Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това е обява !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това е обява !

    Докато убивах време и се рових в сайтовете за продажба на автомобили , случайно попаднах на тази обява.
    Това по-долу е текста 1 към 1 . Какви ли не бисери съм виждал в обявите , но такъв не бях....

    Та затова и го копи-пействам тук....



    Цената е тази,докато няма сняг-после е 3000лева твърдо !!!!!!!!!!Нова батерия,салон и нови гуми-продадени-монтирал съм стари и колата се движи!!!!!!!!!!!Варианти за намаляне на цената има-само ако си свалям още части!!!Газта и шасито са ми доста ценни-оценявам ги на 500лева....Имам и спортен салон от Калибра ,за който искам 400лева(500 с монтажа) !Цената се коментира НАГОРЕ,а огледите се заплащат!!!Ако не ви изнася-не ми звънете изобщо да ме занимавате! НЕ СЪМ НА ЗОР и НЕ МИ Е СПЕШНО и не ми дреме дали ще ме ''отървете от този невероятен курник''....!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Тази Фронтера няма нищо общо със стокова такава!!!
    Вложени са много пари,нерви и мерак в нея!!!
    Подготвена е за офроуд от хора,които знаят какво правят!!! С Перфектна хидравлика е -волана се върти с един пръст,дори с големите гуми за кал!!!
    МНОГО ЗДРАВ ОПЕЛ-колкото и да не харесвам марката,след като видях възможностите и в гора и кал,с ръка на сърцето казвам че тази Фронтера е всъдеход!Мотора е C20Ne-здрав до безобразие,евтин за обслужване и го има навсякъде за 300лева по моргите!Универсален мотор!!!Слага се в Омега,Калибра,Вектра,Астра и Сузуки Самурай и Витара! 2000/115к.с. е ОСВОБОДЕН МОТОР и не чупи клапани при късане на ремък!!!!!!!!Много важно за гората и спестява хиляди левове от основни ремонти!!!
    Предстои монтиране на БТР-ски касети и минусови джанти с нови гуми,което ще вдигне цената и до 6000лева,така че купете я сега!
    По-евтина няма да стане,тъй като нито ще изгние,нито ще се счупи!
    Доста висока е-влиза в 70см кални коловози и излиза без зор!!!
    С цели мостове и ресори е-като Нисан Патрол,Тойота и Ге-класа,които са си най-добрите джипове в света!!!
    За бартери цената е 4000лева!
    На 21.04 е обслужена в специален сервиз,за да мога да я карам по горите,без да я счупя!
    Гумите са перфектни за кал и сняг!!! На шосето ромолят много над 80км/час!
    За тестове извън пътя си носете 20лева!
    ЗА 200лева МОГА ДА ВИ Я ДОКАРАМ НАВСЯКЪДЕ В БЪЛГАРИЯ НА ХОД!!!
    Интересува ме бартер за Субару Форестър Турбо, ,Легаси 3.0 или Аутбек 3.0, и за всичко друго,но с доплащане от вас минимум 1000лева!!!Търся спонсор за този и още един джип,за да ги пускам по състезания-иначе си ги пазя и карам културно!
    След 50км офроуд в пресечена местност под джипа няма капка масло!!!Другите ми джипове правеха маслени локви,след горски преход и не можеха да теглят 2тона в калта,а този може и повече!!!
    Перфектен за дървари ,ловъри и ловци!
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

  • #2
    От: Това е обява !

    Един древен грък беше казал, че разликата между лекарството и отровата е в дозата...
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Това е обява !

      Тоя определено е от "дърварите", които е цитирал накрая.Забравил е да обяви едно само: каква е цената,ако искам да си направя селфи с колата му или със самия него?
      JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
      Тел: +359 887 847261

      Коментар


      • #4
        От: Това е обява !

        Както обичаме да се шегуваме с един приятел като стане въпрос за обява за автомобил : УНИКАТ!!!! УНИКАТ!!!! УНИКАТ!!!!!!!
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          От: Това е обява !

          Какво чакате още,налазвайте обявата,иначе след час-два цената ще е.....ехеййййй.И да почерпи който я вземе
          Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

          Коментар


          • #6
            От: Това е обява !

            Това е един майстор на късия разказ от Габрово, всичките му обяви са в този дух. Има една още по-яка за едно гнило Субару.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • #7
              От: Това е обява !

