Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втулки за ресори от Жук на фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Втулки за ресори от Жук на фероза

    Здравейте , може ли някой да ми каже какви точно втулки и тампони трябва да си взема , понеже в празничните дни ще заменям оригиналните ресори с такива от Жук . Ресорите не са свалени все още и няма как да взема размери . Ако някой го е правил и знае размерите ще съм благодарен .
    По спомени на човека от който взимам Жуковите ресори имал още 2 свалени но не си спомнял къде са , но обеща да ги потърси , намери ли ги някой ще черпи
    Последно редактирано от didoooooo; 19-12-18, 11:32.

  • #2
    От: Фтулки за ресори от Жук на фероза

    Здравей колега, от къде си , и какви пари ще търси човека ако ги намери ресорите.Размера трябва да е 1170х60,

    Коментар


    • #3
      От: Фтулки за ресори от Жук на фероза

      Да от пътнически Жук са , относно парите ако стоят още и ги намери ще попитам за цената , моите ще да бартер за друго нещо . От Варна съм

      Коментар


      • #4
        От: Фтулки за ресори от Жук на фероза

        Жуковите не стават едно към едно / трябва да се разпробиват за болта /, тъй като са симетрични, а на дайхацуто не са. Тампони от Димитров от Пловдив, мисля че струваха около 12 лв./бр. Ресори от Жук и Фероза / 4+1 - усилени/ имам нови по един комплект, ако ви интересува.

        Коментар


        • #5
          От: Фтулки за ресори от Жук на фероза

          Първоначално публикуван от gogo16 Преглед на мнение
          Жуковите не стават едно към едно / трябва да се разпробиват за болта /, тъй като са симетрични, а на дайхацуто не са. Тампони от Димитров от Пловдив, мисля че струваха около 12 лв./бр. Ресори от Жук и Фероза / 4+1 - усилени/ имам нови по един комплект, ако ви интересува.
          Аз имам интерес .
          Писах на лични .
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #6
            Навсякъде в темите за ресори за Фероза ,за Жуковия вариант пише "с минимално преправяне" . Това разпробиване ли е минималното преправяне . И ако е така мястото със старите отвори не се ли явява слабо място ?

            Колега напиши цена за новите ресори
            Последно редактирано от CarTest™; 20-12-18, 12:14.

            Коментар


            • #7
              От: Фтулки за ресори от Жук на фероза

              Здравей, моля за цена на едните и другите, ако е възможно снимки.

              Коментар


              • #8
                От: Фтулки за ресори от Жук на фероза

                Някой да поправи заглавието, че първата буква "вади очите" !
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #9
                  От: Втулки за ресори от Жук на фероза

                  Мойте ги взех от ибеи за 310 лв. комплект със тампони ,скоби и т.н. 4+1

                  Коментар


                  • #10
                    От: Втулки за ресори от Жук на фероза

                    Китайски ментак ли са - за тия пари.....не вярвам да са читави. Тампоните имат ли външна и вътрешна метална втулка? Вътрешната трябва да е с по 2 мм. по-дълга от всяка страна и да е назъбена, като шлици.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Втулки за ресори от Жук на фероза

                      Имаха втулки и всичко нужно за монтажа.РАстоянието между гумата и калника е около педя.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X