Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой виждал ли е такава фреза?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някой виждал ли е такава фреза?

    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
    Късметлия, мойта е 3/4 тона, още не съм и направил работилница и си дупча с винтоверта 15мм планки .
    То тва цяла тунело пробивна техника брЕ

    И аз можех да взема такава, но пусто място. А отвънка под навес не бих я оставил.

    Коментар


    • От: Някой виждал ли е такава фреза?

      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
      Сега ще живее вече при бай Иван
      Значи вечен живот и машинно благоденствие
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Някой виждал ли е такава фреза?

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Значи вечен живот и машинно благоденствие
        Благодаря, благодаря да се връща

        Коментар


        • От: Някой виждал ли е такава фреза?

          Пробвах щос главата да си направя шпонка на шайбата за новата бормашинка, перфектно работи. Направих си и центриращ конус.
          Много съм доволен

          п. П. Последното е видео

          http://cloud.tapatalk.com/s/5d58312e...d00ad7f3-V.mp4

          Коментар


          • От: Някой виждал ли е такава фреза?

            Няма само ти да се хвалиш с читава инструментална фрезичка Ето я и моята ТОС ФН 25 . Уникална машинка има страшно много оборудване . Цанговия набор е 30 цанги . Синусна маса ; въртящя се маса ; делителен апарат ; щос глава ; бързооборотна глава и още един шкаф инструмент . Много леко се работи на нея ама не мога да свикна защото работната позиция на оператора е от дясно а на големите е отпред . Работния инструмент е на ИСО 40 а затягането с външна резба 22х1.5 . Може да работи с всички наши държатели като им остържеш по една външна резба . Тоя така съм го направил а големия оригинален цангов набор си го пазя като има да се работи нещо по прецизно . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1615.jpg
Прегледи:1
Размер:520.4 КБ
ID:5820357Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1616.jpg
Прегледи:1
Размер:485.6 КБ
ID:5820358
            Последно редактирано от sek.1; 24-08-19, 07:17.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Някой виждал ли е такава фреза?

              Супер е, бо спрямо моята си е голяма - с какви ходове е
              Последно редактирано от I.Stoyanov; 24-08-19, 15:02.

              Коментар


              • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                По ос Х е 500 мм ; по Z e 200 мм но има поне още толкова с пребазиране на малкото тюленче ; по У един господ я знае
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  По ос Х е 500 мм ; по Z e 200 мм но има поне още толкова с пребазиране на малкото тюленче ; по У един господ я знае
                  То си е бая фрезище тва брЕ

                  Коментар


                  • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                    То си е бая фрезище тва брЕ
                    Малка си е по всички критерии но е много по функционална от нашите серия 251/321 . Само едната пинолна глава колко отвръзва ръцете Навремето беше част от инструменталния участък заедно с един струг ТОS SV 18 RA. Него го дадох за 1000 лева на един голям педерас дето ми се пишеше приятел съжалих го бяха му обрали работилницата да има с какво да изкарва някой лев после тоя нещастник продаде няколко имота заима се с пари купи имот в Гърция и продаде сруга за 5 бона . Сега ми се крие не вдига телефона че има един флекс да ми връща . Та направи добро изяш го Не че ми трябва такъв струг ама и аз не съм балък можеше аз да си изкарам едни 4 бона На времето се бъзикахме че на тая фреза нормата стружки и е чаена най много супена лъжица стружки от корекция на някой инструмент . 5 специализирани ГДРейски преси с по два инструмента на три смени сечаха капачки Омния . Всяка имаше по 2 комплекта резервен инструмент. Отделно 2 преси Сакми 108 000 капачки кроненкорки на час пак почти винаги на 3 смени . Отделно две лакирки и две печатарки през тях минаваше средно 50 - 60 тона покалаено тенеке на денонощие . Спреше ли завода спираше почти цялата консервна индустрия на държавата . Сега карам на сезон 50 - 60 тона тенеке 0.23 на бирени капачки
                    Последно редактирано от sek.1; 25-08-19, 06:19.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                      Здравейте,моля ако поста ми не е за тук администратор да го пренахне..
                      Първо поздравления на колегата за мерклийската работа по машината,дано дълго ти служи!
                      ..Имам фреза Асиера Ф3,която взех с много мерак ,но за съжаление трябва да се разделя с нея, ..та въпроса ми е колко според по ориентираните и е пазарната цена? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_635722476901366.jpeg
Прегледи:1
Размер:171.6 КБ
ID:5822420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_347047415949673.jpeg
Прегледи:1
Размер:218.4 КБ
ID:5822421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_427277191171435.jpeg
Прегледи:1
Размер:214.7 КБ
ID:5822422

                      Коментар


                      • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                        Би ли продал отделно оригиналния делителен апарат с малкото седло , тези които са върху масата? Ако да, пиши на лично или на тел . 0898201756
                        Извинявам се за отклонението!
                        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                        Ат.Буров.

                        Коментар


                        • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                          Принципно мисля комплект да е всичко..,то и така вероятно ще е трудно ,а гола ще е приключение..

                          Коментар


                          • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                            Реална цена трудно може да се определи . Зависи най вече от състоянието на машината и окомплектовката .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                              Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                              Би ли продал отделно оригиналния делителен апарат с малкото седло , тези които са върху масата? Ако да, пиши на лично или на тел . 0898201756
                              Извинявам се за отклонението!
                              Ъъъ таковата... на опашката моля . Пък и ти нямаш цанги за него, за какво ще ти е

                              Първоначално публикуван от divroker Преглед на мнение
                              Принципно мисля комплект да е всичко..,то и така вероятно ще е трудно ,а гола ще е приключение..
                              Това което си говорихме вчера го потвърждава и Станьо - зависи от състоянието и окомплектовката. До колко разбира си стигнал до някъде с реставрирането й, така че що не направиш снимки в актуалния й вид. Да опишеш и наснимаш какво има като оборудване и да го качиш отново.

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Реална цена трудно може да се определи . Зависи най вече от състоянието на машината и окомплектовката .
                              Състоянието да кажем, че трудно може да е докарана до фалит, но за оборудването мнооого трудно, бавно и СКЪПО !!!!
                              А Асиерата е невероятно лека, приятна и точна машина за работа.

                              Коментар


                              • От: Някой виждал ли е такава фреза?

                                Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение


                                Състоянието да кажем, че трудно може да е докарана до фалит, но за оборудването мнооого трудно, бавно и СКЪПО !!!!
                                А Асиерата е невероятно лека, приятна и точна машина за работа.
                                Идея си нямаш колко убити неубиваеми машини съм видял
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X