Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Тайландски масажи в студио ThaimOut

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тайландски масажи в студио ThaimOut

    Здравейте,

    Искам да ви представя един проект, който разработвам от няколко години и за който мисля, че настъпи времето да се появи и тук. Но първо няколко думи за мен и как се стигна до идеята, тъй като много малко хора ме познават…
    След като натрупах 14-15 години стаж като програмист, малко по малко в мен започна съвсем ясно да се затвърждава мнението, че тази професия не е за мен. Трудно понасях по цял ден да съм затворен в офис, да работя на стол по 8-10 часа и т.н. Аз съм физически доста активен човек и в един момент, офисната среда започна много да ми тежи. Оказа се, че за мен добрата заплата, която изкарвах години наред, далеч не е всичко, от което имам нужда… Едномесечните отпуски веднъж годишно не можеха да заместят нуждата ми да се чувствам свободен и сам да разполагам с времето си. Идеята да напусна фирмата, в която работех от 10 години, бавно се дооформяше в главата ми. Всичко се случи някак си много спонтанно и същевременно естествено. След двумесечна обиколка с джипката из „Становете“ (бившите съветски републики), аз знаех много добре, че повече не искам да напиша и два реда код в живота си. След като карах из пустини и високи планински проходи, определяйки сам какво и как да направим през деня с жена ми, сякаш окончателно разбрах, че свободата (физическа и душевна) е това което ми е липсвало през всички тези години в офисна среда пред клавиатурата. Страницата „програмист“ беше окончателно затворена за мен. На този процес май е модерно да му казват “burn out” в днешно време. Нямах ясен план с какво точно искам да се занимавам. Можех да си го позволя за известно време, защото регистрирайки се като безработен на пазара на труда, можех да получавам не лоша издръжка за следващата една година. Последва няколко месечен естествен шок от бездействието в градска среда. Трябваше изцяло да си пренастроя ритъма на живот. Но пък можех да спортувам активно – нещо, което през годините ми липсваше много. Някак случайно стана да отида на тайландски масаж един ден. Хареса ми. Повторих. След това се запознах със собственика на салона. Имаше разговори и обмяна на идеи и в момента съм съсобственик и управител на студио за тайландски масажи.

    Това е, което искам да представя в тази тема (след лиричния увод). Студио за тайландски масаж ThaimOut. Опитваме се да пренесем една автентична тайландска атмосфера в сърцето на София.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0836.jpg
Прегледи:1
Размер:574.7 КБ
ID:6153414

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0841.jpg
Прегледи:1
Размер:609.9 КБ
ID:6153415

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0842.jpg
Прегледи:1
Размер:527.4 КБ
ID:6153416

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0857.jpg
Прегледи:1
Размер:500.0 КБ
ID:6153417

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0852.jpg
Прегледи:1
Размер:522.2 КБ
ID:6153418

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0929.jpg
Прегледи:1
Размер:355.3 КБ
ID:6153419

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled_Panorama1.jpg
Прегледи:1
Размер:566.3 КБ
ID:6153420


    3D разходка из интериора на студиото можете да разгледате тук.

    Който е ходил в Тайланд, знае какво представлява тайландския масаж. За останалите, ще се опитам да обясня накратко. Традиционният тайландски масаж е серия от движения, разтягания и натиск по енергийните линии и точки на тялото, целящи хармонизиране и балансиране на енергийния поток в организма. Наричан е още тай йога или пасивна йога. Подобрява кръвообращениетo, стимулира лимфопотока. Крайният ефект е по-висок тонус, по-свободни и отпуснати движения и оттам последвало по-добро настроение. По време на масажа масажираният е облечен с лека и широка пижама (предоставена от нас), позволяваща свободно движение на тялото.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PSN121.jpg
Прегледи:1
Размер:580.8 КБ
ID:6153421

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PSN145.jpg
Прегледи:1
Размер:498.1 КБ
ID:6153422


    Тайландският масаж повлиява страшно добре всякакви схващания на мускули и стави, болки в гърба, врата, кръста…

    Предлагаме и две разновидности на традиционния тайландски масаж. Тай-масажът с билкови компреси комбинира традиционни тайландски акупресурни масажни техники и разтягания в едно с налагането на загряти билкови компреси върху кожата. Тайландските билкови компреси съдържат различни билки и подправки, които притежават противовъзпалителни, стягащи и антисептични свойства. Подходящ е за хора със стегната (сбита) мускулатура, болки в мускулатурата, проблеми с дихателните пътища. Ток сен масажът използва набор от дървени инструменти и чукче, изработени от дървото тамаринд. Ритъмът на почукване по време на Ток Сен масажа е постоянен и отсечен. Този звук и ритъм помагат да постигнете спокойно, медитативно състояние по време на масажа. Създаваните вибрации проникват дълбоко в мускулите, балансират енергийния поток в организма и облекчават схващания и хронични болки. Това на практика е нещо като традиционната тайландска медицина.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PSN017.jpg
Прегледи:1
Размер:546.2 КБ
ID:6153423


