Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Виене от мотора.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Виене от мотора.

    От 10 ина дни имам един странен шум от към мотора. Турбото при даване на газ и отпускане си изсвирва още от години, ама това другото го нямаше. Някакъв странен свирещ звук. Ще ида на майстор, просто идеи.
    Отделно чат пат ми присветва иконата за антифриза много рядко и при стоене на сфетофар, но течност си има и колата не загрява. От доста време хидравликата на място е кофти. Виках да не е алтернатор, който правих преди 1 г., но си зарежда както трябва. Звукът в купето е същия както и в коша. Един вика, кулера било, ама като да е под пластмасите на мотора. При неподаване на газ си го има тоз звук. Даже по се усеща при около 2000 оборота от колкото при хептен подаване на газ-тогава е по-тънък, но и по недоловим.....но си се чува де.
    Последно редактирано от Dydo; 10-12-18, 16:53.
    SUV

  • #2
    От: Виене от мотора.

    Ако си с верига, може да махнеш ремъка и да пробваш без ремък за кратко, колкото за пробата.

    Коментар


    • #3
      От: Виене от мотора.

      С ангренажен ремък съм, сменян преди няма и 2 г. с всички ролки и изминати около 20-25 к. Не е свирене като от ремък или ролка, по-скоро все едно от някакъв пробив в някоя тръба. Явно с гадаене няма да стане, идеята бе, ако някой е патил/сблъсквал в сервиза си с подобен звук.
      SUV

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X