Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

    Ако някой иска да си обнови вградената навигация на колата с марка Пежо или Ситроен - да пише.
    По стечение на обстоятелствата набрах набор от карти и софтуер за повечето им модели, така че ако не можете да си намерите карти или софтуер - пишете да помагам.
    Безплатно е и не е само Коледна промоция .
    Nothing comes from nothing...

  • #2
    От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

    За рт3 на магнети марели имаш ли? Аз има карти от 2015год....
    Но и не знам под какъв формат се записва диска, иначе навито ми е ъпдейтнато до последна версия или поне така мисля

    Коментар


    • #3
      От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

      Последната карта за RT 3 e 2016/17. Лошото е, че за по-старите системи RT3/RT4, както и за NG4 не са пускани официални карти от края на 2016. Учудващо е, че преди месец пуснаха за RNEG официална карта (и тази я имам). За RNEG и NG4 има преработени карти, които са компилирани от навигационни системи за други автомобили (БМВ и Ауди основно).
      Не работят идеално (основния проблем е търсенето по ПОИ), но водят коректно и търсят по адреси. Имат си и предимства, защото има Турция и Русия, което си е + ако ходиш до тези държави.

      Та за RT3 отговора е да - имам я цялата, отразява пътната мрежа от края на 2015 г., но по-нова няма или поне аз не знам да има...
      Дисковете са CD, записват се iso файла директно на диска и тръгва. Дисковете са 10 или 11 в зависимост от това трябва ли ти Майорка и Мадейра .
      Прави го всяка записвачка. аз използвам Imgburn. Просто записваш на най-ниска възможна скорост, мисля че нямаше значение в случая дали е + или - R.
      Кои дискове ти трябват - Източна Европа е Север и Юг (България е в юг).
      FW за RT3 последния е CAN 6.60/6.63 за цветните дисплеи или VAN 5.5/5.5D за цветните дисплеи.
      Последно редактирано от ISG; 27-12-18, 17:36. Причина: допълнение за FW
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • #4
        От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

        За Citroen C6 2007ма? Как да определя навигацията коя е за да знам какво ми трябва?

        Коментар


        • #5
          От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

          Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
          Ако някой иска да си обнови вградената навигация на колата с марка Пежо или Ситроен - да пише.
          По стечение на обстоятелствата набрах набор от карти и софтуер за повечето им модели, така че ако не можете да си намерите карти или софтуер - пишете да помагам.
          Безплатно е и не е само Коледна промоция .
          Ако намериш и карти за Рейндж Ровър спорт 2008 - не ги подминавай, моля!
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

            Първоначално публикуван от simeon40 Преглед на мнение
            За Citroen C6 2007ма? Как да определя навигацията коя е за да знам какво ми трябва?
            Вашата навигация е RT 4/5 - положението е същото като при колегата Манев - последна официална карта за тези навигации - 20116/17 - отразява пътната мрежа към 4то тримесечие на 2015 г.
            Няма (аз поне не знам) преправени от Ауди/БМВ карти за тези навигации.
            NaviDrive RT4 & RT5 - Europe Maps 2016/2017 - Benelux, East EU N-O, East EU N-W, East EU South, France, GB-Ireland, Germany, Italy, Central EU, Scandinavia, Spain-Portugal.
            Какво ви трябва, ако картите ви са по-стари от това?
            Последно редактирано от ISG; 28-12-18, 10:08.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • #7
              От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Ако намериш и карти за Рейндж Ровър спорт 2008 - не ги подминавай, моля!
              Егати поддръжката - тия от Роувър са .... направо не мога да повярвам....
              Дано има нещо преправено, ама...
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • #8
                От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

                Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                @ trapper За Роувър четох, че върви DVD навигацията на БМВ High, но нищо не пише за Range Rover Sport.
                Ако искаш да опитаме? Най-много да не тръгне диска ...
                Nothing comes from nothing...

                Коментар


                • #9
                  От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

                  Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                  @ trapper За Роувър четох, че върви DVD навигацията на БМВ High, но нищо не пише за Range Rover Sport.
                  Ако искаш да опитаме? Най-много да не тръгне диска ...
                  Как (къде и кога?) може да стане това?
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #10
                    От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

                    ISG
                    Търся последната възможна карта за България, защото тази която имам е от 2007ма.За мен няма проблем, че е от последното тримесечие от 2015та.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

                      Имаш ЛС

                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

                        Здравейте колеги.
                        Търся карти за обновяване на вградена навигация на Пежо 5008 2010г. Навигацията е rneg. Мойте карти са доста стари от 2011г.
                        Предварително благодаря на отзовалите се.

                        Изпратено от моят G8141 с помощта на Tapatalk

                        Коментар


                        • #13
                          От: Карти за вградени автомобилни навигации на Пежо-Ситроен

                          Последната карта за тази навигация е rneg 2018-2 с данни за пътната мрежа от края на 2017.
                          Няма я по форумите още, но пък аз я имам . Не мога да я кача и да публикувам линковете към нея (такъв е ангажимента, който съм поел), но пишете на ЛС.
                          Ще измислим вариант.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X