Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокиране на рекламите в тубата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Блокиране на рекламите в тубата

    И аз на телефона съм с AdAway , но трябва роот . Прати ми примерно клипче на което излизат реклами да пробвам дали на мен в този случай ще ми излезнат или приложението ще ги блокира .

    Коментар


    • #17
      От: Блокиране на рекламите в тубата

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Телевизионните ни канали са същите,особено NOVa ,забравиш какво си започнал да гледаш.
      Хубавото е, че се предвижда да пуснат ново поколение телевизори - с бутони за изключване, за смяна на канала и за изключване на звука (мют).
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #18
        От: Блокиране на рекламите в тубата

        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
        Телевизионните ни канали са същите,особено NOVa ,забравиш какво си започнал да гледаш.
        Не знам колко кабеларки позволяват връщане назад. Аз обикновено попадам на вече започнал филм, връщам го назад (при мен до два чАса назад е безплатната опция) и като се появят рекламите, ги пропускам (превъртам бързо напред). В един момент настигам предаването "в реално време", щото принципът май е 10 мин. филм / 15 мин реклами / 10 мин. филм / 15 мин. реклами и т.н.

        Както имаше един лаф: "Гледам си аз по ТВ-то реклами и от време на време някакъв филм"
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #19
          От: Блокиране на рекламите в тубата

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          ... и като се появят рекламите, ги пропускам (превъртам бързо напред). ..
          С тая публична хвалба, скоро ще забранят функцията превъртане
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #20
            От: Блокиране на рекламите в тубата

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            С тая публична хвалба, скоро ще забранят функцията превъртане
            Въпрос на баланс. Всеки доставчик на подобни услуги иска да си продава стоката. Колкото по-смотана и орязана е услугата, толкова по-трудно продаваема е...
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • #21
              От: Блокиране на рекламите в тубата

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Не знам колко кабеларки позволяват връщане назад. Аз обикновено попадам на вече започнал филм, връщам го назад (при мен до два чАса назад е безплатната опция) и като се появят рекламите, ги пропускам (превъртам бързо напред). В един момент настигам предаването "в реално време", щото принципът май е 10 мин. филм / 15 мин реклами / 10 мин. филм / 15 мин. реклами и т.н.

              Както имаше един лаф: "Гледам си аз по ТВ-то реклами и от време на време някакъв филм"
              Вивакома позволява до 7 дни назад. И отдавна не гледам реклами!
              Последно редактирано от Пенчо; 10-12-18, 12:40.

              Коментар


              • #22
                От: Блокиране на рекламите в тубата

                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Хубавото е, че се предвижда да пуснат ново поколение телевизори - с бутони за изключване, за смяна на канала и за изключване на звука (мют).
                Остава да ме светнеш кога ше ги пуснат на пазара тия с бутоните за изключване и мут,трябва да са по модерни от смартофовете от 2018 като моя.Сега сериозно,досадно е точно 1 минута преди финал на филм ,да зяпаш насила реклама за газовете в корема или дамски превръзки или тампони по 10минути,или евентуално как някой си се запекъл!Нетаджийските реклама скоро ще станат подобни!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #23
                  От: Блокиране на рекламите в тубата

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Вивакома позволява до 7 дни назад.
                  Дар требуйе съ плътиц вам (влахо-рум.)
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #24
                    От: Блокиране на рекламите в тубата

                    Първоначално публикуван от jkd Преглед на мнение
                    То да беше само в браузъра ....

                    Но споменатата блокада спира рекламите по всички приложения в телефона. С отворен код е, което е най-добрия вариант.
                    Отдавна търсех нещо подходящо за телефона и след твоето предложение си инсталирах въпросната блокада.
                    За момента се справя уникално.
                    А и форума вече е чист като сълза, че беше станал през ред реклама. Напоследък това ме дразнеше и излизах без време.
                    Ако някой го сваля обаче, да го сваля директно от сайта им, че от гугъл плея е гадна версия.
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Блокиране на рекламите в тубата

                      Още един глас за Blokada. AdAway e вариантът за руут-нато устройство.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Блокиране на рекламите в тубата

                        Първоначално публикуван от Камен Ангелов Преглед на мнение
                        ...вариантът за руут-нато устройство.
                        Какво значи руут-нато устройство?
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #27
                          От: Блокиране на рекламите в тубата

                          Първоначално публикуван от Камен Ангелов Преглед на мнение
                          Още един глас за Blokada. AdAway e вариантът за руут-нато устройство.
                          Дайте нещо което работи на хром!
                          Днес пробвах да инсталирам блокада,но тъпият телефон не поема,с адблокер пробвах-не работи,висят си всички тъпи реклами.
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Блокиране на рекламите в тубата

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            Дайте нещо което работи на хром!
                            Днес пробвах да инсталирам блокада,но тъпият телефон не поема,с адблокер пробвах-не работи,висят си всички тъпи реклами.
                            Първо това ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20181213-205324_Settings.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5804719...после това ...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20181213-205414_Settings.jpg
Прегледи:1
Размер:142.9 КБ
ID:5804721
                            На нас клиренс ни трябва , не скорост

                            Коментар


                            • #29
                              От: Блокиране на рекламите в тубата

                              Я дай нещо за LG Bello,че немам самсуняк.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Блокиране на рекламите в тубата

                                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                                Дайте нещо което работи на хром!
                                Днес пробвах да инсталирам блокада,но тъпият телефон не поема,с адблокер пробвах-не работи,висят си всички тъпи реклами.
                                Затова ви предупредих, да не се мъчите с Блокадата от Гугъл плея , защото не блокира нищо, а да си я изтеглите от сайта йм.
                                Намираш приложението в Гугъл плея, влизаш в обяснението за него и там има линк за сайта от който да го изтеглиш. След това трябва да го настроиш и стартираш. Ако си направил всичко както трябва,в горната част на екрана,ще ти се появи малко ключе и това е.
                                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X