Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Daihatsu Terios J100 1999 г. няма ниски (гасне) - диагностика с какво ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Daihatsu Terios J100 1999 г. няма ниски (гасне) - диагностика с какво ?

    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
    Проба -грешка,проба-грешка и или се оправя, или на пазара друг да се "бори" с проблемите.
    То е за пазара, но исках първо да го оправя, за да не се налага да въртя и суча като дойде някой човечец да го гледа за покупка. Предпочитам да дам колата здрава и изрядна, отколкото да лъжа някой.

    Първоначално публикуван от dragon_hifi Преглед на мнение
    Мдааа
    И аз започвам да се боря, също проверих всички датчици, всичко е в норма, температурния го смених, общо взето същите дейности съм извършил.Ще пиша като има нещо.Проблема според мен е нещо дребно и тъпо, ама докато го открием.Джипчето е само на бензин.
    Толкова много неща проверих, че чак стигнах до ши*аната EVAP система, и там проведох няколко експеримента без ефект...
    Последно редактирано от panadol; 08-04-19, 13:59.

    Коментар


    • #32
      От: Daihatsu Terios J100 1999 г. няма ниски (гасне) - диагностика с какво ?

      Да докладвам какво направих.Промих резервоара, имаше много утайки и боклуци.Смених горивния филтър.Смъкнах дюзите и ги почистих на ултразвук, смених уплътнителите.Сега двигателя работи и мърка!!!, няма да гасне и да прекъсва,пали от четвърт, оправи се!
      УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

      Коментар


      • #33
        От: Daihatsu Terios J100 1999 г. няма ниски (гасне) - диагностика с какво ?

        Първоначално публикуван от dragon_hifi Преглед на мнение
        Да докладвам какво направих.Промих резервоара, имаше много утайки и боклуци.Смених горивния филтър.Смъкнах дюзите и ги почистих на ултразвук, смених уплътнителите.Сега двигателя работи и мърка!!!, няма да гасне и да прекъсва,пали от четвърт, оправи се!
        Колега, а при теб гасненето от богата или бедна смес беше? Браво, че си се справил, аз още се боря.

        Коментар


        • #34
          От: Daihatsu Terios J100 1999 г. няма ниски (гасне) - диагностика с какво ?

          Ами просто дюзите са пикаели.Като смъквах свещите ми направи впечатление , че са мокри.
          УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

          Коментар


          • #35
            От: Daihatsu Terios J100 1999 г. няма ниски (гасне) - диагностика с какво ?

            При мен не е това причината. На газ също се дави. Направих проверка като свалих релето на помпата (да спре да качва бензин, в случай, че някоя дюза не затваря добре). Пак същата работа. Ще търся други бобини за тест.

            Коментар


            • #36
              От: Daihatsu Terios J100 1999 г. няма ниски (гасне) - диагностика с какво ?

              Аз бобините ги смених първи.
              УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X