Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка за дългучи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Джипка за дългучи

    По-малък волан. Седалката да не е ел.-те не слизат достатъчно. Карам със седалка от мерцедес е класа, но е без релси. Захваната е направо за пода. Чупи се периодично-все пак не съм 100 кила. Никой не иска да ти кара колата- не стигат до педалите. Дали е лошо или хубаво не зная.Та пак от опит по-добре си направи интериора на кола по мерак, отколкото удобно вътре, а машината да не ти е по мерак.
    P.S. Проблема не е само височината, тия по 2 метра знеш ли какъв ханш имаме -английските с тоя маниер за загуба на ценно място между двете седалки. Не носим обувки № 42 -карал ли си с дебели зимни обувки №48-трудно се натиска само един педал.
    Последно редактирано от 4i4o; 09-12-18, 09:19.

    Коментар


    • #32
      От: Джипка за дългучи

      Аз съм 2 метра висок и в Диско 2 ми е удобно, но най-удобно ми е Реиндж Роувъра. Супер удобен е В някои японски джипове се събирам, но не ми е комфортно, а в други изобщо не мога да се събера.
      O898595418 - Митко

      Коментар


      • #33
        От: Джипка за дългучи

        Както казаха по нагоре в темата, явно разковничето не е само в ръста. Килограмите също оказват влияние. Едно е да си 197 на 90-98кг, друго е да си 197 на 140-150кг. А явно и човека има травма която усложнява упражнението. Но все пак 25-30 хил лв не са малък бюджет и мисля, че избор има. ТЛК 120 не бих казал, че е тесен автомобил; аз съм 195см и 95кг и не ми е некомфортен. За късата база която му е паснала не мога да кажа, не съм се качвал в къса.
        Оффтопик: Я кажете за тая бургаска 100ца с бмв седалки, че звучи интересно. Снимчица някоя!

        Коментар


        • #34
          От: Джипка за дългучи

          Аз съм 197 вертикално, разпределени в хоризонтала до 140кг; но "ботълнекът" се оказаха краката-50ти номер. Меря кола винаги със зимни, високи обувки.

          Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
          Черно, мирише и разваля характера!

          Коментар


          • #35
            От: Джипка за дългучи

            Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
            Аз съм 2 метра висок и в Диско 2 ми е удобно, но най-удобно ми е Реиндж Роувъра. Супер удобен е В някои японски джипове се събирам, но не ми е комфортно, а в други изобщо не мога да се събера.
            Ми напиши в кой модел/година, защото моя човек е пробвал един и не се е побрал.

            Коментар


            • #36
              От: Джипка за дългучи

              Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
              Аз съм 197 вертикално, разпределени в хоризонтала до 140кг; но "ботълнекът" се оказаха краката-50ти номер. Меря кола винаги със зимни, високи обувки.

              Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
              ОК и в кои джипки успяваш да влезеш без притеснения?

              Коментар


              • #37
                От: Джипка за дългучи

                Да си взима един UNIMOG и да черпи!
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #38
                  От: Джипка за дългучи

                  Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
                  ОК и в кои джипки успяваш да влезеш без притеснения?
                  Терано 1 и Фронтера А, но не без притеснения. И в двете ми се е случвало десният ми крак, при подаване на газ, да се задръсти под спирачката. Затуй и при двете мокетът около газта бе изстърган до ламарина. Диско 3 и Рейндж 3 Автомат и двете - при тях никакъв проблем.

                  Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
                  Черно, мирише и разваля характера!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Джипка за дългучи

                    Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
                    Развитие по темата: моя човек е успял да влезе в късата 120-ка и му е по мярка, явно при нея релсите на шоф.седалка са по-дълги.
                    Те на всички триврати версии, вратите са им по-големи , от колкото предните врати на същите, но петврати.

                    Имам приятел, 1.96 висок. По-лесно влиза в на жена си Пежо 206 с 3 врати, от колкото в неговата си Хонда Акорд.

                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • #40
                      От: Джипка за дългучи

                      Първоначално публикуван от drago_pishinkov Преглед на мнение
                      Терано 1 и Фронтера А, но не без притеснения. И в двете ми се е случвало десният ми крак, при подаване на газ, да се задръсти под спирачката. Затуй и при двете мокетът около газта бе изстърган до ламарина. Диско 3 и Рейндж 3 Автомат и двете - при тях никакъв проблем.

                      Изпратено от моят GT-I9301I с помощта на Tapatalk
                      това вече е интересно, благодаря.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Джипка за дългучи

                        Първоначално публикуван от bat_pesho Преглед на мнение
                        Ми напиши в кой модел/година, защото моя човек е пробвал един и не се е побрал.
                        Моделът е Range Rover 3 (L322) година 2008. От 2002 до 2012 се произвежда с 2 фейслифта, но без конструктивни разлики. Не е нужно да казвам, че седалката трябва да е в най-задно и ниско положение, а воланът в най-високо.
                        O898595418 - Митко

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X