Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

    Здравейте, колеги. Имам намерение да сменя volvo v40, което ми служи вярно вече 6 годинки, с нещо малко по-голямо и малко по-проходимо. Ориентирах се към SUV citroen c-crosser 2.2 hdi с ръчна скоростна кутия, 2007 година. Прочетох доста информация в нета и доколкото разбрах този модел е реално базиран на mitsubishi outlander. Mitsubishi outlander, pegeuot 4007, както и въпросния c-crosser се правят в Япония и именно това малко ме успокоява. Имам нужда от съвет дали въпросната машина е проблемна и дали въобще комбинацията на японец с френски агрегат е удачен избор. Огледах един такъв suv в една аврокъща и първоначалните ми впечатление е за много солидна изработка. Моля за мнения и съвети. Предварително ви благодаря.

  • #2
    От: Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

    Приятелями има такова доволен е ама 10-ка нафта на 100 малко го дразни.
    Успех.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

    Коментар


    • #3
      От: Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

      Благодаря за отговора. Днес имах възможност да покарам crosser-aи не можах да го сваля под 7.5-8 литра, явно наистина си харчи. Иначе по книжка го дават 6 литра на 100 км извън града, но според този разход е трудно постижим. Иначе с този двигател ситроена е пъргав и ускурява уверено. Пробвах съединителят при интензивно, рязко ускорение и не забелязах приплъзване (приплъзването е често срещан проблем според немските форуми на ситроен, митцубиши и рено). Остана да се закачи с диагностика и ако е ок, да го взема

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

        Ако гният като 90% от японските кошници, не бих бил толкова доволен., че се произвежда там. Иначе, Ситроен гният много, много трудно. Поне беше така.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #5
          От: Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

          Благодаря за отговора. По принцип тази джипка я дават устойчива на корозия, но като се качи на подемника ще стане ясно какво е положението.

          Изпратено от моят COL-L29 с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • #6
            От: Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

            Вчера закупух въпросния автомобил. Първите ми впечатления са следните: широк, просторен автомобил, има си всичко необходимо от към екстри (executive изпълнение е ). Въпреки голямото тегло и височина, джипката е доста пъргава и приятна за каране. Разход градско също много добре - около 10-11 литра на 100 км, извън градско все още не съм го карал. Засега съм много доволен.
            Поздрави и Весели Празници на всички съфорумници!

            Коментар


            • #7
              От: Мнения за citroen c-crosser 2.2hdi 2007 година

              Честито за покупката,макар и с малко закъснение.Аз също съм се насочил към такъв автомобил и искам да попитам за мнението ви за модела като модел и какво евентуално да гледам основно.Скъпо ли ви излезе обслужването,как са горе/долу цените на частите,доволен ли сте като цяло.Благодаря предварително! Димитър Чакъров .Ако не ви се пише-0897802681

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X