    След като Тайланд става по-известна туристическа дестинация, там започват да се разработват и доста по-релаксиращи и отпускащи масажи, използващи етерични масла, за да отговорят на търсенето на западните туристи. Това са по-леки масажи, комбиниращи едновременно пълна релаксация на тялото и терапевтичния ефект на тай-масажа. В студио ThaimOut работим с етерични масла, които са базирани изцяло на естествени съставки или с чисто кокосово масло.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PSN227.jpg
Прегледи:1
Размер:531.2 КБ
ID:6153424


    В студио за тайландски масаж ThaimOut предлагаме още масажи и пилинги на крака с хималайска сол, пилинги на цяло тяло с черен ориз или кокосови стърготини, масажи на лице и глава, масаж с горещи вулканични камъни. Пълният списък с наши масажи и процедури можете да намерите в нашия уеб сайт в секцията „Масажи“. Цялата ни ценова листа може да бъде изтеглена в .pdf.

    В момента работим с четири жени от Тайланд. Всяка една от тях е с около 10-годишен стаж като масажистка. Всички те са дипломирани в различни масажни школи и училища в Тайланд.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_0881.jpg
Прегледи:1
Размер:483.6 КБ
ID:6153425


    Най-общо казано до момента разграничавам три типа клиенти, които ни посещават.
    • Основната група са тези, които идват за удоволствие. Независимо дали поради натрупан стрес от забързаното ежедневие в големия град или просто заради „глезотия“ на тялото и сетивата, те успяват да намерят спокойствие и уединение в автентичната тайландска атмосфера при нас.
    • Имаме доста клиенти, които ни посещават поради различни болки или проблеми в тялото. При нас идват зъболекари, ветеринарни доктори, музиканти, които поради лошата целодневна работна поза имат нужда от отпускане на мускулатурата на гърба. Много хора с проблеми в гърба (изкривявания, дискови хернии, плексити и т.н.) се повлияват добре от прилаганите масажи. Традиционния тай-масаж също спомага за по-бързото преодоляване на настинки и общи неразположения, поради цялостното раздвижване на тялото и повишения тонус. Не на последно място имаме и клиенти спортисти, които просто се нуждаят от отпускане на мускулатурата (след софийския маратон имахме засилен интерес ).
    • Клиенти, които са получили като подарък ваучер за масаж при нас. Много голям процент от тях в последствие стават наши редовни клиенти



    В Тайланд най-образно казано има два типа места за тайландски масаж. От едната страна са болнични заведения или школи за тай-масаж и реномирани салони за масажи. Те предлагат на клиентите си само високо квалифицирани масажни услуги. От другата страна са по-нискокачествените малки или гаражни салончета. Там цените са много ниски, масажистите не са толкова опитни и за да компенсират донякъде с привличането на клиентела, предлагат на мъжката аудитория и някакъв вид сексуална услуга. Затова много туристи, посещавали такива салони, след това асоциират тай-масажа със сексуално задоволяване. Ние, в студио за тайландски масаж ThaimOut, сме избрали нашата посока на развитие и заявявам категорично, че при нас сексуални услуги не са се предлагали и няма да се предлагат под каквато и да е форма. Имаме нон-стоп запитвания и от българи и от чужденци и досега сме успявали да отклоним подобни нагони. Мога с радост да твърдя, че клиентите ни са доста културни и за четири години не сме имали нито един инцидент в салона, породен от подобни желания.

    Един тайландски масаж (независимо в каква разновидност) би бил приятно и различно изживяване за всеки. Ние предлагаме подаръчни ваучери с три-месечна валидност от датата на закупуване. Месец декември е месец на подаръците. Затова ви предлагаме да изненадате и зарадвате любим човек като му подарите тайландско преживяване с 10% отстъпка до края на годината. Подаръчните ваучери могат да бъдат закупени при нас на място в студиото, или да бъдат изпратени с наложен платеж (за сметка на клиента) чрез Еконт.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1_.jpg
Прегледи:1
Размер:443.2 КБ
ID:6153426

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2_.jpg
Прегледи:1
Размер:429.7 КБ
ID:6153427


    За редовни клиенти предлагаме абонаментни карти. При предварително закупуване на пакет от 10 масажа, получавате 15% отстъпка от общата цена.

    В момента имаме огромно намаление в сутрешните часове. През делничните дни до края на годината от 11:00 до 14:00 всичко, което предлагаме като масажи и процедури е с 30% отстъпка.

    За потребителите на offroad-bulgaria.com предлагаме 5% отстъпка от цената масажите ни, а за тези легитимиращи се с клубна карта, отстъпката ще е 10%. Тази отстъпка не може да се комбинира с други активни промоции или отстъпки.

