Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за кабел?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за кабел?

    Здравейте. Джипката е Хюндай Санта Фе 2.0 CRDI 113к.с 4Х4 2001г.
    Имам един въпрос понеже се снабдих с камера за задно виждане и ме интересува как да вържа кабела към една от светлините за задна скорост има ли куплунг някъде в багажника и къде минават кабелите за стоповете ?

  • #2
    От: Въпрос за кабел?

    Първоначално публикуван от Pavel7245 Преглед на мнение
    Здравейте. Джипката е Хюндай Санта Фе 2.0 CRDI 113к.с 4Х4 2001г.
    Имам един въпрос понеже се снабдих с камера за задно виждане и ме интересува как да вържа кабела към една от светлините за задна скорост има ли куплунг някъде в багажника и къде минават кабелите за стоповете ?
    Доколкото си спомням няма достъп отвътре, директно излизат под стоповете. Там трябва да се вднимава със свързване и изолация. Помисли за вариант със захранване от запалките и удобно копче за включване.
    Успех и весели празници!
    Hyundai SantaFe AWD 2.4 146hp 2002

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за кабел?

      Първоначално публикуван от mecho_gruh Преглед на мнение
      Доколкото си спомням няма достъп отвътре, директно излизат под стоповете. Там трябва да се вднимава със свързване и изолация. Помисли за вариант със захранване от запалките и удобно копче за включване.
      Успех и весели празници!
      Лошо, значи да не разглобявам пластмасите на задните тонколони в багажника!
      Иначе мисля да я монтирам до плафоните на регистрационния номер и имам проблем с демонтажа на пластмасовата кора на багажника отвътре развих всички болтове и дърпах но не помръдва как се маха и тя има ли щипки? а камерата има само два кабела, черен който се свързва към устройството на което ще се показва и червен кабел който трябва да се върже към една от задните светлини. Може ли малко повече информация за варианта със захранване от запалките и удобно копче за включване? Тогава няма ли да работи постоянно камерата и да изгори?

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за кабел?

        Най-добре вържете за задната светлина, тогава ще работи само когато е нужна, но ако не може или е трудно послушайте колегата! А, колегата има предвид ( това със запалката ), че като свържете камерата към запалката и сложите копче ще си спестите разглобяване на тоците при стоповете! Когато Ви потрябва щраквате копчето и включвате камерата!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X