Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет при избора на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля за съвет при избора на джип

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Mислим, че си се обръкАл! по-скоро е парттайм с бавни. Даже има и ESP. Справка - плевенска обява в мобилето 3.2 Лукс.

    П.П. Лапсус калемус - исках да кажа TOD с бавни.
    П.П.П. От W-тата има и само на задно 2WD.
    Ич не се бъркам. Рекстън 2, след '07, XVT (186 коньовият дизел) и 3.2 бензин са фултайм без бавни и отзад са с независимо окачване, като има и на въздух освен с пружини.
    XDI, демек 163 коньовият дизел, е парт-тайм или TOD с бавни и цял мост отзад.

    P.S. Сега видях че си цитирал обява за справка. Недей така бе, човек !
    А и от мен !
    Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 21-12-18, 16:38. Причина: P.S.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #17
      От: Моля за съвет при избора на джип

      Бе ква е тая "лодка" дето е 3.5тона? За яхта ли говорим или? Гранд чероки ти е варианта.

      Коментар


      • #18
        От: Моля за съвет при избора на джип

        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
        Цецо, ти що купи Мусо?

        П.П. Колко хамерикански боклука требе да си купи, та да има некой в движение, докато другите са в бокса? Все пак има и само 10к лева за бюджет.
        Щото покриваше моите приоритети, и като цяло без много ясна идея за какво точно ми е. Но пък ми струваше малко над половин немска заплата, и по-евтино нямаше дори читав УАЗ. Отделно, няма друг дизел за тия пари и в това състояние, за който мотори да се търкалят из вторични, щото не се чупят.

        Питащата си има ясна идея, и различни приоритети и предпочитания. Не случайно ни е казано още в първия пост, че от избраните модели, можем да добием представа какво търси.
        И дори да са толкова лоши тия американци, няма лошо да се окаже съдействие, да вземе най-малкото зло от тях, и да го провери преди това. Останалото е на късмет.

        Чисто теоритично, ако на мен ми трябваше такова возило, вероятно бих избрал едно от малкото, които си остават фултайм, без да си блокират диференциала и при включване на бавните(блокажа се включва отделно). Макар че с автомата, това не е от чак толкова голямо значение.
        Последно редактирано от cecoa1; 21-12-18, 23:15.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #19
          От: Моля за съвет при избора на джип

          Първоначално публикуван от jojo86 Преглед на мнение
          Да, газ ще се слага...
          А относно това за бюджета, всеки се разполага според чергата си. Аз искам да знам има ли такова животно, каквото търся а ако бюджета беше поне 3 пъти повече и аз знам какво да взема
          Аз за бюджета не се чудя,колкото толкова,карам кола която е по-евтина от гумите които поръчах преди час та.......пари са само.

          Комбинацията ми е странна ма то за това е въпроса - 3.5 тона не всяко влачи без особени проблеми,а на всичкото от горе ТРЯБВА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА ВАДИ ЛОДКА ПО ХЛЪЗГАВА РАМПА,да е караванка как да е ма лодката щеш или не рано или късно си на канала/ на рампата да / с нея и там няма НИ Моа.

          Пичове мислете го така - баирче от сериозните па и хлъзгаво,3.5 тона да се дърпат поне 20 метра,с въшки няма да стане,трябва да е тежко та да натиска
          Последно редактирано от BENZBOSS; 22-12-18, 03:22.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #20
            От: Моля за съвет при избора на джип

            Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
            Тундра
            Пу за мен,11 давам,къде е?

            Да не е бежова само
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: Моля за съвет при избора на джип

              На тая Тундра, докато не и видя рамата, нищо не давам. Моята Секвоя с 4.8 моторетката /същото нещо като Тундрата ама с 3 реда седалки/, с кротко каране я докарва до малко над 23/100...
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: Моля за съвет при избора на джип

                Трябва и съответната шофьорска книжка за такова тежко ремарке.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • #23
                  От: Моля за съвет при избора на джип

                  https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=229672

                  обади се,колата е читава

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X