Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дрон за начинаещ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дрон за начинаещ

    Привет колеги, реших за забавление и любителски снимки от неголяма височина да си взема дрон, бюджета е скромен до 200 лева, имам Note 8 за прецизно управление за дрона, какво мислите за този модел, мисля че за любител начинаещ е добре, или има по-добро решение за парите си?

    https://magazin.photosynthesis.bg/bg...dji-tello.html

  • #2
    От: Дрон за начинаещ

    Готина играчка, но лек ветрец ги отнася . Освен това не стига кой знае какви висоти за снимки отгоре. За забавление на двора става.

    Коментар


    • #3
      От: Дрон за начинаещ

      Купих си въпросния дрон от линка по-горе, първи впечатления, малка оса, този мъник се движи толкова стабилно и кове на едно място във въздуха, все едно е със gps, има 5 MP - HD камера прави много добри снимки и клипчета, управлението чрез приложението му на моя Note 8, реагира на секундата без никакви лагове, за което се споменаваше като недостатък, няма такова нещо, може да е от добрия ми смартфон, единствено ме дразни че повече от 11 минути не издържа батерията му, върнах се в магазина и купих още две батерии, поръчал съм от коптер, зарядно с гнездо за 4 батерии.

      Много съм впечатлен от неговата прецизност при летене, а пък какви лупинги прави, не е истина, с процесор на Intel, за парите си е едно страхотно мощно бижу

      Коментар


      • #4
        От: Дрон за начинаещ

        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
        Купих си въпросния дрон от линка по-горе, първи впечатления, малка оса, този мъник се движи толкова стабилно и кове на едно място във въздуха, все едно е със gps, има 5 MP - HD камера прави много добри снимки и клипчета, управлението чрез приложението му на моя Note 8, реагира на секундата без никакви лагове, за което се споменаваше като недостатък, няма такова нещо, може да е от добрия ми смартфон, единствено ме дразни че повече от 11 минути не издържа батерията му, върнах се в магазина и купих още две батерии, поръчал съм от коптер, зарядно с гнездо за 4 батерии.

        Много съм впечатлен от неговата прецизност при летене, а пък какви лупинги прави, не е истина, с процесор на Intel, за парите си е едно страхотно мощно бижу
        Павка, честито! Аз се оглеждам в подобна играчка. Моля те, качи някоя друга снимка от дрона - не обработена. Иска ми се да видя възможностите му за снимане.
        Благодаря предварително.

        Поздрави
        Ники
        Николай Савов
        Опел Фронтера А КБ, 2.0
        +359885 07 00 92

        Коментар


        • #5
          От: Дрон за начинаещ

          Първоначално публикуван от Nikolay Savov Преглед на мнение
          Павка, честито! Аз се оглеждам в подобна играчка. Моля те, качи някоя друга снимка от дрона - не обработена. Иска ми се да видя възможностите му за снимане.
          Благодаря предварително.

          Поздрави
          Ники
          Ако може и по тъмно.
          ;-)
          Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
          нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

          Коментар


          • #6
            От: Дрон за начинаещ

            На тъмно на лампа, видеото и снимките имат много шум, иска си светлина, на дневна светлина и навън е ок, ползвам основно видеото, ето линк от тубата на който е абсолютно същото като качество, когато имам време ще кача мой клип в тубата




            p.s. Въпросния дрон е само за забавление за малки пространства и дворчета, аз го взех с ясното съзнание за забавление и селфи видео при излети, за приличен дрон със истински много мегапикселови снимки и 4К видео си трябва дрон за около 1500-3000 лева.
            Последно редактирано от Еделвайс; 17-12-18, 20:49. Причина: п.с.

            Коментар


            • #7
              От: Дрон за начинаещ

              Това е снимка от дрона по време на полет, снимано е вечер на лампа, така изглеждат снимките снимани на тъмна светлина, на дневна са си супер, видеото е по абсолютно същия начин при тъмна светлина като на снимката, за играчка този мъник се представя прилично

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1545153363437.jpg
Прегледи:1
Размер:277.8 КБ
ID:5804901

              Снимката е без обработка, само е конвертирана от png на jpeg.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X