Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой виждал ли е такава фреза?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Някой виждал ли е такава фреза?

    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
    Аз съм силно разочарован от обикновената нашенска 3в1. Викаш тази с хамъра е по-читава от автоемайл лак
    Аз съм доволен от 3в1 от бг,не помня производител.На джипа минах подкалниците,купих я от един голям магазин който закриваха.Срока на годност беше преди изтичане,от тогава 7-8 години са минали и си я ползвам,протекта май се викаше.Аз лично съм много доволен.Минимум три ръце минавам обаче.

    А това за чугуна и припоя не съм го знаел.Кефиш ме..
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #77
      От: Някой виждал ли е такава фреза?

      Миналата година ми трябваше 3 в 1 за нашия термичен участък, там всичко метално е леш. Говорих с дистрибутора на Оргахим, каза, че за да е ефективно трябва грунд и поне 2 ръце, така си е по предписание, трябва определена дебелина на слоя. Сподели, че никой не го спазва, съответно са недоволни от продукта.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #78
        От: Някой виждал ли е такава фреза?

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Кефиш ме..
        Чак пък

        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
        Миналата година ми трябваше 3 в 1 за нашия термичен участък, там всичко метално е леш. Говорих с дистрибутора на Оргахим, каза, че за да е ефективно трябва грунд и поне 2 ръце, така си е по предписание, трябва определена дебелина на слоя. Сподели, че никой не го спазва, съответно са недоволни от продукта.
        Абе аз видях колко искара 2 ръце 3в1 на протекта по кованото желязо на терасните огради вкъщи. 6-7 години и се люпеше като ЮФка. А са на относително сухо + пек. Незнам, всъщтност... Май ще е с двукомпонентен полиуретан.

        Коментар


        • #79
          От: Някой виждал ли е такава фреза?

          Колеги на изложба ли ще ги показвате машините или ще работите на тях.Да хубаво е да имат приличен вид ама като поработи машината някоя и друга година и боя се поочуква и сменя цвят от маслото по нея и бурьола и се драска от стружки и т .н.Важното е да е читава и здрава ,та да може да ви изкара хляба. А най важното вие да сте живи и здрави
          "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
          Ат.Буров.

          Коментар


          • #80
            От: Някой виждал ли е такава фреза?

            Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
            Колеги на изложба ли ще ги показвате машините или ще работите на тях.Да хубаво е да имат приличен вид ама като поработи машината някоя и друга година и боя се поочуква и сменя цвят от маслото по нея и бурьола и се драска от стружки и т .н.Важното е да е читава и здрава ,та да може да ви изкара хляба. От
            За мен е важно машината да е изправна, в изряден технически вид и като почна да работя на нея да ми е приятно да я гледам. Иначе всеки си има вкус, виждане и мириз

            Коментар


            • #81
              От: Някой виждал ли е такава фреза?

              Ставаше въпрос за боята, а изправността и точността не влизат в коментар.Не съм искал да обидя никого.Идеята ми беше че каквото и суперкачествена боя да се сложи след година две работа се захабява и поврежда.Да наслада за очите за кратко време.Казвам го от опит.И моят струг, като го взех и понеже не беше готово помещението за него си поиграх да го боядисам и ... след няма и две години ,от стружки и масло и бурьол боята се посасипа. Да не говорим, че при бързане след работа, забърсване и стружки които надират боята.
              Последно редактирано от pgv64; 21-01-19, 16:44.
              "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
              Ат.Буров.

              Коментар


              • #82
                От: Някой виждал ли е такава фреза?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0176.jpg
Прегледи:1
Размер:470.6 КБ
ID:5806897Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0090.jpg
Прегледи:2
Размер:158.6 КБ
ID:5806896
                Това е след близо две години от боядисването. Виждат се пораженията от работата. Неизбежни са.Снимките са от 2004г , а реновирането с боя и кит през 2002 лятото.
                "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                Ат.Буров.

                Коментар


                • #83
                  От: Някой виждал ли е такава фреза?

                  Дай снимки към днешна дата

                  Коментар


                  • #84
                    От: Някой виждал ли е такава фреза?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0013-1.jpg
Прегледи:1
Размер:487.0 КБ
ID:5806907Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0015-1 – Копие.jpg
Прегледи:1
Размер:436.5 КБ
ID:5806908
                    Ето снимано преди 5 мин.
                    Извинявам се че не завъртях втората , но се виждат поразийте по боята с времето.
                    "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                    Ат.Буров.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Някой виждал ли е такава фреза?

                      Радвам се и на двамата! Ще ми остане някога време, ще си боядисам машините и ще подредя всичко на определени места!


                      Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                      [ATTACH=CONFIG]979555[/ATTACH]
                      Кой е художникът, нарисувал картината на стената?
                      В миналото ще остане, каквито сме били...

                      Коментар


                      • #86
                        От: Някой виждал ли е такава фреза?

                        Ми срам не срам - мое дело. малката.
                        Това на жълтия фон е плексиглас плакат.
                        "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                        Ат.Буров.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Някой виждал ли е такава фреза?

                          Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                          Ми срам не срам - мое дело. малката.
                          Това на жълтия фон е плексиглас плакат.
                          На времето като карах стаж във 5-ти клон на 1-ви май Коматево,имаше подобен надпис,но малко по-украсен който гласеше:
                          Само за Мерси,струг не се върти!
                          Това написано на кадастрон със червени букви на дължината на работилницата.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • #88
                            От: Някой виждал ли е такава фреза?

                            Първоначално публикуван от pgv64 Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]979554[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]979555[/ATTACH]
                            Ето снимано преди 5 мин.
                            Извинявам се че не завъртях втората , но се виждат поразийте по боята с времето.
                            Еми сори ама като за 50 годишен струг си е екстра, пък било то и пребоядисван преди 20г.

                            Макар и да е поужулен тук там, има разлика с това например:



                            Или това:


                            Или това

                            Коментар


                            • #89
                              От: Някой виждал ли е такава фреза?

                              Ималко в страни от темата на колегата /за което се извинявам/,за малко разнообразие просто ей така по повод думите на Пламен ,за цитатите и плакатите по работилниците и цеховете от наше време.Това съм го направил правил и в моята работилница за майтап и не баш :
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a1-1.jpg
Прегледи:1
Размер:343.8 КБ
ID:5806942Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a1-2.jpg
Прегледи:1
Размер:374.1 КБ
ID:5806943Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a1-3.jpg
Прегледи:1
Размер:456.1 КБ
ID:5806944
                              "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                              Ат.Буров.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Някой виждал ли е такава фреза?

                                На снимката видях само първата картинка и за нея попитах. Почвай да рисуваш карикатури в "свободното" време. Няма да цапам повече темата на колегата.
                                В миналото ще остане, каквито сме били...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X