоначално публикуван от Алфонсо Преглед на мнение
                      прегледах сайта няма като мойта лампа
                      Не ми оговори на другия въпрос но нищо.Щом така ще я караме аз залагам на регенерация.

                      Коментар


                      • #26
                        От: проблем с палене

                        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                        Шо са не весеите другари мои
                        Щото Ви обичам
                        По Коleda stavat ЧУДЕСА
                        И ти да си ми жив и здрав!
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #27
                          От: проблем с палене

                          Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                          Шо са не весеите другари мои
                          Щото Ви обичам
                          По Коleda stavat ЧУДЕСА
                          По Коледа е най -добре да "стачкуваме"на греяната ракийка!!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: проблем с палене

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            Не ми оговори на другия въпрос но нищо.Щом така ще я караме аз залагам на регенерация.
                            извинязам се мн но неспирам да
                            търся решение и можели някои да каже този модел на джънпер има ли обд2 букса за диягностика 2001г 2.8 хди

                            Коментар


                            • #29
                              От: проблем с палене

                              Модела от 2001 година има 3 пинов Data link connector близо до въздушния филтър.Не е стандартният OBD2.

                              Коментар


                              • #30
                                От: проблем с палене

                                Първоначално публикуван от plamenpe Преглед на мнение
                                Модела от 2001 година има 3 пинов Data link connector близо до въздушния филтър.Не е стандартният OBD2.
                                Благодаря ти за инфото , а има ли някъкъв начин да се включи обд2 адаптер защото аз си купих ELM327 интер фейс? И се чудя дали ще стане с него по някакъв начин ?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X