    Студио ThaimOut се намира в гр. София на адрес пл. Папа Йоан II” №1 (ъгъла на ул.Милин камък и бул.Евлоги Георгиев), бизнес сграда “България 2000“, ет. мецанин. Навсякъде около адреса е зелена зона и в общия случай места за паркиране се намират. За клиентите ползващи градски транспорт – намираме се на еднакво разстояние от метро спирки „национален стадион Васил Левски“ и „Европейски съюз“ и на 50 метра от спирка на автобусни линии 72, 76 и 204. Телефон на рецепция +359 876 33 55 97.

    Всички бъдещи клиенти е добре да резервират час в удобно за тях време 2-3 дена предварително чрез телефона на рецепцията ни. На сайта ни също има резервационна форма.

    Ако имате въпроси, съм на разположение.

    Поздрави!

  • #2
    От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

    Мога да потвърдя от първо лице - масажистките са страхотни професионалистки. Не съм ходил в Тайланд и не мога да коментирам и сравнявам. Тук в България преди ходех на различни масажи и съм малко резервиран, но наистина на такъв никога не съм попадал. Покрай Иво може да започна отново.

    Благодаря ти Иво от мен и от жена ми! Дано да поддържате това ниво и занапред!
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • #3
      От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

      Благодаря Ники за хубавите думи!

      Коментар


      • #4
        От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

        Привет,

        По време на празниците ще почиваме на 24, 25, 31.12.2018 и 01.01.2019. През останалите дни сме на ваше разположение със стандартното ни работно време от 11:00 до 21:00.

        Весели празници!

        Коментар


        • #5
          От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

          Като човек който е ходил в Тайланд и не веднъж пробвал тай масаж за мен ще е удоволствие да ви посетя. За съжаление сте ми далеч и ще трябва да е съчетано с друг повод и идване да софия.
          Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

          Коментар


          • #6
            От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

            Честита 2019-а! Желаем много здраве, любов и късмет!

            При нас, в студио за тайландски масажи ThaimOut, новата година поднесе нов член на борда.
            Представям ви Ора - масажистка с повече от 10 години опит.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Orapan2.jpeg
Прегледи:1
Размер:41.7 КБ
ID:5806462

            Ора е работила няколко години и в клиника като рехабилитатор с тайландски масаж и наистина може да направи чудеса с телата ви
            Има придобити всички необходими сертификати и ви очаква!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:164.9 КБ
ID:5806463

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5806464


            Удължаваме промоцията за 30% намаление на абсолютно всичко, което предлагаме от менюто ни в часовете 11:00-14:00 през делничните дни до края на януари. Елате и се възползвайте!

            Поздрави!

            Коментар


            • #7
              От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

              Наближава един от дните в годината, в който сме свикнали да показваме колко държим на любимия си човек - Свети Валентин. Елате в студио за тайландски масажи ThaimOut и закупете подаръчен ваучер за луксозните ни пакети „С любов за нея“ и „С грижа за него“ с 20% отстъпка. Ваучерите могат да се изпратят и по куриер, просто ни се обадете на 0876 33 55 97 за да уточним детайлите.

              Двата пакета представляват комбинация от три различни процедури със обща продължителност от 100мин. Подбрани са така, че да се насият сетивата на цялото тяло, да се постигне абсолютна релаксация, като същевременно се повдигне тонуса и се възвърнат жизнениете сили на организма.

              Почитателите на българския празник на същата дата - Трифон Зарезан, ще могат да задоволят още едно свое сетиво, отпивайки от чаша червено вино, преди да напуснат автентичната ни тайландска атмосфера.

              Коментар


              • #8
                От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

                Страхотна презентация. Личи си, че доста е мислено за всичко. Успехи.
                Преди 3 дни се върнах от Тайланд и за 12 дни имам 3 масажа. В тая връзка аз ли не виждам или не си посочил цени при теб.

                И понеже и на мен ми се въртеше идеята да взема неколко тайландки и да направя същото в София, един въпрос - как се оправяте с разрешителните за работа на тия каки?
                Последно редактирано от garnet; 31-01-19, 11:20.

                Коментар


                • #9
                  От: Тайландски масажи в студио ThaimOut

                  Първоначално публикуван от garnet Преглед на мнение
                  Страхотна презентация. Личи си, че доста е мислено за всичко. Успехи.
                  Преди 3 дни се върнах от Тайланд и за 12 дни имам 3 масажа.
                  Благодаря за хубавите думи! Заповядайте в студио ThaimOut и се убедете, че и в сърцето на София тайландските масажи могат да са със същото качество, каквото е и в Тайланд.

                  Първоначално публикуван от garnet Преглед на мнение
                  В тая връзка аз ли не виждам или не си посочил цени при теб.
                  По-нагоре в темата има линк към ценоразписа ни в нашия уеб сайт. Ето го отново.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X