Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имало едно време...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Имало едно време...

    ВладиЧ, може би, човек колкото по му напредват годинките, толкова по-черноглед става...
    Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
    Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
    Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

    Коментар


    • #62
      От: Имало едно време...

      Forry, шапо !! Благодаря за пропътуваното с тебе! А Балканите са нещо като нищо друго на света. Колкото и да обикалям насам натам, тука си има една много особена атмосфера. Точно като тази, която си описал и която я има във филма "Чия е тази песен".

      Коментар


      • #63
        От: Имало едно време...

        Да, бе гадно било... Това е естественото развитие на нещата.
        Много емоционален разказ. И аз се чувствам изтощен и уморен от многото вино, което погълнах.
        Малко съжалявам Фори как не можа да намери една свестна плескавица, дори и в питка. Телешка, с много подправки, с кисели краставички и леко полята с бел сос. Ухаеща на дървени въглища и салца. Подкрепена със студена бира.
        Усещам студа около мен и единственото топло нещо е ухаещата плескавица. Отхапваш, усещаш вкуса на месото, хляба, сосовете и подправките, запалва ти гърлото от лютото и обилно поливаш със студена бира...
        Ноооо... това е мираж. Стоя си в къщи, на топло пия си домашното розе с някакви мезета, гледам тъпо телевизора, а мотоциклета ми от миналата година събира прах... Дивана леко се е смачкал м/у краката ми, но все пак е по-удобен от седалката на мотоциклета.
        П.П. Обещавам си, че утре ако се събудя по-рано ще изкарам ендуро мотоциклета, за да падна няколко пъти, да събера кило студ и утре по това време отново да чета поредната част от пътеписа на Фори, да си сърбам домашното винце да мечтая как ще покарам мотоциклета си свободен и независим ...
        Ех... мечти, .... мечти....
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #64
          От: Имало едно време...

          Сега го прочетох. Дойде ми малко претенциозно и цинично.., споко тъпа шега, един вид изхождане през уста, ако трябва да следвам стила ти.
          Хареса ми много. Но това за което искам да ти благодаря, е за систематизираната информация, (подбрана от теб) за Кавказките държави на която попаднах.
          Благодаря ти чичо Фори..

          Коментар


          • #65
            От: Имало едно време...

            Аааа, не е малко цинично - много е. Трябва да обновя информацията за кавказките държави, всъщност... Сега ме подсети
            Последно редактирано от forry; 02-02-19, 13:24.
            Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
            Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
            Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

            Коментар


            • #66
              От: Имало едно време...

              Поредният уникален разказ!

              Коментар


              • #67
                От: Имало едно време...

                Фори! Уникално описваш нещата, които преживяваш. Фен съм ти да знаеш. Все едно караме заедно. Евала брат!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X