              Майсторите на "късия разказ" има много. По-интересно е, че хората отделят от времето си за да четат подобни тъпизми...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #8
                От: Това е обява !

                Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                Това е един майстор на късия разказ от Габрово, всичките му обяви са в този дух. Има една още по-яка за едно гнило Субару.
                В Габрово има уникални превозни средства Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20171006_155540.jpg
Прегледи:2
Размер:394.1 КБ
ID:5804506
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • #9
                  нов внос ! джипа е само за ценители
                  ,джипа може да си го вкараш в хола ,може да си сложиш чатата с чистия багаж в нея може да си го паркираш в двора като украса , в джипа не са возени кучета и мачки, можеш да излезеш с него в центара без да те е срам, какво и да напиша джипа се вижда на снимките подготвен за зимния период 4х4 бързи бавни скорости мотор раздатка ок
                  преди да ми се обадите да ви обяснявам само хубави неща ми кажето още от началото бартер!!! за да мога да ви затворя предварително!!! хора от типа добър ден какво ще ми свалиш аз съм от далече ще им кажа купете си от вашия край ,по евтин .коментар на цената е напълно възможен само и единствено на място и с парите в ръка ,,хора от типа няма какво да правя иване хаиде да се разходим еи там съм видял едно джипче да го поразгледаме да отбием време да не идват. тази година джипа става точно на 30 години ,ШАСИТО е с оригиналната боя без корозия фабрично тупани под него си е оригинално зелен цвят

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                    нов внос ! джипа е само за ценители
                    ,джипа може да си го вкараш в хола ,може да си сложиш чатата с чистия багаж в нея може да си го паркираш в двора като украса , в джипа не са возени кучета и мачки, можеш да излезеш с него в центара без да те е срам, какво и да напиша джипа се вижда на снимките подготвен за зимния период 4х4 бързи бавни скорости мотор раздатка ок
                    преди да ми се обадите да ви обяснявам само хубави неща ми кажето още от началото бартер!!! за да мога да ви затворя предварително!!! хора от типа добър ден какво ще ми свалиш аз съм от далече ще им кажа купете си от вашия край ,по евтин .коментар на цената е напълно възможен само и единствено на място и с парите в ръка ,,хора от типа няма какво да правя иване хаиде да се разходим еи там съм видял едно джипче да го поразгледаме да отбием време да не идват. тази година джипа става точно на 30 години ,ШАСИТО е с оригиналната боя без корозия фабрично тупани под него си е оригинално зелен цвят

                    Това за един Самурай нали ?
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                      преди да ми се обадите да ви обяснявам само хубави неща ми кажето още от началото бартер!!! за да мога да ви затворя предварително!!! хора от типа добър ден какво ще ми свалиш аз съм от далече ще им кажа купете си от вашия край ,по евтин .коментар на цената е напълно възможен само и единствено на място и с парите в ръка ,,хора от типа няма какво да правя иване хаиде да се разходим еи там съм видял едно джипче да го поразгледаме да отбием време да не идват.
                      Ей това трябва всеки, който продава кола да си го напише в обявата. Докато си продавах колата се наслушах на такива индивиди - ама бил отдалече, ама колко ще ми свалиш, ама аз имам толкова....На двама-трима им отказах директно цени по телефона. Първият който дойде, гледа, и каза, давам ти толкова, си замина с нея.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                        Перфектен за дървари ,ловъри и ловци!
                        В Габрово явно и за чужда булка си требе 4Х4

                        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                        Коментар


                        • #13
                          Audi A4 1.9 131ps SEDAN
                          Допълнителна информация:
                          Колата е претарпяла нищожен инцидет. Запалила се е от кам левия стоп. За смяна са стопа бронята стаклото и корите в багажника. Перфектна на двигател и ходова част. Чисто нови гуми и джанти.
                          LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
                          LR Defender 110 - 2003, TD5
                          Honda CR-V II - 2004, 2.0
                          тел. 0887 581 738

                          Коментар


                          • #14
                            и една обява от преди малко

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ob micobihi.JPG
Прегледи:753
Размер:119.4 КБ
ID:6543526
                            Прикачени файлове
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              и една обява от преди малко

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ob micobihi.JPG
Прегледи:753
Размер:119.4 КБ
ID:6543526
                              Като чета подобни обяви и леко се притеснявам за бъдещето на родината...
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X